نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد.

لذت بردن از سه روز یادگیری عمیق در MozCon Virtual 2021 با برخی از معتبرترین متخصصان بازاریابی دیجیتال در جهان. در حالی که تنها یکی از جلسات به طور خاص بر استراتژی مشاغل محلی متمرکز بود ، این تعصب SEO محلی من است که همه چیز را از طریق آن لنز ببینم. من صفحاتی از نکاتی را که می دانم برای صاحبان مشاغل محلی و شرکای بازاریابی آنها کاربرد فوق العاده ای خواهد داشت ، تهیه کردم.

بسته ویدیویی MozCon 2021 اکنون برای هرکسی که نتوانسته به کنفرانس برسد در حال فروش است و امروز می خواهم آنچه را که می خواهید از برخی از مهمترین و هیجان انگیزترین ارائه ها یاد بگیرید ، به شما بگویم. می تواند برای مشاغل محلی که تبلیغ می کنید کار کند.

بسته نرم افزاری ویدیویی MozCon Virtual 2021 را دریافت کنید!

1. مطالعات شروع به نشان دادن استراتژی های Google Posts می کنند

Google Posts حدود پنج سال است که وجود دارد ، اما به تازگی شاهد مطالعاتی هستیم که تاکتیک های برنده را با استفاده از آنها مشخص می کند. جوی هاوکینز یکی از متخصصان محلی ما در MozCon 2021 بود ، و از نقطه بلندگوی خود برای تعیین نکاتی در مورد نکات Google Posts برای بینندگان بر اساس نمایندگی او آزمایش کردن. در اینجا برخی از موارد مورد علاقه من وجود داشت:

 • پیشنهادات و پست های نوع COVID بیشترین کلیک را در سال 2020 دریافت کردند و پست هایی که دارای ویژگی های ویژه هستند برندگان روشن هستند.

 • از عکاسی انبار استفاده نکنید ، اما برای افزایش تعامل از متن در تصاویر خود استفاده کنید.

 • در پست های خود با ایموجی ها سرگرم شوید – آنها کلیک ها را افزایش می دهند!

اینها تنها تعدادی از مواردی است که شما از جلسه جوی دریافت خواهید کرد ، با درک کلی که ، در حالی که به نظر می رسد پستها تأثیر مستقیمی بر رتبه بندی بسته های محلی ندارند ، می توانند تأثیر بگذارند توجیهات محلی به مدت 60 روز در یک کلیپ، و البته ، افزایش بازدیدکنندگان از وب سایت شما!

2. مشتریان محلی حتی در شرایط اختلال به اطلاعات نیاز دارند

من یک موضوع در حال اجرا در ارائه های برجسته را انتخاب کردم شانون مک گویرک، سیروس شپرد، و راس سیموندز: همه گیری COVID-19 قطعاً داشته است نه نیاز مردم به اطلاعات از طریق اینترنت را کاهش داد. هر گوینده از زاویه ای متفاوت به این پدیده نزدیک می شود:

 • شرکت شانون در چند هفته اول همه گیری 50 درصد از درآمد خود را از دست داد و مجبور شد از برنامه ریزی محتوای بلند مدت به شیوه بازاریابی واکنشی تری که قادر است به سرعت با زمان پیش برود ، گذر کند. درست مانند مشاغل مجازی ، مشاغل محلی نیز با سناریویی روبرو می شوند که در آن برنامه ریزی برای فعالیت های تبلیغاتی دشوارتر است ، به ویژه زمانی که تعداد کمتر روزنامه نگار محلی در دسترس باشد. ارائه شانون با جزئیات فوق العاده شفاف نشان می دهد که چگونه شرکت او یاد گرفته است که در میان اختلال زنده بماند.

 • کوروش توضیح می دهد که چگونه حق ثبت اختراعاتی که گوگل در رفتار کاربران خود سرمایه گذاری می کند ، کسب و کارها را برای اولین کلیک ، کلیک طولانی و آخرین کلیک برای جستجوگران تعیین می کند. با محتوای مناسب ، کسب و کار محلی شما باید منبعی باشد که عموم مردم ابتدا از نتایج Google انتخاب می کنند ، طولانی مدت باقی می مانند و سپس نیازی به حرکت ندارند زیرا نیازهای آنها برآورده شده است. همانطور که سیروس توضیح می دهد ، “رضایت کاربر عامل شماره 1 رتبه بندی است!”

 • راس توضیح می دهد که چرا باید برند خود را به عنوان یک شرکت رسانه ای در نظر بگیرید و آنچه را که برای جامعه شما مهم است پیش بینی کنید تا بتوانید در محتوای مربوط سرمایه گذاری کنید. این یک اصل راهنما در راهنمای استراتژی SEO ضروری محلی Moz است که در آن ما از صاحبان مشاغل محلی می خواهیم خود را ناشر ببینند.

3. متأسفیم ، اما وب سایت مشاغل محلی شما دارای پوسیدگی محتوا است

ممکن است کمی احساس کنید که روی صندلی دندانپزشکی نشسته اید و این را می شنوید ، اما خوشبختانه ، کامرون جنکینز از Shopify یک راه حل برای این سناریو دارد ، که در آن بازدیدکنندگان از صفحات و پست های قدیمی وب سایت شما به طور طبیعی در طول زمان بدتر می شوند. اگر کسب و کار محلی شما برای ایجاد ترافیک و درآمد به انتشار محتوا متکی است ، خرابی محتوا یک مشکل بزرگ (و یک مشکل مداوم) است زیرا مقالات شما همیشه در حال پیر شدن هستند. راه حل این امر داشتن یک در دست اقدام استراتژی تجدید محتوا که در آن مقاله های قدیمی را شناسایی کرده و به روز می کنید تا مرتبط باشند.

اما هرچه کتابخانه محتوای شما بزرگتر باشد ، انجام این کار سخت تر می شود. در حقیقت ، کامرون دریافت که 25 درصد یا کمتر از زمان بازاریابان محتوا صرف به روزرسانی محتوا می شود. خبر خوب این است که ترکیبی از ابزارهای رایگان می تواند شروع برگشت معکوس را برای شما بسیار آسان کند. به هوش:

 1. گزارش “صفحات فرود” رایگان در Google Analytics به شما امکان می دهد محدوده تاریخ را تعیین کنید تا ببینید کدام یک از دارایی های محتوای شما در طول زمان ترافیک خود را از دست می دهند.

 2. کنسول جستجوی Google نیز رایگان است و به شما امکان می دهد ببینید کدام دارایی ها به مرور زمان موقعیت های جستجو را از دست می دهند.

 3. در Google Analytics ، ستون های نرخ تبدیل و تکمیل اهداف به شما نشان می دهد که کدام دارایی شما بیشترین نرخ تبدیل را دارد و به شما کمک می کند تا دارایی های قدیمی خود را در صورت به روزرسانی در اولویت قرار دهید.

اگر بسته نرم افزاری ویدئویی MozCon 2021 را خریداری کنید ، تمام تصاویری که در آموزش کامرون مشاهده می کنید را مشاهده خواهید کرد و او در مورد نحوه بازسازی صفحه برای مزیت رقابتی جدید با تحقیقات اصلی ، نقل قول های تازه از متخصصان ، بهبود داخلی ، شما را راهنمایی می کند. پیوندها و موارد دیگر! هر کسب و کار محلی که به طور جدی انتشار را به عنوان اصلی ترین استراتژی بازاریابی آنلاین خود پذیرفته است ، باید از یادگیری تجدید محتوای فاسد به جای اجازه دادن به آن برای مدیریت ، فواید معناداری داشته باشد.

4. یک تجربه تخصصی می تواند تغییرات زیادی را در زمینه محلی ایجاد کند

بسیاری از سخنرانان MozCon با مشتریان بزرگ شرکت مشورت می کنند و همیشه باید به دنبال تاکتیک هایی باشند که بتوانند مارک ها را در بازارهای فوق رقابتی متمایز کنند. خبر خوب برای مشاغل محلی و آژانس های آنها این است که بازارهای ما ، طبیعتاً محدود به جغرافیای محلی هستند ، به این معنی که تاکتیک های فریبنده می تواند برنده های عظیمی برای ما در یک شهر یا منطقه مشخص ایجاد کند!

وارسی جویس کلارد مقایسه جانبی یک مشتری در سمت چپ با استفاده از نشانه گذاری طرح ویدئویی در مقابل مارک در سمت راست بدون طرح. تصور کنید که چگونه کسب و کار محلی شما می تواند فضای بیشتری روی صفحه نمایش داشته باشد ، فقط با لمس دانش فنی:

او همچنین یک سری راهنمایی عالی برای مدلهای B2B دارد ، که البته بسیاری از آنها محلی هستند!

در همین حال، لیلی ریارائه فوق العاده برای هر مشاغل محلی در یک صنعت که تأثیر مستقیم بر زندگی و منابع مالی افراد دارد (پزشکان ، دندانپزشکان ، مشاوران مالی و غیره) ضروری است. لیلی تغییرات عظیمی را نشان می دهد که در نتایج موتورهای جستجوی ارگانیک از به روزرسانی “Medic” گوگل در سال 2018 رخ داده است و به نفع مارک هایی است که معیارهای گوگل را برای تخصص ، اقتدار و قابلیت اطمینان (EAT) برآورده می کنند. اگر کسب و کار شما در رده پول یا زندگی شما (YMYL) قرار دارد ، یادگیری نحوه استفاده از EAT در محتوا و استراتژی های بازاریابی شما می تواند پیشرفت چشمگیری در بازار محلی شما ایجاد کند.

راب عسبی به ابزار مورد علاقه من برای یافتن ارتباطات محلی اشاره می کند: پیوند متقاطع. سپس او با یک آزمایش جدید Moz alpha به نام Topical Link Finder این ایده را بر سر زبان ها می اندازد تا به شما در یافتن فرصت های مرتبط برای موضوعات مرتبط برای کلمات کلیدی که رقبایتان در آن رتبه بندی می کنند ، کمک کند. از اعضای انجمن Moz Pro و Moz دعوت می شود تا با این ابزار بازی کنند ، و من فکر می کنم این می تواند یک مزیت بزرگ برای مشاغل محلی باشد که به دنبال پیوندهای صنعتی هستند. در حالی که مشغول کار هستید ، آلفای Grouper Keyword On-page را بررسی کنید تا به شما در تعیین زمان تقسیم یک موضوع به چندین صفحه به جای قرار دادن همه آن در یک نشانی اینترنتی واحد کمک کند.

سرانجام، کیسی ژیلتاشاره به این را ضبط کن این به شما امکان می دهد GIF های سفارشی ایجاد کنید که بلافاصله به ذهن شما خطور می کند کشف اخیر دارن شاو اگر می توانید از این تصاویر به جای تصاویر ثابت در محصولات Google برای کسب و کار من استفاده کنید ، اگر آنها را به جای GIF به عنوان JPEG ذخیره کنید. زیاده روی نکنید ، اما انیمیشن ظریف واقعاً می تواند به محصولات کسب و کار محلی شما کمک کند!

5. روندهای محلی را تغییر دهید و جرات کنید متفاوت باشید

چندین بلندگوی MozCon 2021 نسبت به راه اندازی کسب و کار بر اساس فرضیات هشدار دادند. همیشه روندهای خبری در بازاریابی و چیزهای جدید درخشان در زمینه فناوری و استراتژی وجود دارد ، اما آنچه در واقع اهمیت دارد این است که چه چیزی برای مشتریان شما کار می کند. مثلا:

 • کیسی ژیلت ، که در بالا ذکر شد ، نکته مهمی را در یادآوری این نکته به ما نشان داد که روایت گسترده ای وجود دارد مبنی بر اینکه “چاپ مرده است”. این را به شمع های یانکی بگویید ، کاتالوگ های چاپی آنها نقش مهمی در فروش 122.9 میلیون آنها در سال 2020 ایفا کردند. چندی پیش تقریباً همه تصور می کردند که شیر دوش یک چیز گذشته است. اینطور نیست! غذای آماده: فقط به مد روز چنگ نزنید. ممکن است بخوانید که مشاغل محلی شما باید هفته ای ساعتها در بازاریابی رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کنند ، اما اگر مشتریان شما به شما می گویند آنچه که واقعاً می خواهند تحویل در خانه است ، یا کارکنان آموزش دیده بهتر ، یا یک فروشگاه تمیزتر … پول آنجا را بدهید و به آنها بدهید!

 • مال خود موز دکتر پیتر جی مایرز به ما یادآوری می کند که رقبای ما از آجر و ملات ممکن است مشابه رقبای ما در SERP های ارگانیک نباشند. شما باید نتایج جستجوهای مربوط به مشتریان خاص خود را مطالعه کنید تا ببینید آیا در مورد کسانی که واقعاً با شما در مورد عبارات مهم رقابت می کنند ، راست می گویید.

 • ویل رینولدز توصیه می کند یک خودخواهی کوچک را وارد فرایند SEO کنید و تمایل داشته باشید اشتباه کنید و همه چیز را زیر سوال ببرید. او از برندها می خواهد تا بر اساس داده ها تصمیمات بازاریابی را اتخاذ کرده و آنها را به طرز ماهرانه ای خلاصه کنند: هرچه مشتری خود را کمتر درک کنید ، هزینه بیشتری برای جذب آنها هزینه می کنید.

به نظر من صاحبان مشاغل محلی نسبت به همتایان مجازی خود برتری دارند ، زیرا شما در جایی زندگی می کنید که مشتریان شما زندگی می کنند و حتی ممکن است در تمام طول زندگی خود فرهنگ شهر یا شهر خود را جذب کرده باشید. در زمینه محلی ، فناوری برای سهولت صحبت کردن وجود دارد ، و برداشتهای شما در بالاترین سطح از بسته ویدیویی MozCon 2021 سطح جدیدی از اعتماد به نفس و تخصص خواهد بود تا شما را به یک متفکر مجهزتر و مجهزتر تبدیل کند.

همکاران فقط آنلاین شما باید این مهارت ها را به عرصه ای وسیع برسانند و برای شنیده شدن با همه مردم جهان رقابت کنند. اما برای شما ، بازاریابی یک مشاغل محلی ، سرمایه گذاری آموزشی روی خود و تیم شما می تواند به شما کمک فوق العاده ای در طول سفر شایسته تبدیل شدن به یک نام خانوادگی محلی کند.
Source link

Share This Story, Choose Your Platform!