چه سالی گذشت! اتفاقات بزرگی در شرکت Yoast و همچنین در افزونه Yoast SEO ما رخ داده است. در این پست، به سال 2021 فوق العاده هیجان انگیز نگاه می کنم! علاوه بر این، من از Thijs de Valk – مدیر عامل جدید ما – انواع سؤالات را پرسیده ام تا نور او را در سال 2021 نیز روشن کنم. آیا می خواهید به ما بپیوندید؟

بزرگترین چیز در سال 2021: Yoast به Newfold می پیوندد

بزرگترین اتفاقی که در سال 2021 رخ داد، پیوستن Yoast به Newfold Digital بود. در آگوست سال جاری، سهامداران Yoast سهام خود را به Newfold Digital فروختند. و، در حالی که ما دیگر صاحب بهترین شرکت در جهان نیستیم، هنوز واقعاً خوشحال و هیجان زده هستیم که در اینجا کار می کنیم.

نیم سال پس از خرید، از Thijs پرسیدم که وضعیت شرکت چگونه است. Thijs توضیح می دهد: «ما در میانه ادغام خود در نیوفولد هستیم. ما تمام ابزارهای خود را از Google Drive به Microsoft Office منتقل کرده‌ایم. این یک چیز بزرگ در داخل بود. جدای از آن، ما تقریباً همه کارهایی را که قبل از خرید انجام می دادیم انجام می دهیم. با این تفاوت که اکنون زمان بیشتری برای تمرکز روی محصول خود داریم.’

هیئت مدیره Yoast با شارون رولندز – مدیر عامل شرکت نیوفولد دیجیتال

تغییرات در Yoast – شرکت

سال عجیبی بود در ابتدای سال 2021، ما مطمئن بودیم که این سالی است که در آن کووید را شکست خواهیم داد. با این حال، اکنون وضعیت هلند چندان خوب نیست. ما دوباره در قرنطینه هستیم ما از خانه کار می کنیم. Yoast همیشه شرکتی بود که افراد زیادی از دفاتر محلی ما در آن کار می کردند. ما اکنون به یک شرکت هیبریدی تبدیل شده ایم. برخی از مردم در خانه کار می کنند، برخی دیگر در دفتر کار می کنند، اکثر مردم ترکیبی از هر دو را ترجیح می دهند.

Thijs می‌گوید: «ما امسال همکاران جدید زیادی استخدام کرده‌ایم. برخی از توسعه دهندگان جدید بسیار جذاب، تیم پشتیبانی خود را گسترش دادیم و تعدادی بازاریاب جدید را استخدام کردیم. من به ویژه به تیم هوش تجاری خود افتخار می کنم. من فکر می کنم ما بالاخره یک تیم پیشرفته هوش تجاری داریم. و ما با 12 میلیون کاربر به آن نیاز داریم. ‘

Thijs همچنین در مورد گسترش خارج از هلند صحبت می کند. Yoast در حال تبدیل شدن به یک شرکت بین المللی است: “ما به دلیل کووید متوجه شدیم که کار از راه دور بسیار امکان پذیر است. فرهنگ شرکت ما نیز بین المللی تر شده است. در داخل، ما سعی می کنیم همه چیز را دو زبانه انجام دهیم. ما قبلا خیلی هلندی بودیم.

ویدیوی ما در مورد کار هیبریدی در Yoast

تغییرات در Yoast – افزونه

ما امسال چند نسخه فوق العاده انجام دادیم! در Yoast، ما در مورد تمرینات جدید SEO خود بسیار هیجان زده هستیم. آیا آنها را دیده اید؟ تمرینات ما برای حل وظایف خاص سئو طراحی شده اند که واقعاً به شما کمک می کند تا سئو دوستی وب سایت خود را بهبود بخشید. انجام آنها سریع، آسان و سرگرم کننده است.

Thijs نیز از طرفداران پر و پا قرص تمرینات جدید ما است. من به خصوص تمرین محتوای سنگ بنا را دوست دارم. آن تمرین به شما کمک می کند تا مهمترین مقالات خود را انتخاب کنید. و پس از آن، مطمئن شوید که گوگل نیز می داند که این موارد مورد علاقه شما هستند. بسیاری از مردم تمایل دارند اهمیت پیوند داخلی را فراموش کنند. این تمرین واقعاً به شما کمک می کند تا ساختار پیوند داخلی سایت خود را به روز کنید. و این برای SEO بسیار مهم است.

تمرین مورد علاقه Thijs را در زیر بررسی کنید:

این یکی از سه تمرین SEO است که در حال حاضر در Yoast SEO داریم

مدیرعامل جدید

اخبار بزرگ بیشتر و تغییرات بزرگ در سال 2021. ماریکه (به هر حال این من هستم) تصمیم گرفت از سمت مدیرعاملی کنار برود. من می‌خواستم بیشتر روی بازاریابی تمرکز کنم و کمتر روی چیزهای شرکتی تمرکز کنم که به شغل روزمره شما تبدیل می‌شوند، وقتی شرکت را رهبری می‌کنید. خوشبختانه، Thijs de Valk آماده بود تا نقش مدیر عامل را بر عهده بگیرد.

تییس وقتی کار جدیدش را (دوباره) به او تبریک می‌گویم، می‌گوید: «من واقعاً از نقش جدید خوشحالم». رهبری چنین شرکت بزرگی باعث افتخار است. و این اوقات هیجان انگیز است. ادغام در نیوفولد هم ترسناک و هم هیجان انگیز است. ما چیزهای جدید زیادی برای سال آینده آماده کرده ایم. من نمی توانم برای شروع سال 2022 صبر کنم.

Thijs de Valk مدیرعامل جدید Yoast شد!

کنفرانس ها، وردکمپ ها، وبینارها و کارگاه ها

سال 2021 سالی با تعداد زیادی کنفرانس آنلاین و WordCamp بود. ما از رویدادهای بسیاری بازدید کرده‌ایم و با افراد خوب زیادی از سراسر جهان ملاقات کرده‌ایم. در سال 2021 ما همچنین وبینارها و کارگاه های آنلاین زیادی را در Yoast انجام دادیم. آنها موفقیت بزرگی بودند. مدرسه تابستانی فوق‌العاده Yoast ما را به خاطر دارید که در آن تعدادی کارگاه آنلاین بسیار جالب برگزار کردیم؟ و ما سرعت خود را کاهش نمی دهیم، ما در حال برنامه ریزی برای برگزاری وبینارها و کارگاه های آنلاین بیشتری در سال 2022 هستیم!

عکس افرادی که در WordCamp هند به صورت آنلاین شرکت می کنند
کنفرانس های آنلاین موضوع سال 2021 بود
ما چند کارگاه مختلف را در طول مدرسه تابستانی Yoast SEO برگزار کردیم

سال بعد چطور؟

2022 نزدیک است. Thijs برای آن آماده است: “من نمی توانم برای سال 2022 صبر کنم. ما چیزهای واقعاً شگفت انگیزی داریم … سه چیز هیجان انگیز در ژانویه! و این تنها آغاز است!

سال 2021 سال بسیار خوبی برای Yoast بود. و ما آماده ایم که برویم و سال 2022 را به همان اندازه عالی بسازیم. اگر فقط این کووید ناپدید می شد. ما امیدواریم که همه شما سال 2022 خوبی داشته باشید! و لطفا: سالم بمانید و ایمن بمانید.

بیشتر بخوانید: سئو در سال 2022: شانس شما برای درخشش! »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!