در این مقاله به یکی از مهم ترین نکات سئو ، یعنی رعایت نکات سئو در تولید محتوا میپردازیم !

استفاده کلمات کلیدی در title

تگ Title که عنوان یک صفحه وب را مشخص میکند در صفحات یکی از مهمترین عوامل در کسب رتبه در گوگل می باشد.و استفاده از کلمه ی هدف در آن ضروری می باشد و بالطبع تاثیر بسیاری در سئو سایت شما دارد.

 شروع title با کلمه کلیدی

آمارهای وب سایت Moz.com نشان میدهد که اگر title شما با کلمه کلیدی تان آغاز شود . شما میتوانید امتیاز بیشتری برای کسب رتبه در آن کلمه بدست آورید.

استفاده از کلمه کلیدی درmeta description:

وجود کلمه ی کلیدی در توضیحات متا ، تاثیر زیادی در رتبه ها ندارد ولی می تواند با وجود توضیحی کوتاه بین شما و رقیبان به عنوان یک مزیت رقابتی در نظر گرفته شود.

وجود کلمه کلیدی در تگ H1 :

یکی از تگ های مهم HTML تگ H1 می باشد این تگ به عنوان title دوم صفحات وب سایت شناخته می شود و در کسب رتبه بسیار موثر است. پیشنهاد ما استفاده از کلمه کلیدی در ابتدای تگ می باشد.

تعداد استفاده از کلمه کلیدی در متن :

تکراراستفاده از کلمه کلیدی هدف در متن یکی از مشخصه های امتیازدهی است. اگرچه پیش از این هر چه از کلمه کیدی بیشتر استفاده می کردید رتبه بهتری بدست می آوردید، اما اکنون با هوشمند شدن موتورهای جستجوگر این قوانین تغییر کرده و استفاده مکرر از کلمه کلیدی در حال حاضر تاثیر منفی در سئو سایت شما خواهد گذاشت و نباید در استفاده از کلمات کلیدی زیاده روی کرد .

طول متن  !

با توجه به کوتاه شدن مطالب در فضاهای مجازی ، محتواهایی با طول متن بالا از اعتبار و رتبه های بهتری برخوردار خواهند بود ، و تا حد امکان محتواها رقابتی جامع و کامل تهیه کنید.

 کپی نکنید! Duplicate Content :

یکی از مهمترین نکات سئو در تولید محتوا کپی نکردن محتوا میباشد که موتورهای جستجو گر روی آن بسیار حساس هستند. داشتن محتوای یکسان و یا کپی کردن از سایت های دیگر حتی اگر به قدری کمی تفاوت بین آنها ایجاد شده باشد تاثیر منفی بر سئو سایت دارد. پس پیشنهاد میکنیم این نکته بسیار مهم را در محتوی سایت خود رعایت فرمایید.

بهینه سازی عکس ها :

استفاده از تصاویر مناسب و مرتبط تاثیر بسیار حایز اهمیتی در بالابردن رتبه سایت در گوگل دارد . برای استفاده هر چه بهتر تصاویر باید کلمه کلیدی مد نظرتان در نام تصویر و تگ ALT و Title به کار برده شود .

استفاده از کلمه کلیدی در تگ H2 :

تگ های H2 و H3 نیز از تگ های مهم html میباشد که وجود کلمه کلیدی در این تگ ها می تواند به افزایش رتبه وب سایت شما کمک نماید.

نکات سئو در تولید محتوی سایت

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!