گوگل همچنان در مدیریت بهتر می شود نزدیک من جستجوها نیازی به گفتن نیست که تلفن همراه روشی واقعی برای اکثر مردم برای جستجوی مشاغل و محصولات است – به خصوص در خارج از منزل. هنگام بهینه‌سازی سئوی محلی و موبایلی برای مشاغل وابسته به مکان، «همه چیز» مبتنی بر مکان باید در نظر گرفته شود. واضح است که گوگل بازی خود را برای سئوی محلی تقویت می کند. در این مقاله، نکاتی را در مورد این موضوع به شما ارائه خواهیم کرد نزدیک من جستجوها و کارهایی که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید حضور آنلاین شما به روش درست تنظیم شده است.

چه چیزی می توانم پیدا کنم نزدیک من?

جستجوهای نزدیک من جستجوهایی هستند که مصرف کنندگان وقتی به دنبال چیزی می گردند، همین الان، اینجا هستند. برای جستجوهای زیاد، گوگل به شما می گوید کدام کسب و کار به مکان شما نزدیکتر است. اغلب، جستجوگران سؤالاتی دارند که باید در لحظه به آنها پاسخ داده شود، بنابراین در حال حاضر به چیزی نیاز دارند. بنابراین این جستجوهای نزدیک من نه تنها جنبه محلی دارند، بلکه یک جنبه مبتنی بر زمان نیز دارند. مردم به چیزی نیاز دارند و اکنون آن را می خواهند! احتمالاً تا به حال یک جستجوی گوگل مانند این را از طریق تلفن خود انجام داده اید و به دنبال پمپ بنزینی در یک شهر ناشناخته می گردید زیرا تقریباً بنزین شما تمام شده است. در پیشنهاداتی که گوگل به شما می دهد، کلمات کلیدی مانند این ظاهر می شود:

 • نزدیک من؛
 • نزدیکترین
 • باز کن؛
 • در نزدیکی

همه این موارد بلافاصله با موقعیت مکانی یا نیازهای شدید شما در آن زمان مرتبط است. جستجوگران همچنین می توانند این عبارات را ترکیب کنند: [gas station near me open now] یا [movies playing near me tonight]. در اینجا چند نمونه وجود دارد که ممکن است در تلفن همراه مشاهده کنید:

جستجوهای “نزدیک من” به نتایج جستجوی محلی بسیار خاصی منجر می شود که به سوال شما پاسخ می دهد

الان نزدیک منه

در حین آزمایش، متوجه خواهید شد که ترکیبات بازگشتی زیادی از کلماتی که مردم برای یافتن این مشاغل محلی استفاده می کنند وجود دارد. به اینها می گوییم نزدیک من جستجوها در طول سال‌های گذشته، ترافیک این عبارات جستجو افزایش یافته است:

و بله، شما می توانید با بهینه سازی این موارد به استراتژی سئوی محلی خود کمک کنید نزدیک من عبارات جستجو علاوه بر این، می‌توانید در لحظاتی که بیشتر به کمک شما نیاز دارند به افراد کمک کنید – آنها خوشحال خواهند شد که شما را پیدا کنند!

در حالی که جستجوی صوتی هنوز در حال افزایش است، می توانید لیست های محلی خود را برای آن بهینه کنید. هر روز، مردم با تلفن یا دستگاه های هوشمند خود صحبت می کنند و در مورد مقصدهای محلی راهنمایی می خواهند یا برای خرید کمک می کنند. در اولین مثالی که به اشتراک گذاشتیم، ممکن است در امتداد بزرگراه رانندگی کنید و بخواهید از تلفن خود بخواهید که به شما کمک کند پمپ بنزینی در نزدیکی خود پیدا کنید. “OK Google، یک پمپ بنزین در نزدیکی من پیدا کنید که در حال حاضر باز است.” شما می توانید این کار را در حالی انجام دهید که دستان خود را با خیال راحت روی فرمان بگذارید. حتی می توانید از گوگل بخواهید که شما را به مکان مورد نظر هدایت کند.

اگر می‌خواهید دفعه بعد که کسی آن سؤال را می‌پرسد، شانس نشان دادن کسب‌وکارتان توسط Google را افزایش دهید، باید راه‌هایی برای پاسخ به آن سؤالات پیدا کنید. هدف جستجوی کاربران را درک کنید. به این فکر کنید که کاربران قبل از ورود به کسب و کار شما چه سوالاتی می توانند بپرسند. سپس، باید محتوای بسیار خوانا ارائه دهید که برای ماشین‌ها به راحتی قابل درک باشد. با استفاده از بلوک محتوای سؤالات متداول Yoast SEO، می توانید با افزودن سؤالات متداول با پاسخ به سؤالات خاصی که بسیاری از کاربران دارند شروع کنید. به علاوه، داده های ساختاری که افزونه اضافه می کند، سایت شما را فوراً برای موتورهای جستجو قابل درک تر می کند.

نحوه بهینه سازی برای نزدیک من برای سئوی محلی

بهینه سازی برای نزدیک من جستجوها شبیه فرآیند سئوی محلی شما هستند. همانطور که قبلا گفته شد، برای نزدیک من جستجوها، همه چیز در مورد هدف جستجو است. مردم یک هدف دارند – آنها به چیزی نیاز دارند و اکنون به آن نیاز دارند. شما باید آن را به آنها پیشنهاد دهید و باید قابل اعتمادترین گزینه ها ظاهر شوید. چند مرحله وجود دارد که واقعاً باید انجام دهید:

 1. سایت خود را فوق العاده موبایل پسند کنید

  جستجوهای نزدیک من بیشتر در تلفن همراه انجام می شود، در زمانی که مصرف کننده بیشترین نیاز را به آن دارد. اگر می‌خواهید Google شما را برای نتایج جستجوی تلفن همراه در نظر بگیرد، سایت شما باید یک تجربه موبایلی عالی ارائه دهد. شما نمی خواهید مردم برای بارگذاری یک صفحه در سایت شما یک دقیقه صبر کنند، درست است؟ روی تجربه کاربری و سرعت سایت تمرکز کنید.

 2. جزئیات NAP و ساعات کار خود را به سایت خود اضافه کنید

  نام، آدرس، شماره تلفن، در قالبی برای خواندن و فهرست بندی آسان است. ترجیحاً، اگر بیش از یک صفحه دارید، می‌گوییم برای هر مکان یک صفحه اضافه کنید. همچنین، ساعات کاری خود را اضافه کنید! در سایت خود، فراموش نکنید که صفحات فرود را برای مکان های مختلف بهینه کنید – اگر چندین مکان دارید یا اگر آنها را هدف قرار می دهید.

 3. NAP را به نمایه کسب‌وکار Google اضافه کنید (به‌طور رسمی Google برای کسب‌وکار من شناخته می‌شود)

  این جزئیات دقیق مانند آدرس، شماره تلفن، ساعات کار و URL وب سایت را به صفحه نمایه کسب و کار Google خود اضافه کنید. سپس، کسب و کار خود را به دسته بندی صحیح اضافه کنید و مطمئن شوید که عکس های خوبی اضافه می کنید. اگر چندین مکان دارید اما فقط باید یکی را به عنوان دفتر مرکزی تبلیغ کنید، چندین مکان را به یک فهرست اضافه کنید. اگر کسب و کار شما از تعدادی کسب و کار کوچکتر تشکیل شده است، به راحتی می توانید چندین صفحه/حساب نمایه کسب و کار اضافه کنید. فراموش نکنید که هر زمان که چیزی را تغییر می دهید، فهرست خود را به روز کنید!

 4. مطمئن شوید که داده های ساختار یافته LocalBusiness را به آدرس خود اضافه کنید

  ما یک افزونه برای آن ساختیم: SEO محلی. نشان‌گذاری داده‌های ساختار یافته LocalBusiness مناسب را به آدرس فهرست‌شده در وب‌سایت شما، از جمله شماره تلفن و ساعات کار اضافه می‌کند. این باعث می‌شود موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ فهرست‌بندی و درک کامل این جزئیات را آسان‌تر کنند.

 5. نظرات مثبت را دریافت کنید

  ما نمی توانیم این واقعیت را انکار کنیم که نظرات مثبت در Google، Yelp یا وب سایت های مشابه به رتبه بندی محلی شما کمک می کند. مثل بازاره اگر مردم محلی کسب و کاری را توصیه کنند، ما بیشتر وسوسه می شویم که به آنجا برویم. البته موتورهای جستجو این موضوع را بررسی خواهند کرد. فیسبوک را در این مورد فراموش نکنید! مردم همچنین از آن برای جستجوی مشاغل محلی استفاده زیادی می کنند.

 6. محتوای عالی بنویسید و لینک های محلی دریافت کنید

  راه دیگری برای جلب توجه کسب و کار محلی شما در نتایج جستجو، نوشتن محتوای با کیفیت بالا در مورد شما، محصول یا موقعیت مکانی شما است. محتوای خوب شانس زیادی برای لینک شدن توسط رسانه های مرتبط (اخبار) دارد، حتی ممکن است لینک های شما را با متن لنگر مناسب با نام و مکان شما دریافت کند.

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که باید جزئیات خود را همیشه ثابت کنید. اگر بین حساب Google Business Profile و وب‌سایت شما اختلافی وجود داشته باشد، ممکن است Google نداند به چه چیزی اعتماد کند. در نتیجه، ممکن است برای آن جستجوهایی که آرزوی آن را دارید، ظاهر نشوید.

به روز رسانی Possum گوگل در سال 2016

در حالی که گوگل برای سال‌ها روی نتایج جستجوی محلی خود کار می‌کرد، در سال 2016 به‌روزرسانی بزرگی انجام داد که مدیریت خود را با جستجوهای محلی بهبود بخشید. این به روز رسانی الگوریتم دوست داشتنی به نام Possum بود و رتبه بندی های جستجوی محلی را از سپتامبر همان سال هدف قرار داد. اثرات بسیار قابل توجه بود.

به گفته کارشناس سئو محلی جوی هاوکینز، این به روز رسانی عمدتاً بر مبارزه با هرزنامه ها و لیست های تکراری در نتایج جستجوی محلی تمرکز دارد. در میان چیزهای دیگر، گوگل شروع به فیلتر کردن لیست هایی کرد که وابستگی را در جزئیات خود به اشتراک گذاشته بودند. علاوه بر این، گوگل در درک مناطق خدمات بهتر شد و رتبه‌بندی کسب‌وکارهایی را که خارج از این مناطق واقع شده‌اند، بهبود بخشید. در نتیجه، نتایج جستجوی محلی بسیار متنوع تر شد.

همه موارد فوق به این معنی است که اگر یک کسب و کار محلی دارید، باید مطمئن شوید که بهینه سازی محلی خود را مرتب کرده اید. سعی نکنید سیستم را بازی کنید، زیرا گوگل در فیلتر کردن هرزنامه ها بهتر و بهتر می شود. فقط بر این تمرکز کنید که بهترین نتیجه برای برند، نوع کسب و کار یا محصول خود باشید.

بهبود برای نزدیک من جستجوها

برای یک کسب و کار محلی، سه بسته محلی و نتایج جستجوی ارگانیک برای یافتن آنها ضروری است. همانطور که افراد بیشتر و بیشتری انجام می دهند نزدیک من جستجوها نیاز به کسب و کار برای نشان دادن برای این جستجوها نیز در حال افزایش است. با یک نمایه کسب‌وکار Google و یک وب‌سایت سازگار با تلفن همراه پر از جزئیات واقعی NAP، ممکن است در راه رسیدن به آنجا باشید!

بیشتر بخوانید: راهنمای نهایی سئوی مشاغل کوچک »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!