برای اینکه یک وب سایت موفق باشد، باید ترافیکی برای آن داشته باشید. شما به مخاطب نیاز دارید! به همین دلیل سئو بسیار مهم است. متأسفانه، بسیاری از جنبه های سئو کار سختی هستند. حتی یک جور خسته کننده و اگرچه این وظایف سئو می تواند خسته کننده باشد، وب سایت شما به اجرای آنها نیاز دارد. وب سایت شما به عشق سئو نیاز دارد. من قصد دارم یک سری وبلاگ در مورد تمام کارهای سئو که کار سختی هستند بنویسم: کپی رایتینگ، لینک سازی داخلی، به روز رسانی محتوای قدیمی، تعمیر لینک های شکسته و غیره. در این اولین پست از مجموعه عشق سئو، توضیح خواهم داد که عشق سئو چیست، چگونه می توانید به سایت خود عشقی را که شایسته آن است بدهید، و انتظار دیگری از این مجموعه دارید.

عشق سئو چیست؟

عشق به سئو فقط یک اصطلاح فانتزی برای حفظ سئو است. سایت شما نیاز به نگهداری دارد، سئو سایت شما نیاز به نگهداری دارد. برای اینکه سایت خود را در موتورهای جستجو خوب نگه دارید، باید کارهای مختلفی انجام دهید. شما نمی توانید فقط یک بار سئو را انجام دهید و سپس آن را فراموش کنید. این درست مانند آبیاری گیاهان یا تغذیه حیوانات خانگی است: شما باید از وب سایت خود مراقبت کنید. به عشق تو نیاز دارد!

برای بسیاری از شما، وب سایت شما مهمترین مکانیسم تبلیغاتی شماست. این است که مردم چگونه کسب و کار شما را پیدا می کنند، این جایی است که مشتریان چیزهای شما را می خرند. برای بسیاری از شما، وب سایت شما بخشی از امرار معاش شما است که برای امرار معاش ضروری است. وب سایت شما مهم است و جذب ترافیک به وب سایت شما مهم است: بنابراین به وب سایت خود عشقی که شایسته آن است بدهید!

به خصوص وب سایت در حال رشد خود را دوست داشته باشید

به خصوص اگر سایت شما در حال رشد است، باید تلاش بیشتری برای سئو سایت خود انجام دهید. اگر سایت شما بزرگ باشد، گوگل برای خزیدن در صفحات شما مشکل خواهد داشت. احتمال بیشتری وجود دارد که با مشکلاتی مانند آدمخواری کلمات کلیدی و محتوای یتیم مواجه شوید. کاربران (و گوگل!) شانس بیشتری برای گم شدن در سایت شما دارند. اگر سایت شما برای مدت طولانی تری وجود داشته است، احتمالاً محتوای قدیمی و قدیمی خواهید داشت. یک وب سایت بزرگتر نیاز به به روز رسانی منظم دارد، نیاز به تمیز کردن دارد، به… عشق به سئو نیاز دارد.

چگونه سایت خود را دوست دارید؟

بنابراین چگونه به سایت خود نشان می دهید که به آن اهمیت می دهید؟ چه نوع کارهایی باید انجام دهید؟ در هر یک از وبلاگ هایم، یک کار خاص سئو را مورد بحث قرار خواهم داد. اما قبل از شروع تمام کارهای خاصی که باید انجام دهید، مهم است که مطمئن شوید در تقویم خود زمان زیادی برای انجام واقعی کار دارید. زیرا اگر در برنامه ریزی شکست بخورید، برای شکست برنامه ریزی می کنید :-). مطمئن شوید که زمانی را برای خود برنامه ریزی کنید تا کار را انجام دهید. و مطمئن شوید که برای ارزیابی منظم و انطباق استراتژی سئوی خود وقت بگذارید.

در تقویم خود وقت بگذارید

وظایف سئو باید بخشی از روال شما باشد یا تبدیل شود. شما باید سئوی سایت خود را متناسب نگه دارید. شما هر هفته خانه خود را تمیز می کنید و همچنین باید مطمئن شوید که سایت خود را تمیز می کنید. اینکه چند وقت یکبار باید روی آن کار کنید، به اندازه وب سایت شما بستگی دارد. سایت های کوچکتر لزوماً نیازی به تمیز کردن هر هفته ندارند، در این صورت، تمیز کردن ماهانه نیز می تواند انجام شود.

هنگامی که محتوا را به سایت خود اضافه می کنید، باید مدتی را برای به روز رسانی استراتژی پیوند داخلی خود، نگاه کردن به محتوای قدیمی و رفع لینک های شکسته صرف کنید. بنابراین زمانی را در تقویم خود اختصاص دهید تا روی سئوی خود کار کنید و کارهای کوچکی را انجام دهید که به رتبه بندی شما کمک می کند. در پست های وبلاگ در این مجموعه سئو، همه چیزهایی را که باید روی آنها کار کنید به شما خواهم گفت.

ارزیابی و تطبیق دهید

سایت شما در حال تغییر است. هر روز. مخاطب شما نیز تغییر می کند. گوگل تغییر می کند، رقابت شما تغییر می کند و حتی دنیای اطراف ما تغییر می کند. برای تطبیق با همه این تغییرات، باید مرتباً آنچه را که انجام می دهید ارزیابی کنید. همچنین زمانی که صحبت از استراتژی سئوی محتوای شما می شود. آیا انواع محتوای مناسب را ایجاد می کنید؟ شاید پست وبلاگی که 5 سال پیش می نوشتید باید با ویدیوها جایگزین شود. و آیا استراتژی کلمه کلیدی شما هنوز معتبر است؟ آیا مشتریان شما از همان عبارات جستجو استفاده می کنند؟ یا دایره لغات یا خواسته هایشان تغییر کرده است؟

اگر واقعاً سایت خود را دوست دارید، باید مطمئن شوید که با تغییرات جهان، تغییرات گوگل و با تغییرات مخاطبان شما سازگار است. این تنها راهی است که موفق خواهد ماند. در مجموعه وبلاگ خود، من همچنین به شما کمک می کنم تصمیم بگیرید که چگونه و چه زمانی استراتژی سئوی خود را ارزیابی کنید. من به شما کمک خواهم کرد تا سوالاتی مانند این که: چه تغییراتی باید ایجاد کنید تا در طول زمان موفق بمانید؟ و چگونه استراتژی خود را با فناوری های جدید تطبیق دهم؟

درباره این سری جدید وبلاگ

من عاشق سئو هستم. من عاشق نوشتن هستم. بنابراین، من عاشق نوشتن در مورد سئو هستم. من اخیراً از سمت مدیرعاملی Yoast کنار رفتم و می خواهم روی چیزهای خلاقانه تری تمرکز کنم. این مجموعه وبلاگ یکی از همین موارد است. متوجه شدم که بسیاری از جنبه‌های سئو لزوماً جذاب نیستند. بیشتر کار سختی است. اما شما واقعاً باید این کار را انجام دهید (یا اجازه دهید شخص دیگری این کار را برای شما انجام دهد ;-)). به همین دلیل است که می خواهم در مورد همه آن چیزها بنویسم.

در هر پست وبلاگ عاشقانه سئو، یک کار خاص سئو را که باید انجام دهید تا رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالا نگه دارید، توضیح خواهم داد. من همچنین توضیح خواهم داد که چرا باید آن کار را انجام دهید و چگونه می توانید از آن سود ببرید. و سپس، به تفصیل توضیح خواهم داد که چگونه باید وظیفه SEO را به درستی اجرا کنید. من از نمونه هایی از کار و زندگی خودم استفاده خواهم کرد.

امیدوارم این مجموعه به همه شما وبلاگ نویسان، همه شما نویسندگان و همه صاحبان وب سایت با سایت های در حال رشد کمک کند. امیدوارم بتوانم شما را برای کارهای سئوی خود هیجان زده و با انگیزه نگه دارم و امیدوارم بتوانم به شما کمک کنم رتبه آنها را حتی بیشتر ارتقا دهید. بیایید عشق سئو را گسترش دهیم!

بیشتر بخوانید: اولین پست در مجموعه عشق سئوی من: چرا باید در اسرع وقت به یک پست جدید پیوند اضافه کنید »

سریال عشق سئو


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!