چرا SEO بسیار مهم است؟ و چرا سئو همچنان در آینده مهم خواهد بود؟ آیا تبلیغات به منظور جلب بازدیدکنندگان از وب سایت شما بسیار ساده تر نیست؟ در این پست وبلاگ ، اهمیت سئو را توضیح خواهم داد. همچنین به تفاوت های SEO در برابر تبلیغات با پرداخت کلیک (PPC) و مزایای SEO نسبت به استراتژی بازاریابی که تنها بر تبلیغات متمرکز است ، خواهم پرداخت. به آن برسیم!

برای اطمینان از اینکه ما در یک صفحه هستیم ، به زودی توضیح خواهم داد که SEO چیست و تبلیغات Pay per Click چگونه است. SEO مخفف Search Engine Optimization است و این عمل بهینه سازی صفحات شما است تا آنها را در نتایج جستجوی ارگانیک موتورهای جستجو مانند گوگل به جایگاه بالایی برساند.

تبلیغات با پرداخت کلیک تبلیغاتی هستند که در بالای این صفحات نتایج جستجو مشاهده می کنید و این یک مدل تبلیغاتی است که در آن تبلیغ کننده هر زمان که تبلیغی را کلیک می کند ، مبلغ آن را پرداخت می کند.

SEO در مقابل PPC: نمونه ای از نتایج ارگانیک و پولی در Google
نمونه ای از تبلیغات و نتایج ارگانیک در صفحه نتایج جستجوی Google

SEO می تواند باعث ایجاد ترافیک بسیار زیاد شود

یک استراتژی SEO موفق می تواند منجر به ترافیک بسیار زیادی شود. اگر سایت شما در صفحات نتایج گوگل رتبه بالایی داشته باشد ، باعث ایجاد ترافیک ارگانیک زیادی می شود. به طور کلی، نتایج جستجوی ارگانیک نرخ کلیک بسیار بالاتری نسبت به تبلیغات در Google دارد. جستجوی ارگانیک در واقع 53 درصد از ترافیک وب سایت را هدایت می کند ، در حالی که جستجوی پولی تنها 27 درصد را هدایت می کند. این ممکن است به این دلیل باشد که بسیاری از مردم (25.8٪) از مسدود کننده های تبلیغات استفاده می کنند و حتی تبلیغات را در Google نمی بینند. همچنین ، نتایج جستجوی “معمولی” فقط می تواند برای جستجوی جستجو مناسب تر باشد یا بیشتر قابل اعتماد باشد.

شما باید سعی کنید در صفحه اول گوگل رتبه بندی کنید و ترجیحاً به عنوان اولین نتیجه. صفحه اول نتایج جستجوی ارگانیک Google حدود 92 درصد از کل ترافیک را تشکیل می دهدبه تقریباً یک سوم کل کلیک ها به اولین نتیجه در صفحات جستجوی ارگانیک می رسد. وقتی به نتیجه دهم (آخرین) در صفحه اول می رسید ، نرخ کلیک در واقع به 2.5 drops کاهش می یابدبه این به ما نشان می دهد که نتیجه شماره یک یا یکی از نتایج برتر واقعاً نتیجه می دهد!

سئو بازده سرمایه گذاری بالایی دارد

سئو می تواند کار زیادی انجام دهد. شما باید محتوای kickass بنویسید ، باید تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید ، باید مطمئن شوید که ساختار پیوند داخلی شما درجه یک است. اما ، هر تلاشی که برای سئو انجام دهید همیشه تلاشی است که نتیجه می دهد! سئو بازده سرمایه گذاری (ROI) بسیار بالایی دارد. نه تنها میانگین نرخ تبدیل هنگام صحبت از SEO بالاتر است، اما این همچنین یک سرمایه گذاری است که همچنان به ثمر می نشیند. SEO همیشه “روشن” است و اگرچه باید هر از چند گاهی محتوای خود را به روز کنید ، اما برای نگه داشتن آن در نتایج جستجو نیازی به پرداخت هزینه ندارید. اگر محتوای شما خوب است و مطمئن هستید که وب سایت شما در دسترس است و استفاده از آن آسان است ، Google محتوای شما را در نتایج نشان می دهد. این بدان معناست که مدت طولانی پس از سرمایه گذاری خود همچنان به دیدن ROI خواهید پرداخت.

برای اینکه بتوانید مردم را در مورد محصول یا خدمات خود متقاعد کنید ، باید محتوای بسیار خوبی داشته باشید ، حتی اگر بازدیدکنندگان خود را از طریق تبلیغات دریافت کنید. تبدیل کپی عالی به کپی مناسب SEO که به شما در رتبه بندی در موتورهای جستجو کمک می کند چندان کار چندانی نیست! و هنگامی که وبلاگ خود را به یک دارایی ایجاد کننده ترافیک تبدیل می کنید ، ممکن است ماهانه ده ها یا حتی صدها هزار بازدیدکننده منحصر به فرد داشته باشید بدون تلاش زیاد.

SEO بسیار پایدار است

تبلیغات هرگز راهی پایدار برای جذب بازدیدکننده به یک وب سایت نیست. شما باید به انجام آن ادامه دهید ، همیشه باید هزینه را ادامه دهید تا بتوانید ترافیک را جلب کنید. SEO یک استراتژی بلند مدت است و به زمان نیاز دارد ، اما همچنین یک استراتژی جامد و بلند مدت و پایدار است. یک وب سایت خوب ، با محتوای با کیفیت بالا و اعتبار برند ، یک شبه رتبه خود را متوقف نمی کند.

سئو ساده است

تبلیغات می تواند مشکل باشد. در آینده ، به احتمال زیاد تبلیغات سخت تر و گران تر خواهد شد. جذب مخاطب مناسب و هدف گیری مجدد مخاطبان از تاکتیک های تبلیغاتی سودآور است. با این حال ، به احتمال زیاد این نوع تاکتیک های تبلیغاتی دشوارتر می شود زیرا قوانین حریم خصوصی سخت تر می شود. SEO به عنوان یک استراتژی یک استراتژی نسبتاً ساده است که قوانین حریم خصوصی آن را چندان تغییر نخواهد داد. شروع سرمایه گذاری در سئو کار خوبی است ، بنابراین شما می توانید از رقابت خود که هنوز (فقط) تبلیغات را انجام می دهد ، سرچشمه بگیرید.

SEO مهم است زیرا بر چرخه خرید تأثیر می گذارد!

مهمترین تفاوت بین SEO و تبلیغات ، هدف جستجو است. اگر افراد در گوگل جستجو می کنند ، به دنبال چیزی خاص هستند. اگر فردی به دنبال نوع خاصی از شلوار جین یا شامپوی خاصی باشد ، احتمالاً می خواهد آن شلوار جین را بخرد یا آن شامپو را تهیه کند. مخاطبی که می توانید از طریق جستجو به آن دسترسی پیدا کنید ، مخاطبی با انگیزه بالا است ، مخاطبی که مستعد خرید است. اگر بخواهید کالاهای شما را جستجو کنند ، متقاعد کردن آنها بسیار آسان تر از آن است که به طور تصادفی با تبلیغاتی مواجه شوند.

سئو بسیار مهم است زیرا افرادی که سعی می کنید با یک استراتژی سئو با آنها ارتباط برقرار کنید با انگیزه ترین افراد هستند. اطمینان حاصل کنید که اگر مردم به دنبال خرید هستند ، اگر به دنبال محصولاتی هستند که شما می فروشید ، به راحتی می توانند وب سایت شما را پیدا کنند. و مطمئن شوید که با صفحه مناسب رتبه بندی شده اید!

سئو اهمیت بیشتری پیدا می کند ، زیرا گوگل هوشمندتر می شود

سئو همیشه مهم بوده است ، اما اهمیت آن روز به روز بیشتر می شود. این به این دلیل است که با گذشت زمان گوگل در درک متن هوشمندتر و هوشمندتر می شود. شما باید متن هایی داشته باشید که به خوبی بهینه شده اند و در عین حال ، پیاده سازی schema.org را برای به دست آوردن نتایج فوق العاده عالی پیاده سازی کنید. این نتایج غنی در واقع دارای یک نرخ کلیک 58٪، در مقایسه با 41٪ برای نتایج غنی.

برای اینکه بتوانید در موتورهای جستجو از رقبای خود پیشی بگیرید ، باید تمام تلاش خود را انجام دهید! استفاده از ابزار SEO می تواند به شما در شروع کار کمک کند. در حقیقت ، تحقیقات به ما می گویند 73 درصد از تیم های بازاریابی محتوا از ابزار SEO استفاده می کنند در تلاش های بازاریابی خود افزونه Yoast SEO ما می تواند یکی از این ابزارها باشد که به شما کمک می کند نتایج جستجو را بالا ببرید و بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید.

با SEO در مورد آن جدی بگیرید Yoast SEO Premium!

باز کردن قفل بسیاری از ویژگی ها و با افزونه Premium ما به دوره های SEO ما دسترسی رایگان داشته باشید:

نتیجه گیری: SEO یک استراتژی بازاریابی پایدار و بلند مدت است

SEO کمی بیشتر از راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی کار خواهد کرد. نتایج فوری برای شما نخواهد داشت. اما در دراز مدت ، مهمترین استراتژی برای جذب ترافیک به وب سایت شما است. بنابراین قدرت آن را دست کم نگیرید و بلافاصله شروع به کار بر روی SEO خود کنید!

بیشتر بخوانید: سئو وردپرس: راهنمای قطعی رتبه های بالاتر برای سایت های وردپرسی »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!