برچسب ها بسیار محبوب هستند. در اینستاگرام ، ما برچسب هایی را به پست های خود اضافه می کنیم تا به افراد در یافتن آنها کمک کنیم. با این حال ، استفاده از برچسب ها به این روش در سایت وردپرس برای رتبه بندی شما مخرب است. حتی اگر فکر می کنید که از آنها زیاد استفاده نمی کنید ، حتما این پست را بخوانید. در آن ، نحوه کار برچسب ها و چرا استفاده بیش از حد از آنها می تواند به رتبه شما آسیب جدی برساند ، توضیح خواهم داد. پس از آن ، من به شما می گویم که چگونه باید از آنها استفاده کرد (زیرا آنها به طور کلی بد نیستند). در نهایت ، من نکاتی را در مورد نحوه پاکسازی سایت خود در صورت استفاده تصادفی از برچسب های زیاد به شما ارائه می دهم.

وقتی یک برچسب اضافه می کنید در سایت وردپرس شما چه اتفاقی می افتد؟

برای دسته بندی پست های شما باید از برچسب ها استفاده کرد. برای سهولت یافتن مقاله خاصی در انبوه بزرگ پست هایی که نوشته اید. برچسب ها در وردپرس مانند دسته بندی هستند. توجه داشته باشید که با هر یک که اضافه می کنید ، وردپرس یک صفحه جدید ایجاد می کند: یک صفحه برچسب. همه مقالاتی که دارای برچسب یکسان هستند ، در آنجا بسته بندی می شوند.

بنابراین برای هر برچسبی که در وردپرس اضافه می کنید ، یک صفحه جدید به سایت خود اضافه می کنید. و محتوای این صفحه اغلب بسیار نازک است. این فقط حاوی پیوندی به مقالاتی است که از برچسب برای آنها استفاده کرده اید. در Yoast ، ما مرتباً با سایت هایی روبرو می شویم که هزاران صفحه برچسب دارند و فقط صدها پست وبلاگ دارند.

اگر برچسب های زیادی اضافه کنید ، رتبه های شما چه می شود؟

هر برچسبی که اضافه می کنید ناگزیر به صفحه اضافی منتهی می شود که Google باید در آن جستجو کند. این کار خزیدن در وب سایت شما را دشوارتر می کند. و برای بدتر شدن اوضاع ، هر برچسب منجر به یک صفحه محتوای نازک می شود. صفحه ای که گوگل واقعاً نمی پسندد. اگر برچسب های بیشتری نسبت به پست ها دارید ، تعداد صفحات محتوای بد و نازک بیشتر از محتوای با کیفیت بالا است. و گوگل از محتوای نازک متنفر است. سایت هایی با محتوای نازک زیاد رتبه خوبی ندارند. بنابراین: اگر از برچسب های زیادی استفاده می کنید ، رتبه شما کاهش می یابد.

چگونه باید از برچسب ها در وب سایت خود استفاده کنید؟

برچسب های خود را به عنوان یک کمد در نظر بگیرید و پست های خود را به عنوان یک تکه لباس در نظر بگیرید. البته ، شما درک می کنید که می توانید لباس های خود را در کمد قرار دهید. این منطقی است. اتاق شما را تمیز می کند منطقی نیست که تعداد کمد دیواری بیشتری به اتاق خود نسبت به تعداد لباسی که دارید اختصاص دهید. در نهایت با گنجه های خالی که فضای زیادی را اشغال می کنند به پایان خواهید رسید. هرگز نباید کمدهای خالی داشته باشید. بنابراین ، اگر شما حدود 90 پست دارید ، تعداد برچسب ها را به حدود 30 محدود کنید. سعی کنید برچسب خود را در نسبت زیر 1: 3 نگه دارید.

من درک می کنم که چرا می خواهید از برچسب ها برای اینستاگرام متفاوت استفاده کنید. در اینستاگرام از آنها برای جستجو در پست های اینستاگرام استفاده می شود. آنها برای جستجوی پست های اینستاگرام شما ، همچنین برای جستجوی پست های میلیاردها کاربر دیگر در اینستاگرام استفاده می شوند. منطقی است که بیشتر این نوع برچسب ها را اضافه کنید زیرا پست خود را به گروهی از پست های دیگر در مورد یک برچسب خاص اضافه می کنید. از برچسب های موجود در وب سایت شما ، فقط در وب سایت شما استفاده می شود. استفاده از این برچسب ها در اینستاگرام منطقی نیست. در حقیقت ، اگر از چنین برچسب هایی استفاده می کنید ، یافتن پست های شما در Google دشوارتر می شود.

اما جستجوی داخلی من چطور؟

برخی از افراد از برچسب ها استفاده می کنند تا مطمئن شوند افراد می توانند پست های خود را از طریق جستجوی داخلی سایت خود پیدا کنند. این امر منطقی است ، زیرا موتور جستجوی داخلی داخلی وردپرس چندان خوب نیست. حل این مشکل از طریق برچسب ها هر چند جواب نمی دهد. باید مطمئن شوید که یک جستجوی داخلی خوب در سایت ایجاد کرده اید. لطفاً یک جستجوی داخلی داخلی بهبود یافته با Algolia در Yoast SEO Premium تنظیم کنید. این کار به شما قابلیت جستجوی داخلی فوق العاده ای را می دهد ، بدون این که با ایجاد دسته ای از محتواهای نازک به سمت بد گوگل بروید.

اگر برچسب های زیادی اضافه کرده اید چه باید بکنید

اگر برچسب های زیادی به وب سایت خود اضافه کرده اید ، باید از این صفحات خلاص شوید. بهترین کار این است که این صفحات برچسب را حذف کرده و به چیزی مفید هدایت کنید. اگر فقط یک پست وبلاگ در یک برچسب خاص وجود دارد ، می توانید آن را به آن پست وبلاگ هدایت کنید. این امر تعداد صفحات برچسب را تا حد زیادی کاهش می دهد. اگر یک سایت بزرگ با برچسب های زیاد دارید ، این کار بسیار زیادی خواهد بود. اما برای حفظ رتبه (یا شروع رتبه بندی) واقعاً باید آن را تمیز کنید. آن صفحات برچسب را حذف و تغییر مسیر دهید. در Yoast ، ما در حال حاضر روی تمرین جدیدی کار می کنیم که به شما کمک می کند صفحات برچسب خود را تمیز کنید. این به شما کمک می کند تا سایت خود را تمیز کرده و ساختار سایت خود را بهینه کنید. تمرینات فعلی ما را بررسی کنید تا ایده ای از آنچه آنها می توانند برای شما انجام دهند را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه بهینه سازی دسته ها و برچسب ها برای Google »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!