پس از اتمام دوره آموزشی Yoast SEO آکادمی، گواهی پایان کار و نشانی دریافت می کنید که می توانید در سایت خود جاسازی کنید یا در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. به این ترتیب، می توانید همه را در مورد تخصص سئوی جدید خود مطلع کنید. عالی! اما واقعاً یک گواهی سئو چقدر مفید است؟ آیا واقعاً تفاوتی ایجاد می کند؟ پاسخ صادقانه: مطمئناً می تواند، اما بستگی به نیازها و انتظارات شما دارد.

چرا گرفتن گواهینامه SEO مهم است؟

گواهینامه آموزش سئو می تواند از راه های مختلفی کمک کند. بدیهی است که اثبات واقعی گواهینامه برای کسانی از ما که واقعاً در زمینه های سئو یا طراحی وب کار می کنند یا در تلاش برای رسیدن به آن هستند مهم است! در این صورت می توانید از گواهی سئوی خود برای ایجاد اعتماد در بین مشتریان و کمک به پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید. با این حال، هنگامی که در زمینه دیگری کار می کنید، می توانید از آن برای بهبود رزومه خود نیز استفاده کنید.

برو پریمیوم و دسترسی رایگان دریافت کنید به دوره های SEO ما!

خرید Yoast SEO Premium و دسترسی رایگان دریافت کنید به تمام دوره های آکادمی Yoast SEO:

فقط 89 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت

اما صادقانه بگویم، مهم‌ترین دلیل برای دریافت گواهی سئو، تکه کاغذ دیجیتالی نیست که در پایان دریافت می‌کنید. این مهارت هایی است که هنگام دریافت گواهینامه خود ایجاد می کنید. این مهارت ها ارزش واقعی شما از شرکت در دوره سئو آنلاین است. با این اوصاف، بیایید دلایلی را بررسی کنیم که چرا ممکن است از دریافت گواهینامه آموزش SEO بهره مند شوید.

1. گواهی سئو به شما کمک می کند تا با مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید

اگر برای شما مهم است که دیگران در مورد مهارت های سئو شما بدانند، می توانید از گواهی سئو خود برای اثبات این موضوع استفاده کنید. می توانید نشان خود را در وب سایت خود جاسازی کنید و گواهی خود را در لینکدین، توییتر، فیس بوک و سایر رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. البته، جایی که یک دوره آموزشی را دنبال می کنید، همه تفاوت را ایجاد می کند. به خصوص در دنیای وردپرس، Yoast یک برند شناخته شده و قابل اعتماد است که مخفف کیفیت و دانش در سطح جهانی سئو است. تعبیه گواهی در وب سایت شما به این معنی است که نشان دهید از بهترین ها درس گرفته اید.

2. نشان دهید که سئو را به روش درست انجام می دهید

با دریافت گواهی، به دیگران نشان می دهید که چگونه می توانند از شما انتظار داشته باشند که با سئو مقابله کنید. در Yoast، ما ایده های بسیار روشنی در مورد نحوه تمرین سئو داریم. ما از یک استراتژی سئو جامع و پایدار دفاع می کنیم که برای ماندگاری ساخته شده است. و ما برای این شناخته شده ایم.

البته، ما فکر می‌کنیم که اگر همه یک استراتژی سئوی پایدار را اجرا کنند، وضعیت جهان بهتر خواهد بود. در دوره های آموزشی، آنچه را که تمرین می کنیم، موعظه می کنیم. ما کلاهبرداری را دوست نداریم. ما می خواهیم سایت ها با بهترین نتیجه رتبه بندی شوند. با گذراندن دوره آموزشی Yoast SEO آکادمی، به وضوح نشان می‌دهید که سئو را به روش صحیح انجام می‌دهید و ابزارهای لازم برای انجام آن را دارید!

3. گواهی سئو می تواند رزومه شما را تقویت کند

مهارت های SEO بسیار ارزشمند هستند! بسیاری از شرکت ها برای درآمد خود به رتبه بندی خوب وابسته هستند. یک سئوی توانمند می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. کارفرمایان این را می‌دانند، اما چگونه می‌توانند مطمئن باشند که شما به وظیفه خود عمل می‌کنید؟ دقیقاً به دلیل اینکه سئو یک زمینه کاربردی است، هر کسی می تواند ادعا کند که یک متخصص است. با گواهی سئو می توانید از ادعاهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما ساعت‌ها را صرف کرده‌اید و یک دوره آموزشی چالش برانگیز در زمینه SEO copywriting، تحقیق در مورد کلمات کلیدی یا SEO تجارت الکترونیک را گذرانده‌اید. که مطمئناً رزومه شما را بهبود می بخشد!

4. در طول مسیر چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت

تمام استدلال های قبلی با هدف تحت تأثیر قرار دادن یا متقاعد کردن دیگران است. اما بهترین دلیل برای ارزش گذاری گواهینامه آموزش سئو این است که گذراندن یک دوره آموزشی خوب به شما کمک می کند سئو بهتری داشته باشید. گواهی شما نباید به خودی خود یک هدف باشد، بلکه باید یک پاداش خوب باشد. هیچ احساسی بهتر از این نیست که برای بهبود مهارت های خود سخت کار کرده باشید و تأیید کنید که یک دوره آموزشی را با موفقیت به پایان رسانده اید.

و وقتی اینطور نیست…

همانطور که قبلا اشاره کردم، سئو یک زمینه کاربردی است. گواهی سئو ما احتمالاً تضمینی برای استخدام شما به عنوان یک متخصص سئو بدون داشتن تجربه قبلی در این زمینه نیست. می توانید ببینید دوره های آموزشی ما اولین گام به سمت تخصص هستند، اما همچنان باید اصولی را که آموخته اید در دنیای واقعی به کار ببرید.

خوشبختانه، آکادمی SEO Yoast در آماده کردن شما برای این زمینه زندگی واقعی عالی است. دوره های آموزشی ما به شما امکان می دهد مهارت های واقعی SEO را تمرین کنید. می توانید کدنویسی را تمرین کنید و دانش خود را در موارد مثال واقعی به کار ببرید. به همین دلیل، تنها یک پل بسیار کوچک برای شکاف بین تئوری و سئو واقعی واقعی وجود دارد. شما به توانایی های خود مطمئن خواهید بود، و این شایسته است. و نتایج آن را تایید خواهد کرد!

نتیجه

دلایل خوبی برای دنبال کردن گواهی سئو وجود دارد. این به ایجاد اعتماد کمک می کند و مهمتر از آن، در طول مسیر چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت. از طرف دیگر، انتظار نداشته باشید که گواهی سئو به طور جادویی درها را باز کند. دنیای واقعی مهارت های واقعی می خواهد. خوشبختانه، دوره های آموزشی SEO ما اطمینان حاصل می کنند که شما تا حد امکان آماده هستید.

به یک سری حرفه ای Yoast SEO تبدیل شوید


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!