اگر صاحب یک کسب و کار محلی هستید ، می خواهید بر نتایج جستجوی محلی طاقچه خود تسلط داشته باشید. امروزه ، این ممکن است حتی مهمتر باشد. اما چگونه می توانید برای کسب و کار محلی خود محتوایی بنویسید که در نتایج جستجو ظاهر شود؟ بر چه جنبه هایی باید تمرکز کنید؟ در این پست ، نکاتی را ارائه می دهم که می توانید از آنها برای تنظیم استراتژی بازاریابی محتوای SEO خود استفاده کنید.

SEO محلی برای مشاغل محلی است

هنگامی که قصد دارید نتایج جستجوی محلی را رتبه بندی کنید ، می خواهید افراد یک محله ، روستا یا شهر خاص وب سایت شما را پیدا کرده و از آن دیدن کنند. در بیشتر موارد ، هدف شما فروش مستقیم از طریق وب سایت شما نیست. به طور کلی ، وب سایت شما احتمالاً به افراد کمک می کند تا فروشگاه شما ، محل کار شما را پیدا کنند یا شما را برای مهارت های خود استخدام کنند. وب سایت های متمرکز بر مخاطبان محلی با وب سایت های متمرکز بر مخاطبان ملی یا جهانی متفاوت است. در بیشتر موارد ، هنگامی که بازدیدکنندگان به خدمات شما علاقه مند هستند ، با آنها تماس شخصی دارید ، چه حضوری ، از طریق تماس تصویری یا تماس تلفنی. رقبای شما دیگر کارآفرینان محلی در حوزه خاص شما هستند. احتمالاً شما رقبای خود را می شناسید.

بازاریابی محتوای محلی چیست؟

بازاریابی محتوا به معنای ایجاد محتوا (نوشتاری ، صوتی یا تصویری) است که توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب می کند ، علاقه آنها را جلب می کند و به آنها نشان می دهد که تجارت شما چیست. هدف فقط این نیست که افراد کلیک کنند و سپس کسب و کار شما را به آنها معرفی کنند. بازاریابی محتوا این است که به افراد محتوایی را بدهید که از آن لذت می برند یا مفید هستند ، بنابراین آنها شما را می شناسند و مدام برمی گردند.

بازاریابی محتوا برای مشاغل محلی و SEO محلی دقیقاً به همان شیوه عمل می کند. به عنوان یک تجارت محلی ، ممکن است با چالش های متفاوتی نسبت به یک سازمان بزرگتر روبرو شوید ، اما احتمالاً مزایای متفاوتی نیز خواهید داشت! به عنوان مثال ، یک شرکت بزرگ ممکن است منابع بسیار بیشتری برای صرف محتوا و SEO داشته باشد. با این حال ، آنها احتمالاً مشتریان خود را به شیوه ای که شما به عنوان یک تجارت محلی انجام می دهید ، نمی شناسند. مشتریان ممکن است فقط برای آنها اعداد روی صفحه باشند! و ممکن است مشتریان آنها هیچ ایده ای نداشته باشند که واقعاً کار پشت آن وب سایت شرکتی بزرگ را انجام می دهند. با استفاده از دانش محلی خود ، نشان دادن رویکرد شخصی خود و نمایان بودن ، دسترسی و اعتبار می توانید محتوای بسیار خوبی را برای مشاغل محلی خود تهیه کنید.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی

مخاطبان شما هنگام جستجوی نوع کسب و کار شما از کدام س localالات محلی استفاده می کنند؟ شما باید وارد سر مخاطبین خود شوید و بفهمید که آنها به دنبال چه چیزی هستند. در اکثر جستجوهای جستجوی محلی ، مردم در واقع هنگام جستجوی چیزی از نام شهر یا روستا استفاده می کنند. به عنوان مثال ، آنها تایپ می کنند [plumber Amsterdam] یا [therapist New Hampshire]به اما حتی اگر افراد از عبارت محلی در جستجوی خود استفاده نکنند ، احتمالاً گوگل درخواست آنها را به عنوان یک جستجوی محلی تشخیص می دهد. جستجو برای [dentist] در زادگاه من Wijchen به من نتایج مشابه (اما نه یکسان) را برای جستجو ارائه می دهد [dentist Wijchen]به اگر جستجویی را به عنوان هدف جستجوی محلی تشخیص دهد ، Google نتایج جستجو را بر اساس موقعیت مکانی شما ارائه می دهد. این مورد برای جستجوهای نزدیک من نیز محاسبه می شود.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی می تواند سخت باشد. اما از آنجا که شما ، به عنوان یک کارآفرین محلی ، مرتباً با مخاطبان خود صحبت می کنید ، مزیت بزرگی دارید. از آنها در مورد رفتار جستجو بپرسید! از مشتریان مورد علاقه خود بپرسید در اولین بازدید از وب سایت شما در جستجوی چه چیزی بوده اند. یا اگر به دنبال نوع کسب و کار شما باشند ، دنبال چه چیزی خواهند بود. این اطلاعات ارزشمندی است هر چند به همین جا بسنده نکنید! به سایر اصطلاحات جستجو نیز فکر کنید (زیرا ممکن است مخاطبی را از دست بدهید).

بیشتر بخوانید: راهنمای نهایی تحقیقات کلمات کلیدی »

تیترهای “محلی” بنویسید

اطمینان حاصل کنید که قطعه صفحه وب شما که Google در نتایج جستجو نشان می دهد برای SEO محلی بهینه شده است. شما می خواهید این کار را انجام دهید زیرا Google می داند که بر مخاطبان محلی تمرکز کرده اید ، اما همچنین می خواهید این کار را انجام دهید زیرا مخاطبان شما را به عنوان یک تجارت محلی تشخیص می دهند.

مخاطبان شما در جستجوی آن لوله کش در نزدیکی ، نانوایی در گوشه گوشه یا نجاری هستند که به خانه آنها می آید. آنها روی آن نتایج کلیک می کنند که نشان می دهد آنها در منطقه خود واقع شده اند. این برای جستجوی محلی مهم است. اطمینان حاصل کنید که قسمت شما در مورد محل کسب و کار شما مشخص است. مطمئن شوید عنوان پست ها و صفحات شما در این مورد واضح است. از پیش نمایش Google Yoast SEO استفاده کنید تا ببینید قطعه شما (احتمالاً) در نتایج جستجو چگونه خواهد بود.

تاثیر فوق العاده ای بگذارید

هنگامی که افراد را متقاعد کردید که بر روی قطعه شما در نتایج جستجو کلیک کنند ، باید آنها را متقاعد کنید که در وب سایت شما بمانند (و کلیک نکنید). نرخ پرش بالا درنهایت منجر به رتبه بندی پایین تر می شود ، بنابراین می خواهید اولین تاثیر فوق العاده را ایجاد کنید. وقتی درمانگر ، پزشک ، آرایشگر یا نجار هستید ، اساساً باید خودتان را بفروشید. مردم می خواهند بدانند با چه کسانی سر و کار دارند!

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بازاریابی محتوا برای SEO محلی واقعاً می تواند از تماس شخصی شما سود ببرد. یکی از اشکالات وب سایت های بزرگ و شرکتی این است که آنها می توانند دور و غیر شخصی به نظر برسند. حتی تصاویر واقعی از کارمندان آنها می تواند شبیه عکس های سهام باشد. و این بدان معناست که فقط با خود بودن ، یک مزیت آسان به دست می آورید!

یک تصویر خوب کلید ایجاد اولین تاثیر قوی است. وب سایت شما باید نشان دهنده تجارت شما باشد. اگر یک مرکز آموزشی یا یک فروشگاه فیزیکی دارید ، مطمئن شوید که تعدادی عکس با کیفیت بالا از کسب و کار خود-و شاید کارمندان خود-را در وب سایت خود منتشر کنید. ویدئوها همچنین راهی عالی برای ارائه کسب و کار شما به مخاطبان هستند. علاوه بر استفاده از تصاویر یا فیلم های عالی ، ممکن است بخواهید نوشتن را نیز شروع کنید!

بلاگی بنویسید

برای رتبه بندی در نتایج جستجوی محلی ، می خواهید محتوای مربوط به مشاغل محلی خود را بنویسید. یک وبلاگ یک استراتژی محتوا عالی است و برای بازاریابی محتوای محلی و SEO نیز به خوبی کار می کند. درباره آنچه می دانید و آنچه می تواند برای گروه هدف شما جالب باشد بنویسید! اگر نجار هستید ، باید در مورد پروژه های خود بنویسید و اینکه چقدر آنها باعث خوشحالی مشتریان شما شده اند. اگر دندانپزشک هستید ، باید در مورد شایع ترین مشکلات مربوط به دندان بنویسید. اگر گلفروشی هستید ، در مورد دسته گلهای زیبای خود بنویسید! درباره مشتریان خود نیز بنویسید. توصیفات محلی عالی هستند ، درست مانند رتبه بندی و نظرات. اگر افراد به طور استثنایی راضی هستند ، مطمئناً باید بتوانند یک بررسی در وب سایت شما بگذارند. اما شاید بتوان داستان آنها را در یک پست وبلاگی بیان کرد. نوشتن در مورد رویدادهای محلی نیز یک استراتژی محتوا عالی برای SEO محلی است.

در هر استراتژی محتوای SEO محلی ، باید اطمینان حاصل کنید که پست های وبلاگ شما مربوط به جامعه محلی شما است. و البته ، پست خود را برای کلمات کلیدی که در تحقیق کلمات کلیدی خود به دست آورده اید بهینه کنید.

به خواندن ادامه دهید: چگونه می توان ایده های پست وبلاگ را بدست آورد: 11 نکته برای الهام گرفتن »

فیس بوک و اینستاگرام

فیس بوک و اینستاگرام قطعاً باید بخشی از استراتژی محتوای SEO محلی شما باشند. مردم از سراسر جهان با دیگران ارتباط برقرار می کنند اما بیشتر مستعد برقراری ارتباط با افراد نزدیک هستند. ما بیشتر با افرادی که در زندگی واقعی آنها را می بینیم تعامل داریم. اگر مشاغل محلی دارید ، می توانید از این مزایا بهره مند شوید.

اطمینان حاصل کنید که مخاطبان محلی خود را با پست های زیادی در فیس بوک مطلع کرده و تصاویر و داستانهای پروژه های خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. اگر می توانید در مورد مشتریان خود – یا حتی بهتر – با آنها بنویسید ، این شانس را افزایش می دهد که مخاطبان شما پست های شما را به اشتراک می گذارند و با آنها درگیر می شوند. تبلیغات در فیس بوک نیز می تواند واقعاً سودآور باشد. شما به راحتی می توانید تبلیغات خود را به یک مخاطب خاص (محلی) محدود کنید. این می تواند یک روش عالی باشد ، زیرا هزینه تبلیغات محلی در فیس بوک زیاد نیست.

هر آنچه را که در فیس بوک ارسال می کنید ، همیشه مطمئن شوید ابتدا پست فیس بوک خود را پیش نمایش کنید تا بررسی کنید که آیا خوب به نظر می رسد یا خیر. با Yoast SEO Premium این بسیار آسان است. پیش نمایش فیس بوک را در پست خود در سرپرست وردپرس خواهید داشت!

بخوانید: رسانه های اجتماعی برای مشاغل کوچک: 12 نکته برای تقویت بازاریابی محلی شما »

و: افزونه Yoast Local SEO

آخرین نکته اما مهم: افزونه Yoast Local SEO پیاده سازی استراتژی SEO شما را آسان تر می کند. افزونه SEO محلی انواع موارد فنی را پوشش می دهد ، مانند Schema.org برای مشاغل محلی ، برای رتبه بندی در نتایج جستجوی محلی باید انجام دهید. علاوه بر این ، به شما در تنظیم صفحات فرود عالی محلی کمک می کند و به شما امکان می دهد ویژگی های مورد نیاز خود را به عنوان یک تجارت محلی ، مانند مکان یاب فروشگاه ، به وب سایت خود اضافه کنید. وقتی این کار انجام شد ، می توانید با نوشتن بهترین محتوا برای مشاغل محلی خود ، بر بهبود SEO خود تمرکز کنید!

به خواندن ادامه دهید: راهنمای نهایی سئوی مشاغل کوچک »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!