آیا می خواهید بدانید چگونه در نتایج جستجوی Google برجسته شوید؟ آیا می خواهید مهارت های کپی نویسی خود را تقویت کنید؟ یا می خواهید درباره ایمیل و بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بدانید؟ سپس شما به مکان مناسب آمده اید! در ماه آگوست ، ما چهار کارگاه آنلاین مختلف در زمینه بازاریابی و SEO برگزار می کنیم که می توانید به صورت رایگان تماشا کنید. بنابراین بیایید در مورد این کارگاه ها بیشتر بدانیم!

کار بر روی SEO و بازاریابی شما می تواند چالش برانگیز باشد ، به ویژه در دنیای آنلاین که همچنان در حال تغییر است. اما مهم است که به کار روی آنها ادامه دهید تا افراد را به وب سایت خود جذب کنید و این افراد را به مشتری تبدیل کنید. به همین دلیل ما در تابستان امسال چند کارگاه آنلاین (رایگان!) در زمینه بازاریابی SEO میزبانی می کنیم. برای درک بهتر موضوع مورد نظر خود و بحث در مورد نکات کاربردی برای تسلط بر مهارت های بازاریابی و SEO خود.

ببینید چرا باید به مدرسه تابستانی Yoast SEO بپیوندید!

مدرسه تابستانی به پایان رسیده است ، اما هنوز می توانید به همه تکرارها و جزوات کاربردی منحصر به فرد در آکادمی Yoast SEO دسترسی داشته باشید – مطمئن شوید که برای این کار یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده اید!

چه کسی می تواند به مدرسه تابستانی ما بپیوندد؟

پاسخ آن س everyoneال همه هستند! من باید بگویم که این کارگاه ها برای مبتدیان در زمینه SEO و بازاریابی طراحی شده است. بنابراین اگر در دنیای سئو ، کپی نویسی ، بازاریابی ایمیلی یا رسانه های اجتماعی تازه کار هستید ، این کارگاه ها به شما کمک می کند تا شروع کنید. اما اگر در یکی از این زمینه ها تجربه دارید ، بسیار خوش آمدید! این کارگاه ها می توانند به شما کمک کنند تا دانش خود را تازه کنید.

اگر می خواهید در یک یا چند کارگاه ما شرکت کنید ، فقط دو مورد از شما درخواست می کنیم:

  • شما باید به پشتیبان وب سایت وردپرس دسترسی داشته باشید
  • شما باید Yoast SEO رایگان یا Premium را در این وب سایت نصب کنید

کارگاه هایی که می توانید در آنها شرکت کنید

تابستان امسال میزبان بودیم چهار کارگاه 1 ساعته در موضوعات مختلف ، با میزبان های مختلف که در این زمینه ها تخصص دارند. بررسی کنید چه کارگاه هایی برگزار کرده ایم:

کارگاه آموزشی: شروع کار با ایمیل و بازاریابی رسانه های اجتماعی
در طول این کارگاه ، شما همه چیز را که برای بهینه سازی تلاش های خود در رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی باید بدانید ، خواهید آموخت! این کارگاه در تاریخ برگزار می شود پنجشنبه ، 5 اوت 2021، ساعت 4 بعد از ظهر CEST/ 10 صبح EDT.

این کارگاه آموزشی ایمیل و بازاریابی رسانه های اجتماعی را به صورت رایگان در آکادمی Yoast SEO مشاهده کنید!

کارگاه آموزشی: نحوه ایجاد محتوای با کیفیت (با Yoast SEO)
این کارگاه ابزارهای لازم برای ایجاد محتوای با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد که به شما در صعود به آن رتبه ها کمک می کند. در تاریخ صورت می گیرد سه شنبه ، 10 آگوست 2021، ساعت 4 بعد از ظهر CEST/ 10 صبح EDT.

این کارگاه نگارش محتوای با کیفیت را بصورت رایگان در آکادمی Yoast SEO مشاهده کنید!

کارگاه آموزشی: نحوه استفاده از پیوندهای داخلی برای کسب رتبه بالاتر با محتوای مناسب
سومین کارگاه آموزشی ما در مورد پیوند داخلی است و چگونه می تواند به شما در رتبه بندی با محتوای مناسب کمک کند. این کارگاه در تاریخ برگزار می شود پنجشنبه ، 12 آگوست 2021، ساعت 4 بعد از ظهر CEST/ 10 صبح EDT.

این کارگاه مرتبط سازی داخلی و SEO را به صورت رایگان در آکادمی Yoast SEO مشاهده کنید!

کارگاه آموزشی: چگونه در نتایج جستجوی Google برجسته شویم؟
چهارمین کارگاه آموزشی ما با به دست آوردن نتایج غنی خود به موضوع برجسته شدن در نتایج جستجو می پردازد. به ما اعتماد کنید ، بدست آوردن آنها آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. این کارگاه در تاریخ برگزار می شود سه شنبه ، 17 اوت 2021، ساعت 4 بعد از ظهر CEST/ 10 صبح EDT.

این کارگاه آموزشی نحوه برجسته شدن رایگان در نتایج جستجو را در آکادمی SEO Yoast تماشا کنید!

در آکادمی Yoast SEO همه تکرارهای Summer School را به صورت رایگان تماشا کنید

متأسفانه مدرسه تابستانی به پایان رسید. اما اگر می خواهید همه چیز را در مورد SEO و اصول بازاریابی بیاموزید ، حتماً تکرارهای را در آکادمی SEO Yoast تماشا کنید!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!