شما این پست های وبلاگ زیبا را می نویسید. شما برای آنها تلاش زیادی می کنید. با این حال، ممکن است مدتی طول بکشد تا Google پست‌های وبلاگ جدید شما را دریافت کند و آنها را در نتایج جستجو نشان دهد. بنابراین آیا راهی برای تسریع این روند وجود دارد؟ خوب، پیوندهای پست شما می تواند کمک کند. منطقی است که دریافت لینک های خارجی به پست شما کمی زمان بر است. اما لینک های داخلی چطور؟ آیا همیشه مطمئن می شوید که برخی از پیوندهای داخلی را به سمت آن پست تازه منتشر شده نشان می دهید؟ آیا به سایت خود چنین عشقی به سئو می دهید؟ در این پست، من در مورد اهمیت افزودن لینک های داخلی به پست ها و صفحات جدید صحبت خواهم کرد و به شما نکاتی را در مورد چگونگی انجام آسان این کار ارائه خواهم داد!

گوگل با دنبال کردن لینک های داخلی شما در سایت شما می خزد. اگر یک پست یا صفحه خاص دارای لینک های داخلی زیادی باشد، گوگل بیشتر از صفحات یا پست هایی با لینک های داخلی کمی که به سمت آنها اشاره می کنند به آنجا می آید. یک پست جدید هیچ پیوند متنی داخلی ندارد که به سمت آن می رود. احتمالاً پیوندی از صفحه اصلی و از یک صفحه دسته یا برچسب خواهد داشت. اما این در مورد آن است. مگر اینکه چند لینک از پست ها و صفحات دیگر اضافه کنید. و این کاری است که همیشه باید بلافاصله پس از زدن انتشار انجام دهید. با افزودن چند لینک داخلی از سایر پست ها و صفحات به این پست جدید، کمی عشق سئو به سایت خود بدهید.

اگر آن پیوندهای داخلی را اضافه کنید، گوگل بیشتر در صفحه جدید شما ظاهر می شود. گوگل آن را مهم تر می داند. و این منجر به شانس بالاتر برای رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو می شود. علاوه بر این، بازدیدکنندگان خود شما شانس بیشتری برای یافتن و خواندن مقاله جدید شما با کلیک بر روی یکی از پیوندها در یکی از صفحات دیگر شما خواهند داشت.

نکاتی در مورد نحوه افزودن لینک های داخلی

افزودن لینک های داخلی کار سختی نیست. این فقط کاری است که شما باید انجام دهید. اما چگونه می توان آن را سریع و کارآمد انجام داد؟ و هنگام انتخاب مقاله برای پیوند دادن چه چیزی را باید در نظر بگیرید؟ و آیا راهی برای آسان کردن این کار وجود ندارد؟ اجازه دهید شما را از طریق چند نکته راهنمایی کنم!

آن را بخشی از روال خود قرار دهید

افزودن لینک های داخلی به پست ها و صفحات جدید باید بخشی از روال سئو شما باشد. می‌توانید هر بار که انتشار را می‌زنید انجام آن را به عادت تبدیل کنید. اگر مقالات زیادی می نویسید، می توانید هر هفته پیوندهای داخلی را به پست های تازه منتشر شده اضافه کنید. اما باید کاری باشد که به طور منظم انجام دهید. در غیر این صورت، مقالات جدید شما بهترین شانس خود را در موتورهای جستجو نخواهند داشت.

اهمیت مقاله جدید خود را ارزیابی می کند

هر مقاله از اهمیت یکسانی برخوردار نیست. برخی از مقالات شما واقعا طولانی و مفصل هستند. احتمالاً می خواهید با آن ها بالاترین رتبه را کسب کنید. به عنوان مثال، من یک راهنمای نهایی برای ساختار سایت نوشته ام. این مهمترین مقاله من در مورد ساختار سایت است. این مقاله ای که اکنون می خوانید اهمیت بسیار کمتری نسبت به آن راهنمای نهایی دارد. این مقاله سزاوار برخی پیوندهای داخلی است، اما نه به تعداد مورد نیاز یک راهنمای نهایی. بنابراین تعداد پیوندهای داخلی که در مقالات دیگر قرار می دهید به اهمیت مقاله ای که منتشر می کنید بستگی دارد.

همیشه در زمینه پیوند دهید

ممکن است آسان به نظر برسد. فقط لینک های داخلی را اضافه کنید تا گوگل بیشتر به آن مراجعه کند. که منجر به رتبه های بالاتر می شود. این فقط در صورتی کار می کند که در زمینه پیوند دهید. این بدان معنی است که شما باید از مقالات مرتبط با مقاله ای که به آن لینک می دهید پیوند دهید. پیوندها باید منطقی باشند و در واقع برای کاربر شما مفید باشند.

به عنوان مثال، اگر من مقاله ای در مورد نحوه مراقبت از خوکچه هندی بنویسم، می توانم از مقالاتی در مورد نحوه مراقبت از خرگوش یا سگ به عنوان مثال لینک کنم. پیوند از مقاله ای در مورد کفش های باله به آن مقاله در مورد خوکچه هندی منطقی نیست. آن لینک های داخلی برای رتبه بندی شما مفید نخواهند بود، زیرا گوگل آن را به عنوان یک ترفند می بیند. گوگل واقعا هوشمند است. گوگل متون را درک می کند. این بدان معناست که همیشه باید اطمینان حاصل کنید که به گونه ای پیوند داده شده است که لینک برای مخاطبان شما ارزشمند باشد.

از تمرین محتوای یتیم استفاده کنید!

انتخاب مقاله‌های مناسب برای گنجاندن آن پیوندهای داخلی می‌تواند دشوار باشد. به‌ویژه اگر سایت بزرگ‌تری دارید، ممکن است پیگیری همه چیزهایی که شما (یا تیمتان) نوشته‌اید، سخت باشد. در Yoast، ما قطعاً این مشکل را داریم :-)! در Yoast SEO Premium، ما یک تمرین فوق‌العاده داریم – تمرین محتوای یتیم – که واقعاً می‌تواند به شما در افزودن لینک‌های داخلی کمک کند.

تمرین محتوای یتیم به طور خاص برای شناسایی و حل محتوای یتیم طراحی شده است. محتوای یتیم مقاله ای است بدون هیچ پیوند داخلی که به سمت آنها اشاره می کند. بنابراین، هر مقاله تازه منتشر شده در واقع محتوای یتیم است. تمرین در Yoast SEO Premium به شما پیشنهاد می دهد که کدام مقاله برای گنجاندن پیوند داخلی به مقاله تازه منتشر شده شما مناسب است. و در یک گردش کار سریع و آسان، ما به شما کمک می کنیم تا آن پیوندها را نیز اضافه کنید.

نگهداری محتوا تمرین محتوای یتیم yoast seo
گام اول در تمرین محتوای یتیم در Yoast SEO Premium

ساختار پیوند داخلی خود را هرازگاهی ارزیابی کنید

اگر محتوای زیادی در وب سایت خود دارید یا اگر محتوای زیادی به سایت خود اضافه می کنید، بسیار مهم است که به طور منظم استراتژی پیوند داخلی خود را ارزیابی کنید. مهمترین مقالات شما باید دارای بیشترین پیوندهای داخلی باشد که به آنها اشاره دارد. اگر این کار را به درستی انجام دهید، با محتوایی که می خواهید رتبه بندی کنید رتبه بندی خواهید شد.

افزودن محتوای زیاد و اضافه کردن تعداد زیادی لینک داخلی، می تواند منجر به تغییر در ساختار پیوند داخلی شما شود (حتی بدون اینکه متوجه شوید). ساختار پیوند داخلی خود را با کلیک کردن بر روی تمرین “رویکرد سنگ بنا” هر از چند گاهی بررسی کنید. در آن تمرین، از شما می‌پرسیم که مهم‌ترین مقاله‌های شما چیست و بررسی می‌کنیم که آیا آن مقالات بیشترین پیوندهای داخلی را دارند یا نه. همچنین در صورت لزوم به شما کمک می کنیم پیوندهای داخلی اضافه کنید.

سایت خود را دوست داشته باشید و آن لینک های داخلی را به پست های جدید اضافه کنید

اگر مقاله جدیدی منتشر می کنید، می خواهید آن مقاله در موتورهای جستجو به خوبی عمل کند، درست است؟ شما می خواهید مخاطبان شما آن را پیدا کنند و بخوانند. بنابراین، کمی عشق سئو اضافی را به کار ببرید و چند لینک داخلی از سایر صفحات و پست های وب سایت خود اضافه کنید. کار سختی نیست این فقط کمی عشق و بخش مهمی از حفظ سئوی شماست. و بیایید آن عشق سئو را گسترش دهیم!

بیشتر بخوانید: لینک سازی داخلی برای سئو: چرا و چگونه؟ »

سریال عشق سئو


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!