وبلاگ یک ابزار بازاریابی عالی است. ممکن است شبیه یک «مدرسه قدیمی» به نظر برسد، اما هنوز هم در سال 2022 یک ابزار سئو واقعا قوی است. گوگل فقط محتوای عالی را دوست دارد! بنابراین اگر به فکر راه اندازی یک وبلاگ هستید، فقط یک چیز برای گفتن دارم: آن را ادامه دهید! بیایید سال 2022 را به سالی تبدیل کنیم که بلاخره در آن وبلاگ خود را شروع کردید! اما قبل از راه اندازی وبلاگ باید به چه چیزهایی فکر کنید؟ اگر قبل از شروع به راه اندازی وبلاگ خود کمی زمان بگذارید، بعداً کار کمتری خواهید داشت. کدام چیزها واقعاً می توانند از عشق اضافی سئو استفاده کنند؟ در این پست، همه چیز را در مورد اینکه چرا یک وبلاگ برای سئو بسیار مهم است به شما می گویم و نکات عملی در مورد نحوه راه اندازی وبلاگ در سایت به شما ارائه می دهم.

چرا یک وبلاگ برای سئو مهم است؟

گوگل متن را می خواند این بدان معناست که سایت هایی با محتوای عالی بسیار شانس بیشتری برای رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو دارند. وبلاگ یک راه عالی برای نوشتن در مورد آنچه می دانید است. این به شما این فرصت را می دهد که مطالبی را بنویسید که مخاطبان شما مایل به خواندن آن هستند. احتمالاً می خواهید برای برخی شرایط بسیار رقابتی رتبه بندی کنید. اگر انواع پست‌های وبلاگ را در مورد جنبه‌های مختلف آن شرایط رقابتی بنویسید، رتبه‌بندی آن شرایط رقابتی را نیز آسان‌تر خواهید کرد. تنها چیزی که نیاز دارید عشق (SEO) و چند لینک داخلی عالی برای پیشروی در صفحات نتایج موتورهای جستجو است.

نکاتی در مورد نحوه راه اندازی وبلاگ

اگر از صفر شروع کنید و حتی یک سایت ندارید، باید در مواردی مانند میزبانی، تم ها و نصب افزونه های عالی SEO غوطه ور شوید. اما بیایید فرض کنیم که شما یک سایت دارید، اما (هنوز) وبلاگ ندارید. چگونه آن پست اول را شروع می کنید؟ بیایید چند نکته کاربردی را با هم مرور کنیم!

1. جایگاه خود را انتخاب کنید

همیشه باید در مورد آنچه می دانید بنویسید. اما شما نباید در مورد هر چیزی که می دانید بنویسید. یک طاقچه انتخاب کنید! در مورد موضوع اصلی تصمیم بگیرید و پست های مرتبط با آن موضوع را بنویسید. اگر در مورد موضوعات مشابه می نویسید، احتمال اینکه مخاطبان شما دوباره برگردند و پست های دیگر شما را بخوانند، بیشتر است. مردم خواهند دانست که چه انتظاری دارند. راه اندازی یک وبلاگ مادر به این معناست که شما در مورد همه چیزهایی که مربوط به فرزندان و زندگی خانوادگی خود هستند بنویسید. راه اندازی یک وبلاگ سفر به این معنی است که شما در مورد سفر می نویسید. البته می‌توانید هر چند وقت یک‌بار در مورد چیزی کمی خارج از موضوع بنویسید، اما سعی کنید به جایگاه خود بچسبید. مخاطبان یک وبلاگ مسافرتی انتظار ندارند یک پست وبلاگ در مورد باغبانی داشته باشند.

2. جستجوی کلمات کلیدی خود را انجام دهید

هنگامی که جایگاه خود را انتخاب کردید، اصول اولیه تحقیق کلمات کلیدی را مطالعه کنید. سعی کنید بفهمید مردم به دنبال چه چیزی هستند. وقتی می خواهند در مورد جایگاه و موضوع شما بخوانند از چه کلماتی استفاده می کنند؟ شما باید واقعاً به ذهن مخاطبان بالقوه خود وارد شوید. اگر جستجوی کلمات کلیدی خود را به درستی انجام دهید، باید فهرست طولانی از کلمات کلیدی را که دوست دارید پیدا کنید، به دست آورید. سعی کنید کلمات کلیدی رقابتی و سرآمد و همچنین با کلمات کلیدی دم بلند رقابتی کمتر ارائه دهید. و فراموش نکنید که به هدف جستجو نیز فکر کنید!

3. به ساختار سایت فکر کنید

شما با یک صفحه تمیز شروع خواهید کرد، بنابراین این بهترین زمان برای فکر کردن به ساختار سایت است. چه دسته هایی در جایگاه شما محبوب هستند؟ مهمترین کلمات کلیدی سر که می خواهید رتبه بندی کنید چیست؟ شما باید در مورد هر یک از این کلمات کلیدی یک مقاله طولانی و ساده بنویسید. اینها ضروری ترین مقالات یا به عبارت دیگر محتوای سنگ بنای شما خواهند بود. شما باید به آن مقالات جایگاه برجسته ای در سایت خود بدهید.

پس از نوشتن آن مقالات سنگ بنای زیبا، تعداد زیادی پست وبلاگ در مورد موضوعات فرعی آن موضوع اصلی بنویسید و همیشه به سنگ بنای خود پیوند دهید. به این ترتیب، به گوگل می‌گویید که مهم‌ترین مقالات وب‌سایت شما دقیقاً چه هستند.

بیشتر بخوانید: چگونه با Yoast SEO استراتژی محتوای سنگ بنای راه اندازی کنیم »

4. به سبک و شخصیت فکر کنید

یک وبلاگ معمولا سبکی غیر رسمی دارد. پست‌های وبلاگ معمولاً معمولی هستند، مانند صحبت کردن با یک دوست. اما همه چیز به شخصیت شما و موضوع وبلاگ شما بستگی دارد. قبل از شروع یک وبلاگ، در مورد سبک تصمیم بگیرید. می‌خواهید پست‌هایتان چه حسی داشته باشند؟ اگر وبلاگ شما در مورد حسابداری یا امور مالی شرکت است، وبلاگ شما باید لحن رسمی نسبتاً رسمی داشته باشد. با این حال، یک وبلاگ در مورد خوکچه هندی می تواند حال و هوای کاملا متفاوتی ایجاد کند!

دستور العمل کوتاهی برای اولین پست وبلاگ

بعد از اینکه کمی فکر کردید، فقط باید شروع به نوشتن کنید! قلم را روی کاغذ (یا انگشتان دست روی صفحه کلید) قرار دهید و فقط این کار را انجام دهید. وبلاگ شما با اولین پست شروع می شود. آن پست نباید کامل باشد. فقط باید منتشر شود اجازه دهید در آنجا به شما کمک کنم و یک دستور العمل کوتاه برای اولین پست وبلاگ به شما ارائه دهم.

  1. موضوعی را انتخاب کنید! در مورد چه چیزی می خواهید بنویسید؟
  2. پیام خود را بنویسید: چیزی که می خواهید مردم از این پست به خاطر بسپارند چیست؟
  3. نوشتن…. و بیشتر در مورد نوشتن بخوانید… زیرا گفتن آن آسان تر از انجام دادن است.
  4. تصاویر و ویدیوها را اضافه کنید. یک وبلاگ موفق دارای عکس و فیلم نیز می باشد. هر پست باید حداقل یک تصویر داشته باشد. گرفتن عکس های خوب خودتان یک راه عالی برای ایجاد تصاویر است. ساخت ویدیوهای کوتاه یک استراتژی وبلاگ نویسی واقعا خوب است. به خصوص اگر در مورد (جنبه) زندگی خود وبلاگ می نویسید، عکس های آن یک ضرورت است.
  5. بهینه سازی برای موتورهای جستجو! قبل از انتشار پست خود، آن را با استفاده از Yoast SEO بهینه کنید. فراموش نکنید که یک عنوان SEO عالی و یک قطعه مناسب ایجاد کنید. متن خود را دقیق کنید اطمینان حاصل کنید که متن شما خوانا و همچنین سئو پسند است. و به یاد داشته باشید که چند پیوند به پست جدید خود اضافه کنید، در غیر این صورت کاربران و گوگل هرگز آن را پیدا نخواهند کرد!
  6. وبلاگ خود را تبلیغ کنید: استفاده از رسانه های اجتماعی بهترین راه برای دسترسی و رشد مخاطبان وبلاگ شما است. به همین دلیل وبلاگ شما باید یک صفحه فیس بوک داشته باشد. اشتراک گذاری پست های خود در فیس بوک یک استراتژی بازاریابی خوب است. اینستاگرام و توییتر را هم فراموش نکنید! علاوه بر استفاده از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ وبلاگ خود، به شما توصیه می کنیم یک خبرنامه دیجیتال ارسال کنید. به افراد اجازه دهید در آن ثبت نام کنند و ایمیل هایی با آخرین پست های وبلاگ شما و سایر محتوایی که ممکن است از آنها لذت ببرند ارسال کنند.

به خواندن ادامه دهید: بازاریابی وبلاگ خود »

سایت خود را دوست داشته باشید و آن وبلاگ را راه اندازی کنید

مهمترین چیز هنگام راه اندازی یک وبلاگ – علاوه بر راه اندازی وبلاگ جدید – نوشتن همان اولین پست وبلاگ است. وقتی اولین پست را نوشتید، وبلاگ شما شروع به کار کرد. از آن لحظه به بعد، باید به نوشتن پست های وبلاگ ادامه دهید. فقط به عشق سئو ادامه دهید. سعی کنید تعداد دفعات انتشار پست های جدید را تعیین کنید تا خوانندگان شما بدانند که چه انتظاری دارند. لازم نیست هر روز وبلاگ بنویسید، یک بار در ماه نیز می تواند یک فرکانس خوب برای شروع باشد. راه اندازی وبلاگ کار سختی است. اما سایت شما واقعاً سزاوار کمی عشق است. بیایید آن عشق سئو را گسترش دهیم!

در ادامه بخوانید: وبلاگ نویسی: راهنمای نهایی »

سریال عشق سئو


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!