امروز دوشنبه سایبری است و معاملات جمعه سیاه Yoast همچنان قوی هستند! آیا قبلاً تخفیف 30 درصدی خود را برای هر یک از محصولات Yoast درخواست کرده اید؟ اگر نه، عجله کنید! زمان شما در حال اتمام است! برای سبز شدن آماده اید؟ آیا می خواهید آن گلوله های قرمز رنگ سبز شود و از رقبای شما در گوگل پیشی بگیرد؟ و آیا به دنبال صرفه جویی در زمان و دسترسی به ابزارهای آسان و نکات عملی برای افزایش رتبه خود هستید؟ آره؟!

سپس دریافت Yoast SEO Premium ضروری است! همین امروز افزونه Yoast SEO Premium را با تخفیف باورنکردنی 30 درصد بخرید! و اگر تصمیم دارید در دوشنبه سایبری سبز شوید، Yoast به ازای هر سفارشی که می گیریم یک درخت می کارد! با هم سبز می شویم

هنوز متقاعد نشده اید که سبز شوید؟ در این پست، همه چیز را در مورد مزایای Yoast SEO Premium و اینکه چرا سایت شما نمی تواند بدون آن کار کند، به شما خواهم گفت. به یکی از افزونه های دیگر ما علاقه دارید؟ این پست را بررسی کنید!

به گوگل کمک کنید تا سایت شما را درک کند

گوگل به طرز شگفت انگیزی باهوش است. اما برای درک ساختار سایت شما به کمک نیاز دارد. همیشه به خاطر داشته باشید که ربات های گوگل لینک های داخلی شما را دنبال می کنند. این راهی است که گوگل در سایت شما می خزد. این بدان معناست که شما نمی توانید هیچ بن بست، هیچ 404 را در سایت خود داشته باشید. در غیر این صورت گوگل گم می شود. Yoast SEO Premium به شما کمک می کند تا از تمام 404 ها مراقبت کنید مدیر تغییر مسیر

پست‌هایی که دارای تعداد زیادی هستند برای گوگل مهم‌تر از پست‌هایی با لینک‌های داخلی کم یا بدون لینک هستند. این بدان معناست که شما باید پیوندهای داخلی خود را بهینه کنید تا گوگل بداند مهمترین محتوا چیست. Yoast SEO Premium ارائه می دهد تمرینات عملی سئو این به شما کمک می کند تا به راحتی ساختار پیوند داخلی خود را بهبود و بهینه کنید. همچنین، در هر پست، شما دریافت خواهید کرد پیشنهادات پیوند داخلی برای بهبود بیشتر ساختار پیوند داخلی خود.

تمرین محتوای سنگ بنا در Yoast SEO Premium به شما کمک می کند تا به مهمترین مقالات پیوند دهید

سئوی یک وب سایت در حال رشد را مدیریت کنید

اگر به افزودن محتوا به وب سایت خود ادامه دهید، گوگل برای خزیدن در یک سایت بزرگ با مشکل بیشتری مواجه خواهد شد. و با محتوای قدیمی چه باید کرد؟ شما نباید محتوای قدیمی و قدیمی در سایت خود داشته باشید. چگونه همه آن را پیگیری می کنید؟

Yoast SEO Premium به شما کمک خواهد کرد نگهداری سئو. ما به شما یادآوری می‌کنیم که آن مقالات قدیمی را به‌روزرسانی کنید، و اگر مهم‌ترین صفحات خود را مرتباً به‌روزرسانی نکنید، به شما خواهیم گفت. ما تمرینات سئو به شما کمک می کند تا سئوی خود را پیگیری کنید و انواع مشکلاتی را که در صورت بزرگ شدن سایت شما با آن مواجه خواهید شد، حل کنید. اگر مراحل تمرینات ما را دنبال کنید، مطمئن می شویم که وب سایت شما قابل خزیدن است.

با تمرینات سئو، ما به شما کمک می کنیم کار را انجام دهید. ما کار را بسیار آسان کرده‌ایم که در سئوی سایت خود باقی بمانید و در زمان و تلاش گرانبهای شما صرفه‌جویی می‌کنیم.

بهترین محتوای سئو پسند را بنویسید

برای اینکه واقعاً در موتورهای جستجو برجسته شوید، باید محتوایی با کیفیت بالا و سئو پسند بنویسید. سئو هنوز هم پادشاه (یا ملکه!) است. شما باید مطمئن شوید که متن خود را برای کلمات کلیدی مناسب، بدون بهینه سازی بیش از حد، بهینه کنید. متن شما باید به راحتی قابل خواندن باشد. شما قطعا باید کلمات کلیدی را در یک متن اضافه کنید، قطعا باید متن خود را بهینه کنید. شما باید آن گلوله های سبز را بگیرید، درست است؟ با این حال، بهینه سازی برای موتورهای جستجو هرگز نباید خوانایی متن شما را به خطر بیندازد. این می تواند به رتبه شما آسیب برساند.

به همین دلیل است که Yoast SEO Premium اشکال مختلف و مترادف کلمات را تشخیص می دهد. قادر به تشخیص جمع، زمان گذشته، ترتیب کلمات مختلف است. می توانید کلمات کلیدی مرتبط را نیز اضافه کنید. با Yoast SEO Premium، می توانید متن خود را برای سئو بهینه سازی کنید بدون اینکه خوانایی متن را به خطر بیندازید.

تنظیم عبارات کلیدی و مترادف های مرتبط در افزونه Yoast Premium SEO
نمونه ای از متن بهینه سازی شده با Yoast SEO Premium برای [puppy training] با مترادف [obedience classes]

با Yoast SEO آکادمی همه چیز را در مورد SEO بیاموزید

خرید Yoast SEO Premium به شما کمک می کند دسترسی به تمام دوره های آنلاین آکادمی Yoast SEO. و تو این را می خواهی! ما به شما کمک می کنیم تا با تحقیق کلمات کلیدی و نحوه راه اندازی یک استراتژی پیوند داخلی شروع کنید، اما همه چیز را در مورد داده های ساختاریافته نیز به شما آموزش خواهیم داد. هر آنچه که می خواهید در مورد سئو بیاموزید در یکی از دوره های ما پوشش داده شده است.

هر دوره شامل چندین فیلم کوتاه، مطالب خواندنی و آزمون‌ها است. ما نکات عملی زیادی را به اشتراک خواهیم گذاشت که می توانید بلافاصله آنها را عملی کنید.

نمونه کوچکی از آنچه در آکادمی Yoast SEO موجود است

فقط چند ساعت مانده به سبز شدن در دوشنبه سایبری!

منتظر چی هستی؟ حتما همین امروز سبز شوید و Yoast SEO Premium را با 30 درصد تخفیف خریداری کنید. و شروع به پیشی گرفتن از رقبای خود کنید! اما سریع باشید، زیرا این فروش برای همیشه ادامه نخواهد داشت…

خرید کنید Yoast SEO Premium اکنون!

باز کردن قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت وردپرس خود با افزونه Yoast SEO Premium!

فقط قیمت اصلی: 89 یورو قیمت فروش: 62.30 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!