بسیاری از ابزارهای نوشتاری متمرکز بر زبان انگلیسی هستند و با زبان های دیگر به درستی کار نمی کنند. در Yoast ، ما ابزارهای خوانایی ابتکاری خود را از ابتدا در بسیاری از زبان ها در دسترس قرار داده ایم. تیم زبان شناسان ما تجزیه و تحلیل های ما را بر اساس هر زبانی تنظیم می کنند و مطمئن می شوند که منطقی است و نتایج مناسب را ارائه می دهد. در Yoast SEO 16.8 ، پشتیبانی زبان برای اسلواکی و نروژی را اضافه می کنیم.

ارزیابی خوانایی نروژی

خواندن و فهم مطالب برای مخاطبان زیاد یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای SEO انجام دهید. خواندن متون سخت به سادگی باعث ترساندن مردم می شود. علاوه بر این ، موتورهای جستجو ممکن است در درک منظور شما از نوشتن جملات پیچیده و فوق العاده طولانی دچار مشکل شوند.

در Yoast ، ما قصد داریم این مشکل را برطرف کنیم. ابزارهای خوانایی ما می توانند متن شما را تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس بهترین شیوه های اثبات شده پیشنهاداتی ارائه دهند. در حالی که برخی از چک ها مستقل از زبان کار می کنند ، بسیاری از آنها به طور خاص برای زبان شما طراحی شده است. در حال حاضر ، ما تقریبا بیست زبان داریم که از آنها پشتیبانی می کنیم – از انگلیسی تا اسپانیایی و فرانسوی تا روسی.

در Yoast SEO 16.8 ، ما دو زبان اروپایی دیگر اضافه می کنیم: نروژی و اسلواکی. برای نروژی ، این بدان معناست که تجزیه و تحلیل خوانایی به طور کامل کار می کند ، زیرا ما از کلمات انتقالی ، شروع جمله و ارزیابی صدای منفعل پشتیبانی کرده ایم. از آنجا که Yoast SEO 15.6 تجزیه و تحلیل SEO برتر ما به زبان نروژی کار می کند ، به این معنی که فرم های مختلف کلمات مورد استفاده شما را نیز تشخیص می دهد:

خوانایی اسلواکی و فرم کلمات

زبان دوم که ما اضافه می کنیم اسلواکی است. اسلواکی نه تنها از قابلیت خواندن کامل برخوردار نیست بلکه از ویژگی فرم کلمه ما نیز پشتیبانی می کند. این ویژگی زبان پیشرفته به شما کمک می کند تا محتوای خود را به شیوه ای بسیار طبیعی تر بهبود بخشید. این تجزیه و تحلیل خوانایی Yoast SEO را دقیق تر می کند و توصیه های آن را آسان تر می توان اعمال کرد.

با استفاده از فرم کلمات ، تجزیه و تحلیل انعطاف پذیرتری به دست می آورید. شما می توانید تغییرات بیشتری از عبارت کلیدی تمرکز خود را هدف قرار دهید ، زیرا بسیاری از اشکال دستوری عبارت های کلیدی شما را تشخیص می دهد. این امر باعث می شود راحت تر ببینید یا بهینه نشده اید یا خیر. شما یک تجزیه و تحلیل را دریافت می کنید که بیشتر با دنیای واقعی هماهنگ است زیرا عوامل بیشتری را در نظر می گیرد ، درست مانند یک انسان.

علاوه بر این ، اگر Yoast SEO Premium دارید ، می توانید ویژگی فرم کلمه را با ویژگی های عبارت کلیدی و مترادف مرتبط ترکیب کنید تا محتوای شما را به سطح کاملاً جدیدی برساند!

یادآوری: آیا تمرین SEO را بررسی کرده اید؟

در Yoast SEO 16.6 ، ما مفهوم جدیدی را معرفی کردیم: تمرینات SEO. اولین تمرین به شما کمک می کند تا مقالات محتوای اصلی خود را با بهبود پیوند داخلی آنها رتبه بندی کنید. این یک ابزار مفید و گام به گام است که یک تمرین آسان را ارائه می دهد که مطمئناً SEO شما را بهبود می بخشد.

ما تمرینات SEO بیشتری در راه داریم ، اما حتماً اولین آن را بررسی کنید!

WooCommerce SEO 14.3: رفع متغیرهای محصول از دست رفته

در Yoast SEO 16.7 ما کار بر روی SEO را برای افرادی که از وردپرس به عنوان CMS بدون سر استفاده می کنند آسان تر کرده ایم. متأسفانه ، در افزونه SEO WooCommerce ما ، این باعث شد که برخی متغیرهای جایگزین شناسه محصول هنگام بازیابی پست ها با استفاده از درخواست های REST در توضیحات متا عمل نکنند. در WooCommerce SEO 14.3 ، ما این اشکال را با ذخیره کردن متغیرهای جایگزین شناسه محصول برطرف کرده ایم تا مطمئن شویم همیشه در دسترس هستند. اگر سایت شما در وردپرس بدون سر کار می کند ، مطمئن شوید که به آخرین نسخه سئو ووکامرس به روز کنید.

به روز رسانی Yoast SEO 16.8

Yoast SEO 16.8 امروز منتشر شد! این نسخه دارای تجزیه و تحلیل خوانایی به روز شده با پشتیبانی از دو زبان جدید است: نروژی و اسلواکی. ما در حال نزدیک شدن به بیست زبان هستیم – یک شاهکار بزرگ – و بسیاری از زبانهای دیگر نیز برنامه ریزی شده است.


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!