رونق! این جمعه سیاه است و این بدان معناست که معاملات جمعه سیاه Yoast اینجاست! این بزرگترین فروش سال است! آیا برای سبز شدن آماده اید؟ Yoast SEO Premium یا یکی از پلاگین های Premium دیگر را بخرید و از تخفیف فوق العاده 30 درصدی بهره مند شوید! و از آنجایی که امسال روی پایداری تمرکز کرده‌ایم، Yoast برای هر فروش که در آخر هفته جمعه سیاه خود انجام می‌دهیم، یک درخت می‌کارد. برای سبز شدن چطور است؟ 😊

هنوز قانع نشدی؟ اجازه دهید همه چیز را در مورد محصولات به شما بگویم و اینکه چرا به آنها نیاز دارید تا از رقبای خود در گوگل پیشی بگیرید!

با Yoast SEO Premium رتبه خود را بهبود بخشید

با پرفروش‌ترین و بزرگ‌ترین افزونه Yoast: Yoast SEO Premium، رتبه‌های خود را افزایش دهید! اگر سئوی خود را جدی می گیرید، Yoast SEO Premium ضروری است! این سئو را آسان می کند و به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید. با استفاده از این افزونه، می‌توانید محتوای عالی و خواندنی بنویسید که آماده صعود به رتبه است. اما Yoast SEO همچنین بسیاری از موارد فنی سئو را برای شما انجام می دهد. از 404 و بن بست ها در سایت خود اجتناب کنید. به طور خودکار داده های ساختار یافته را به وب سایت خود اضافه کنید. با عملکرد پیوند داخلی ما، سایت خود را حتی بهتر ایندکس کنید. و تمرینات جدید ما را فراموش نکنید! این تمرین‌ها دست شما را می‌گیرند و با کمک به تمیز کردن سایتتان، در وقت شما صرفه‌جویی می‌کنند. چرا؟ زیرا به گوگل کمک می کند تا بفهمد سایت شما در مورد چیست.

و برای تکمیل همه اینها: اشتراک Premium به شما امکان می دهد به تیم پشتیبانی 24 ساعته ما دسترسی داشته باشید (آنها بهترین و خوب ترین افرادی هستند که تا به حال ملاقات کرده اید) و پلت فرم آنلاین دوره های آکادمی SEO SEO. همه چیزهایی را که در مورد سئو باید بدانید را یاد خواهید گرفت!

اولین مرحله در یکی از تمرینات سئو در Yoast SEO Premium

با SEO WooCommerce بازدیدکنندگان بیشتری را به فروشگاه آنلاین خود جذب کنید

وقتی یک فروشگاه آنلاین دارید، می خواهید مردم به راحتی شما را آنلاین پیدا کنند درست است؟ و می خواهید محصولات شما در نتایج جستجو عالی به نظر برسند. به همین دلیل است که برای باز کردن قفل ابزارهای اضافی و به دست آوردن سئوی فروشگاه خود در شرایط عالی، به افزونه SEO WooCommerce نیاز دارید! داده های ساختاری که این افزونه تولید می کند به شما کمک می کند تا نتایج محصول غنی را دریافت کنید که قیمت، رتبه و سایر اطلاعات مربوط به محصول شما را نشان می دهد. علاوه بر این، ما به شما کمک خواهیم کرد تا صفحات محصول خود را بهینه کنید، ناوبری خرده نان خود را بهبود بخشید، و خیلی، خیلی بیشتر!

نمونه ای از نتیجه محصول غنی در گوگل
نمونه ای از یک محصول غنی در نتایج جستجوی گوگل

حضور آنلاین خود را در سطح محلی با SEO محلی افزایش دهید

افزونه Local SEO به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای افراد منطقه خود بهینه کنید. که پیدا کردن شما را برای آنها آسان تر می کند. بنابراین، اگر صاحب یک کسب و کار محلی هستید، مطمئناً به افزونه SEO محلی نیاز دارید تا در نتایج جستجوی محلی متمایز شوید! در میان بسیاری از موارد دیگر، افزونه SEO محلی به شما کمک می کند تا تمام Schema های لازم را تنظیم کنید تا به شما کمک کند از رقبای محلی خود پیشی بگیرید. همچنین Google Maps را تعبیه می کند و به راحتی صفحات تماس کامل ایجاد می کند.

به راحتی تمام جزئیات کسب و کار خود را در افزونه SEO محلی ما اضافه کنید
سئوی محلی را دریافت کنید فقط قیمت اصلی: 69 یورو قیمت فروش: 48.30 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده)

با SEO ویدیو، ترافیک جستجوی بیشتری را به سمت ویدیوهای سایت خود هدایت کنید

حتی در دنیای سئو، ویدیو بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است. اما به سادگی آپلود آنها در صفحات شما کافی نیست. آیا ویدیوهایی در وب سایت خود دارید و می خواهید ترافیک جستجوی بیشتری را به سمت آنها هدایت کنید؟ مطمئناً به افزونه Yoast Video SEO ما نیاز دارید! با طرحی که به طور خودکار به ویدیوهای شما اضافه می کنیم، به Google کمک کنید ویدیوی شما را کشف کند. در میان بسیاری از موارد دیگر، از زمان بارگذاری سریعتر و اندازه پاسخگو نیز سود خواهید برد. و مطمئن شوید که اگر شخصی ویدیوهای شما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد، پیش نمایش های ویدیو به درستی ظاهر شوند!

با افزونه SEO SEO ما به Google کمک کنید ویدیوهای شما را کشف کند
سئوی ویدیو را دریافت کنید فقط قیمت اصلی: 69 یورو قیمت فروش: 48.30 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده)

مقالات خبری خود را با News SEO بهینه کنید

آیا به دنبال آن نقطه اصلی در چرخ فلک خبری گوگل هستید؟ به موتورهای جستجو کمک کنید بلافاصله مقالات خبری شما را کشف و درک کنند. برای انجام این کار، به افزونه News SEO ما نیاز دارید! هر زمان که پست جدیدی را منتشر می کنید، این افزونه بلافاصله به گوگل پینگ می کند. علاوه بر این، تمام نشانه گذاری Schema.org مربوطه را اضافه می کند و تعدادی کار دیگر را انجام می دهد تا به شما کمک کند در Google News از رقبای خود پیشی بگیرید!

این افزونه به شما امکان می دهد سئوی اخبار پیشرفته تری را انجام دهید
سئوی اخبار را دریافت کنید فقط قیمت اصلی: 69 یورو قیمت فروش: 48.30 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده)

بسته نرم افزاری برای تخفیف بیشتر چطور؟

آیا به خرید بیش از یک محصول فکر می کنید؟ افزونه های سئو را بسته بندی کنید و حتی در پول بیشتری صرفه جویی کنید! 4 بسته نرم افزاری را بررسی کنید. و شروع به بهینه سازی سایت خود برای سئو کنید! موفق باشید!

فروش جمعه سیاه: بسته‌های Yoast و اشتراک پلاگین
بسته‌های محصول و اشتراک پلاگین ما!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!