در این مقاله به ارتقای سئو توسط تبلیغات در گوگل می پردازیم !

درک درست تبلیغات یا حتی آموزش اصول و مبانی آن، باید با دیدی صحیح شروع شود، تبلیغات یکی از فن های فروشندگی می باشد.

از اصول آن می توان فن فروشندگیرا نام برد. موفقیت ها و شکست ها، در این دو حیطه، بر اثر عللی مشابه پدید خواهد آمد. پس هر پرسش تبلیغاتی باید طبق استانداردهای فروشندگی پاسخ داده شود. بر این نکته تأکید میکنم.

از صنعت تبلیغات به عنوان یکی از کارآمدترین ابزارهای معرفی و شناساندن خدمات، محصولات هر شرکت یاد می شود که تحقق این اصل مهم به کار علمی، کارشناسانه، تخصصی و خلاقیت بالا نیاز دارد. در برند سازی نیز باید به تناسب بازار هدف و نوع فعالیت باید تبلیغ مناسب و در خور آن انجام شود.

برند سازی و تبلیغات

برندسازی اینترنتی یعنی بهره‌ برداری تخصصی از بستر اینترنت در راستای برندسازی. بر خلاف تصور عموم، برندسازی اینترنتی علم بهره‌ برداری از موتورهای جستجو و شبکه‌های اجتماعی نیست، چرا که اینها صرفاً ابزاری جهت اجرای استراتژی ها و سیاست ها  هستند.

برندسازی اینترنتی یکی از تکنیک‎های مدیریت برند است که از وب سایت به عنوان رسانه‎ای به منظوررسیدن به بازار آنلاین استفاده می‎کند.

طراحی سایت, سئو و بهینه‎سازی سایت، سوشیال مارکتینگ، بلاگ‎ها، بنر های اینترنتی و تولید ویدئو های تبلیغاتی آموزشی به منظور بازاریابی آنلاین از متد ‎هایی هستند که در رابطه با اهداف برندسازی اینترنتی به کار گرفته می‎شوند.

نکته دیگر که باید به ان توجه  داشت نحوه نمایش نتایج جستجوی گوگل در تلفن همراه، متفاوت با آنچه در از طریق کامپیوتر شخصی مشاهده میکنید، طراحی شده است.

این ظاهر جدید در دسکتاپ (تغییر جایگاه نمایش تبلیغات) موجب شده که صفحه نتایج جستجو در موبایل و دسکتاپ بیش از پیش به یکدیگر شبیه شود که دو نتیجه اساسی به همراه خواهد داشت. با توجه به سهم تلفن همراه در استفاده از گوگل توجه ویژه ای باید به ان نمود.

همه موارد یالا نکاتی است که در زمان تبلیغات در نطر داشت تا بهترین نتیجه  را بتوان بدست آورد تبلیغات موثر یک گزینه کار آمد در یرندیگ و افزایش تراقیک وب سایت می باشد اما تاثیر آن در سئو به سادگی سادگی قابل بیان نمی باشد.

نتیجه تبلیغات گوگل بر سئو !

در تجارت های پر رقابت مانند طراحی سایت، تبلیغات به قدری زیاد و مرتبط است که در ساعاتی از روز شما همواره 4 باکس تبلیغاتی فعال در بالای صفحه مشاهده میکنید.

به طور حتم این تبلیغات سهم بالایی از مشتریان را به خود جذب خواهند کرد و جایگاه اول و دوم و سوم در نتایج گوگل بزرگترین بازندگان خواهند بود. این موارد باعث جذب درصد بالایی ترافیک از گوگل میشود اما بر نتایج سئو طبیعی تاثیر نخواهد داشت اگر شرکت ها قصد دارند از استراتژی های موفقی برای بازاریابی و فروش خود داشته باشند .

باید ترکیبی از سئو و تبلیغات را مدنظر قرار دهند. اگر در زمینه کاری شما سئو ی محلی نیز اهمیت دارد شانس دیده شدن نتایج جستجو بسیار کمتر خواهد شد زیرا پس از باکس تبلیغات ابتدا نتایج محلی نمایش داده میشود و بعد از آن نوبت به نتایج جستجو خواهد رسید.

نقش تبلیغات در سئو وب سایت

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!