نظرات نویسنده کاملاً متعلق به خودش است (به استثنای رویداد غیرمحتمل هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات Moz نباشد.

آماندا میلیگان، کارشناس بازاریابی محتوا، با سه راه دیگر بازگشته است تا محتوای شما را با ارزش‌تر خبری بیشتر کند. اگر قسمت اول را ندیده اید، حتما آن را ببینید!

عکس وایت برد با نکاتی بیشتر برای خبرساز شدن مطالب.
روی تصویر تخته سفید بالا کلیک کنید تا نسخه بزرگتر در یک تب جدید باز شود!

رونویسی ویدیو

سلام به همه. به نسخه دیگری از جمعه تخته سفید خوش آمدید. نام من آماندا میلیگان است و با بخش دوم درباره نحوه ساخت محتوای خبرساز بازگشته ام. بنابراین وقتی قسمت اول را ساختم، در Fractl کار می کردم و در مورد سه چیز صحبت کردم. ببینم یادشون میاد این داده‌ها، احساسات و تأثیر به‌عنوان سه عنصری بود که باید هنگام ایجاد محتوای خبری در نظر بگیرید. آنها هنوز مهم هستند. اگر جمعه تخته سفید را ندیده‌اید، بعد از این جمعه آن را ببینید. نیازی به ترتیب خاصی نیست.

اکنون در استاکر کار می کنم. stacker.com یک نشریه است، اما همچنین یک اخبار خبری است. بنابراین مانند AP برای اخبار فوری یا رویترز برای اخبار مالی، Stacker یک شبکه خبری برای روزنامه نگاری داده است. بنابراین من در سمت برند کار می کنم، جایی که ما با برندها همکاری می کنیم. آنها محتوا را تضمین می کنند، و ما آن را به شبکه خبری خود منتقل می کنیم. من با تیم صحبت کرده ام، زیرا هنوز نسبتاً جدید هستم، و آنها به من گفتند که این سه مورد اضافی است که آنها هنگام ایجاد محتوا برای شرکای ناشر خود در نظر می گیرند.

بنابراین، دریافت نظر آنها در این مورد بسیار جذاب بود، و من واقعاً هیجان‌زده هستم که این را با شما به اشتراک بگذارم.

قابل سرویس هست؟

پس بیایید فقط وارد آن شویم. سه چیز را باید در نظر گرفت. اولین مورد این است که محتوا قابل استفاده باشد. اساساً تمام معنی این است که چگونه می تواند به خواننده کمک کند. بنابراین به عنوان بازاریاب، ما در واقع در این زمینه بسیار خوب هستیم. این مانند محتوای چگونه به جهان است فقط با چرخش بیشتر اخبار.

بنابراین این پست استاندارد وبلاگ شما نخواهد بود. این بیشتر در راستای این خواهد بود که چگونه می‌توانید اتفاقی عملی را که برای مردم اتفاق می‌افتد، در نظر بگیرید، که همچنین ارزش خبری دارد، که می‌توانیم دقیقاً به معنای آن بپردازیم. این با بسیاری از این کیفیت های مختلف دیگر همپوشانی دارد. بنابراین، اگر قابل استفاده باشد و همچنین زمینه را به یک داستان بزرگ‌تر اضافه کند، اگر قابل استفاده باشد و همچنین بر اساس داده‌های جدید باشد، یا بر اساس یک مؤلفه احساسی باشد یا روی افراد زیادی تأثیر بگذارد، همه این موارد به خبرساز شدن آن کمک می‌کنند.

آیا زمینه سازی شده است؟

دوم زمینه سازی شده است. این چیزی است که Stacker واقعاً در آن عالی است و به نظر من جذاب است. بنابراین ما نمی توانیم به عنوان بازاریاب اخباری را منتشر کنیم. این کار ما نیست ما به دنبال گزارش سریع رویدادهای بزرگ نیستیم. این چیزی نیست که ما انجام می دهیم.

بنابراین زمینه‌سازی نگاهی به آنچه که در حال پیشرفت است، آنچه مردم درباره آن صحبت می‌کنند، آنچه اتفاق می‌افتد و فکر کردن در مورد زوایای دیگر است، دیدگاه‌های دیگری است که داستان جامع‌تری را برای آن بیان می‌کند. این واقعاً خوب کار کرده است. من فکر می‌کنم این چیزی است که همه برندها هنگام دنبال کردن آن‌ها باید به آن توجه کنند، مثلاً اگر شما آن وب‌سایت‌ها یا وبلاگ‌هایی را دارید که در جایگاه خود دنبال می‌کنید، به این فکر می‌کنند که این نوع اخبار برتر چیست و چگونه می‌توانید به گفتگو اضافه کنید.

آیا موضعی است؟

در نهایت، بومی سازی شده است. بنابراین این یکی برای من نزدیک و عزیز است، زیرا من در واقع مدرک روزنامه نگاری دارم، حتی اگر هرگز خبرنگار نشدم. بومی سازی را در دانشگاه یاد گرفتم. من در کلاسی به نام گزارشگری شرکت کردم که بسیار سخت بود. این کلاس برای مدرک روزنامه نگاری بود. اولین باری که A گرفتم و مقاله ام را در روزنامه کالج اجرا کردم، از بومی سازی بود.

یک داستان ملی در مورد اینکه چگونه doodling می تواند به بهبود تمرکز شما کمک کند وجود داشت، که به نظر من جالب بود و به نوعی برخلاف آنچه شما معمولاً فکر می کنید، بود. من با کارشناسان محلی، مانند افراد در دانشگاه، متخصصان مغز و اعصاب تماس گرفتم، و گفتم: “هی، من همین الان دیدم این گزارش منتشر شد، آیا شما با آن موافق هستید؟” آنها از صحبت کردن با من در مورد آن بسیار هیجان زده شدند، و همه چیز را به من گفتند که چگونه کاملاً معتقدند که این درست است، وقتی که به ارائه ها گوش می دهند، ابله می زنند.

به هر حال، اینطور نیست که داده ها متفاوت باشند یا چیز دیگری. این است که بومی سازی شده است. این بود که برای افرادی که آن را می خواندند اهمیت داشت زیرا توسط افراد جامعه خود تأیید می شد. بنابراین اگر شما برندی هستید که دارای آجر و ملات است یا نه، بومی سازی می تواند دارایی بزرگی باشد. اگر در زمینه‌های خاصی تخصص دارید، اگر مشتریان شما در مناطق خاصی زندگی می‌کنند، بومی‌سازی محتوا واقعاً می‌تواند به گونه‌ای با آنها صحبت کند که محتوای ملی ممکن است نباشد.

یک داستان نمونه

بنابراین من فقط از طریق آن چیزها دویدم. پس بیایید کمی ورزش کنیم. این آماری است که اخیراً دیدم. میانگین قیمت خانه برای یک خانه موجود در آگوست 2021 نسبت به سال 2020 15 درصد افزایش یافته است.

بنابراین این از انجمن ملی مشاوران املاک است. این آماری است که من دیدم. تمرینی که من می‌خواهم انجام دهم این است که بیایید سعی کنیم زوایایی را ارائه کنیم، حتی لزوماً زوایایی که قرار است برای داستان با آنها اجرا شود، اما در آن جهت طوفان فکری کنیم.

1. قابل سرویس

خیلی قابل سرویس دهی چگونه می توان چنین آماری را در نظر گرفت و زوایای قابل استفاده را در نظر گرفت؟ بنابراین من نوشته ام، “مقرون به صرفه ترین مکان ها برای زندگی کجا هستند؟” بنابراین، اگر متوجه شدیم که قیمت خانه در حال افزایش است، این یک چیز کاربردی و مفید است که بدانیم واقعاً نقل مکان به کجا می‌تواند مقرون به صرفه باشد.

اگر مردم به جابه‌جایی فکر می‌کنند، می‌گویند: «نمی‌دانم انجام این کار منطقی است یا خیر». حداقل اکنون آنها می توانند گزینه های خود را داشته باشند. سپس کمی عمیق‌تر یا حتی مانند روشی متفاوت برای نزدیک شدن به یک مکالمه، همان چیزی است که یک خانه متوسط ​​در X مکان با X قیمت به نظر می‌رسد. بنابراین شما آن قیمت های افزایش یافته را انتخاب می کنید و می توانید نمونه هایی از ظاهر خانه را نشان دهید.

من قبلاً چنین پروژه هایی را دیده بودم. احتمالا شما هم دارید. اما این روشی متفاوت برای نشان دادن همان نکته مفید است، جایی که من واقعاً می توانم زندگی خود را ببینم. این چیزی است که آن را قابل سرویس می کند. شما به آنها اطلاعاتی می دهید که بعداً می توانند بر اساس آن عمل کنند. بنابراین اینها برخی از زوایای قابل استفاده هستند.

2. متنی

زمینه سازی. بنابراین در این آمار چیزهای زیادی برای باز کردن وجود دارد. من فکر می کنم این مقاله فوربس بود که من داشتم می خواندم، و آنها کمی در مورد برخی از زمینه ها به جزئیات می پردازند. اما راه‌های دیگری برای فرو رفتن در زمینه وجود دارد. حتی بدون خواندن داستان، چیزی که به آن فکر می کردم این بود: میانگین پیش پرداخت الان چقدر است؟ بنابراین اگر قیمت مسکن در حال افزایش باشد، احتمالاً هزینه های پیش پرداخت افزایش می یابد.

چیزی که یادم می‌آید مقاله می‌گوید این بود که این همیشه بزرگترین مانع است، یا نه همیشه، در بیشتر مواقع بزرگترین مانع، مخصوصاً برای خریدارانی که برای اولین بار خانه می‌خرند، پیش پرداخت است. این مبلغ زیادی پول است. بنابراین چقدر افزایش می یابد و برای یک فرد معمولی چگونه به نظر می رسد؟ این مقدار پول در بقیه زندگی شما معادل چیست؟ چقدر طول می کشد تا این مقدار پول پس انداز شود؟

اینها همه جزئیات متنی هستند که باعث می شود کمی به شما مربوط باشد. سپس گفتم: “این در مقایسه با متوسط ​​بدهی وام دانشجویی برای یک فرد چگونه است؟” بنابراین فقط یک داستان مالی بزرگتر، مانند داستان مالی شخصی را بیان کنید. روشی که تیم Stacker در مورد زمینه سازی فکر می کند این است که شما آن را با چیزهای مشابه مقایسه می کنید.

بنابراین همه چیز ممکن است از نظر تاریخی سریعترین راه برای انجام آن باشد. مثل اینکه این در گذشته چگونه بوده است؟ اما همچنین چیزهای مختلفی که هنوز مرتبط هستند. اینجاست که وام های دانشجویی وارد می شود. این فقط در خلاء نیست. وضعیت مالی شما تحت تأثیر چندین عنصر قرار می گیرد و خوب است که تصویر کاملی از آن داشته باشید.

3. موضعی

در نهایت، بومی سازی. پس چگونه قیمت ها تغییر کرده است؟ بنابراین این میانگین به طور کلی است. اما آیا آنها در ایالت های مختلف با سرعت متفاوتی تغییر کرده اند؟ قیمت کدام ایالت ها بیشتر افزایش یافته است؟ کدام ایالت ها ممکن است ثابت مانده یا شاید کاهش یافته است؟ این توسط یک آمار ملی نشان داده نمی شود. چه برنامه های محلی برای اولین خریداران وجود دارد؟

این یک ترکیب عالی از خدمات و محلی سازی شده است. بنابراین، اگر برای اولین بار خانه خرید می‌کنید و فکر می‌کنید، “من نمی‌دانم اکنون چگونه می‌خواهم این کار را انجام دهم، زیرا کووید اتفاق افتاده است. نمی‌دانم چگونه می‌توانم یک خانه بپردازم.” مقاله‌ای که همه گزینه‌هایشان را به آن‌ها نشان می‌دهد، به آن‌ها می‌گوید برنامه‌های بومی‌سازی شده برای خریدارانی که برای اولین‌بار خانه دارند، بسیار مرتبط و کاربردی و محلی است، و اینجاست که به نقطه شیرین محتوای خبرساز که ناشران واقعاً می‌خواهند، دست پیدا می‌کنید. آن اطلاعات

بنابراین، هنگامی که ایده های محتوا را ارائه می کنید، این موارد را به عنوان زوایای بالقوه برای طوفان فکری در نظر بگیرید.

نکات نهایی

داده ها را در نظر بگیرید

همچنین آنچه را که دفعه قبل در مورد آن صحبت کردم، یعنی داده ها، در نظر بگیرید. همه ما در مورد داده ها هستیم. اگر می‌توانید از داده‌های اصلی در داستان خود استفاده کنید یا داده‌های موجود را بگیرید و نتیجه‌گیری‌های جدیدی بگیرید و داستان‌های جدیدی را با آن تعریف کنید، این طلاست.

احساسات را در نظر بگیرید

عاطفه، آیا تاثیر عاطفی دارد؟ تأثیر، یعنی روی چند نفر تأثیر می گذارد. همه این چیزها لنزهای عالی و عالی برای ارائه محتوای خبری خارق العاده هستند.

خیلی ممنون که به این مطلب گوش دادید و وقت گذاشتید. اگر سوالی دارید، در توییتر با من تماس بگیرید. من @millanda هستم و ایمیل من amilligan@stacker.com است. من عاشق صحبت کردن در مورد این چیزها هستم. لطفا اگر سوالی داشتید تماس بگیرید و باز هم از شما سپاسگزارم.

رونویسی ویدیو توسط Speechpad.com.


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!