وقتی عبارت “بازاریابی ورودی” را می شنوید ، احتمالاً به پست های جذاب وبلاگ و فیلم های آموزنده فکر می کنید. هر دو منبع می تواند برای مخاطبان یک نام تجاری سرگرم کننده و مفید باشد – اما دو روش بالقوه موثرتر برای جذب مخاطب وجود دارد: هوش مصنوعی مکالمه و چت زنده.

به عنوان بخشی از تلاش های بازاریابی محتوای ورودی خود ، مشاغل چت بات ها و چت زنده را در وب سایت ها و کانال های رسانه های اجتماعی ادغام می کنند. وقتی شخصی از یکی از کانال های متعلق به یک شرکت بازدید می کند ، اغلب توسط یک چت بات یا نماینده چت زنده مورد استقبال قرار می گیرد. با این اوصاف ، معمولاً انتخاب بازدیدکنندگان این است که اولین قدم را برداشته و با آنها تعامل داشته باشند بازاریابی محاوره ای راه حل ارائه شده توسط یک کسب و کار

اگر می خواهید دریابید که چگونه گفتگوها آینده بازاریابی محتوای ورودی را شکل می دهند ، به مکان مناسب آمده اید. این سه دلیل به شما یک ایده کلی بهتر می دهد که چگونه می تواند به کسب و کار شما در پیشبرد تلاش های بازاریابی محتوای ورودی کمک کند.

1. مشتریان می توانند به طور مستقیم در هر زمان به نام تجاری شما برسند

هنگامی که مشاغل تعداد مشتریان خود را به اندازه خاصی افزایش می دهند ، پیگیری با هر تماس دشوار می شود. هر مشتری یا مشتری معتقد است که خرید یا مشکل آنها مهمترین است – و به درستی. در حقیقت ، از سال 2019 تا 2020 ، ناامیدی در بین مشتریان بدون دسترسی به خدمات در خارج از ساعات کاری 1.4 برابر افزایش یافته است.

راه حل چت بات یا چت زنده می تواند به شما کمک کند مشتریان را بدون توجه به زمانی که با نام تجاری شما تماس می گیرند ، در خود جای دهید. به جای این که افراد را مجبور کنید در ساعات مشخص با مشاغل شما تماس بگیرند یا به آنها ایمیل ارسال کنند ، این گزینه را به مخاطبان خود پیشنهاد دهید که هر زمان که بخواهند از طریق چت مستقیماً با مارک شما ارتباط برقرار کنند. این گزینه ارتباط سریع باید به کاهش صف های طولانی و زمان پاسخگویی به مشتریان کمک کند.

به خاطر داشته باشید که راه حل چت زنده بر اساس تعداد کارکنان پشتیبانی و تعداد افرادی که به دنبال پشتیبانی هستند ، ممکن است همچنان منجر به صف های طولانی شود. همچنین در نظر بگیرید که یک ربات چت برای ارائه خدمات سریعتر برای رایج ترین سوالات مشتریان و مشتریان احتمالی شما با شما تماس می گیرد. با اسکریپت های خودکار ، ربات ها می توانند همزمان چندین پرس و جو را مدیریت کنند. پس از اتمام ساعت کاری ، مشتری یا مشتری احتمالی می تواند به خوبی با چت بات شما صحبت کند.

خود را طراحی کنید اسکریپت چت بات برای اینکه ربات انسانی به نظر برسد و مطابق با سبک و لحن مارک شما باشد. احتمالاً در صحبت با یک ربات که از زبان طبیعی و مکالمه استفاده می کند راحت تر از یک ربات رباتیک به نظر می رسد.

وقتی مخاطبان شما ببینند که فناوری چقدر می تواند مفید باشد ، ارزش ربات ها را نیز خواهد داشت. اگر مشتریان ببینند ربات شما به بسیاری از سوالات آنها پاسخ داده است ، به احتمال زیاد به ابزار و نام تجاری شما اعتماد خواهند کرد.

2. Chatbots می تواند به مشتریان محتوای شخصی ارائه دهد

درست مانند یک نماینده خدمات زنده که راه حل هایی را برای مشتریان آماده می کند ، چت بات ها می توانند بر اساس آنچه در مکالمه گفته اند مطالب را با بازدیدکنندگان سایت به اشتراک بگذارند.

برای کسی که به دنبال اطلاعات کلی در مورد روند یا موضوع صنعت است ، ربات ممکن است آنها را به یک پست وبلاگ قیف بالا هدایت کند. ربات همچنین کاربری را که به دنبال اطلاعات قیمت است به صفحه قیمت مارک هدایت می کند. میزان استفاده از چت بات بسته به نوع پایگاه دانش که رابط چت بات یا نرم افزاری که چت بات را به آن متصل است متغیر است.

اما این توصیه های محتوای شخصی فقط بر اساس درخواست مشتریان به طور مستقیم در چت نیست. پردازش هوش مصنوعی ربات (AI) می تواند اطلاعات را “به خاطر بسپارد” از مکالمات قبلی و استفاده از این دانش برای ارائه توصیه های بعدی. بگویید کاربری در آخرین باری که به داشبورد حساب خود دسترسی پیدا کرده است با مشکل مواجه شده است. وقتی از آنها می پرسند که چگونه می توان در داشبورد در مکالمه بعدی خود عملیاتی انجام داد ، ممکن است چت بات از منبعی در مورد آن عبور کند نحوه ورود به سیستم فقط برای اندازه گیری خوب

ربات هایی که به طور مداوم محتوای شخصی را در اختیار کاربران قرار می دهند به افزایش وفاداری کمک می کنند. آنها می خواهند با ربات مارک شما ارتباط برقرار کنند زیرا می دانند که در عرض چند ثانیه اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد.

محتوا فقط به یک شکل نیست. بسیاری از مشاغل قبلاً این را می دانند و انواع مختلفی از محتوا ، از جمله پست های وبلاگ ، پادکست ها و ویدئوها را ایجاد می کنند. متأسفانه ، بسیاری از منابع محتوایی که یک کسب و کار ارائه می دهد می توانند در اعماق یک وب سایت دفن شوند و پیدا کردن آن را برای کاربران دشوار می کند.

توزیع محتوا از طریق ربات شما می تواند به روح تازه ای در آن کمک کند. از محتواهایی که برای ایجاد حجم قابل توجهی از ترافیک برای کسب و کار شما استفاده می کردند ، می توانید از طریق مکالمات مجدداً استفاده کنید. این فرصتی است برای کمک به تعامل با محتوای قدیمی خود بدون نیاز به سرمایه گذاری در بازسازی مجدد آن. اگر محتوا با نیازهای کاربر مطابقت داشته باشد ، به احتمال زیاد آنها پست کامل وبلاگ ، قسمت پادکست یا ویدئویی را که ربات شما برای آنها ارسال می کند ، مصرف می کنند.

3. مکالمات می توانند قیف فروش شما را شارژ کنند

کسب مشتری برای مشتری شدن یکی از بزرگترین چالش های هر مشاغل است. برای انجام این کار ، باید آنها را از طریق a راهنمایی کنید قیف فروش و محتوای آماده برای آنها در هر مرحلهبه

با راه حل چت بات یا چت زنده ، به راحتی می توانید سرعت تلاش های قیف فروش خود را افزایش دهید. یک چت بات یا نماینده چت زنده می تواند مستقیماً با کاربر شما صحبت کند تا دریابد که در قیف فروش کجا هستند. برخی از افراد ممکن است جستجوی خود را آغاز کنند ، در حالی که برخی دیگر قبل از خرید اطلاعات کمی بیشتر می خواهند.

هر کجا که کاربر شما در قیف فروش قرار دارد ، راه حل چت یا گفتگوی زنده شما می تواند به پرورش سرب کمک کند. آنها می توانند س questionsالات خاصی بپرسند ، به س productالات محصول مشتری پاسخ دهند و حتی یک سرنخ را به نماینده ای منتقل کنند که می تواند کمک بیشتری (با اجازه سرپرست) ارائه دهد.

حتی می توانید راه حل چت بات را در صفحه تجاری فیس بوک خود مستقر کنید. اگر شخصی از صفحه فیس بوک شرکت شما بازدید کرد ، می تواند توسط یک چت بات مورد استقبال قرار گیرد که می تواند اطلاعات اولیه مورد نیاز خود را در اختیار او قرار دهد. این نیز راهی عالی برای هدایت مشتریان به وب سایت شما است ، بنابراین آنها می توانند در مورد محصول یا موضوع خاصی در صورت تمایل اطلاعات بیشتری کسب کنند.

به این ترتیب ، چت بات ها و چت های زنده نه تنها به شناسایی سرنخ ها کمک می کنند ، بلکه آنها را از قیف نیز پایین می آورند. آنها می توانند به ریشه آنچه کاربر در واقع به دنبال آن است برسند و می توانند آنها را با راه حل مناسب در وب سایت شما هماهنگ کنند.

برای تلاش های بازاریابی محتوای ورودی خود به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

مکالمات یک راه عالی برای تکمیل تلاش های بازاریابی محتوای ورودی شما هستند ، اما باید اطمینان حاصل کنید که هنوز در حال انجام تکالیف خود در مورد رقبا هستید. بررسی کنید که چگونه آنها جذب محتوا و مشتریان به نام تجاری خود را انجام می دهند ، بنابراین می توانید مخاطبان خود را به طور م engageثرتری جذب کنید.

اگر به دنبال راهی آسان و م toثر برای یافتن محتوای رقبای خود هستید ، از ما استفاده کنید تجزیه و تحلیل رقابتی وب سایت این ویژگی می تواند تمام

Source link

Share This Story, Choose Your Platform!