ایده‌های طراحی کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی 2019

کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی

شرکت IKEA یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه ساخت و طراحی مبلمان چوبی و تزئینات داخلی مخصوص فضاهای کوچک و بزرگ است. ایده‌های این شرکت انتخاب‌های جدیدی را به مشتریان خود می‌دهد. این شرکت محبوبیت زیادی نزد هواداران دارد و می‌توان طراحی‌های آن را منتخب ترین طراحی‌های سال دانست.

ایده‌هایی که این شرکت در طراحی کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی 2019 خود منتشر کرده است می‌تواند جالب باشد. در طرح‌های کاتالوگ مبلمان شرکت IKEA از پارچه‌های جدید و طرح‌های ساده ولی تیره با سایه‌های هم‌رنگ استفاده شده است که نشان می‌دهد در سال 2019 طراحی‌ها به سمت رنگ‌های تیره در حال شکل گرفتن هستند.

در ادامه با ما همراه باشید تا چندین نکته مهم که از چندین نمونه کاتالوگ‌های مبلمان و تزئینات داخلی شرکت IKEA در سال 2019 برداشت شده‌اند مطلع شوید.

1- استفاده از رنگ‌های تیره

ایده های طراحی کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی 2019

مدتی بود که نماهای سفید به صورت گسترده استفاده می شدند اما در کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی 2019 دیگر خبری از مدل‌های روشن نیست و آن‌ها جای خود را به مدل‌های تیره تر داده اند. رنگ‌های تیره در کنار سایه‌هایی تیره تر و کمی متمایز از هم به نمایش گذاشته شده اند تا فضای جدیدی را در تزئینات داخلی به نمایش درآورند.

2- نمایش طبیعی

در تصاویر این کاتالوگ‌ها از تصاویر کاملا واقعی استفاده شده است. خانه‌ای را تصور کنید که قبل از عکس برداری و الگو گرفتن چگونه است تصاویر کاتالوگ‌ها دقیقا به همان شکل هستند و فقط کمی مرتب شده اند تا هماهنگی بین اجزا حفظ شود. این تصاویر همانند منزل شما هستند و مبلمان و وسایل اطراف آن به صورت مرتب ولی مانند حالت عادی استفاده شده اند.

3- گزینه‌های کمی ضخیم تر

در کاتالوگ‌ها 2019 اجزای قدیمی مانند کمد‌های چوبی در کنار مبلمان استفاده نشده اند و به جای آن مدل‌های نازک تر و به روز تر مورد استفاده قرار گرفته اند.

4- رنگ‌ها و سایه‌ها در کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی

ایده های طراحی کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی 2019

در طراحی این کاتالوگ از رنگ های روغنی در کنار مبلمان استفاده شده است. این رنگ‌ها با هم خانوادهای خود فضاهایی پر از سایه و بی انتها ایجاد کرده اند در نتیجه یک اتاق پر جنب و جوش و ظاهری امیدوارانه تر که در فضای اطراف قابل مشاهده است را ارائه کرده اند.

5- صندلی و مبلمان

در مدل‌ها و کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی 2019 از صندلی‌های چوبی ناهار خوری در کنار مبلمان استفاده شده است. نمایش این فضا برای خیلی از افراد جذاب است و در کنار سادگی نوید خانه‌هایی با تازگی منحصر به فرد را می دهد.

6- طراحی مدرن و چند منظوره

کاتالوگ‌های IKEA همیشه دارای قطعات زیاد و مختلفی بودند اما در مدل‌ها و کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی 2019 دیگر خبر از قطعات زیاد نیست و سعی شده از یک قطعه با چند کاربرد استفاده شود. مثلا آینه هم به عنوان آینه و هم به عنوان آویز لباس استفاده شود. این ویژگی سبب می شود که مصرف کننده یکی از کاربرد‌های وسایل را مورد نیاز خود بداند و آن را خریداری کند.

7- طراحی ساده گرایی یا مینیمالیسم

در کاتالوگ مبلمان و تزئینات داخلی 2019 حداکثر‌ها در نظر گرفته نشده اند و سعی شده از تجملات دوری شود و به سادگی و مینیمالیسم که بسیار محبوب است پرداخته شود. اتاق‌ها از سبک، مبلمان، و هنر خوبی برخوردار هستند و فضای گرم را برای زندگی به نمایش می گذارند.

Share This Story, Choose Your Platform!