این روزها انگار همه و مادرشان فروشگاه اینترنتی دارند. سیستم عامل هایی مانند WooCommerce و Shopify شروع به کار را آسان می کنند ، پس چرا نه؟ اما ، ایجاد یک مغازه با موفقیت برابر نیست. قبل از اینکه بتوانید فروش را پس از فروش جشن بگیرید ، قطعات متحرک زیادی وجود دارد. یکی از این موارد نوشتن توضیحات عالی درباره محصولات است.

چرا توضیحات محصولات خود را بهبود می بخشید؟

دو مورد از مهمترین ابزارهایی که برای فروش محصولات خود در اختیار دارید عکاسی از محصولات و نوشتن توضیحات محصول است. یک فروشگاه آنلاین باید سخت کار کند تا محصولات موجود در صفحات محصولات شما برای مشتری شما ملموس شود. مشتریان نمی توانند محصولات شما را به صورت جسمانی اداره کنند ، بنابراین باید با توضیحات و تصاویر بسازند – بنابراین اینها بهتر هستند!

متأسفانه ، بسیاری از سایت های تجارت الکترونیک این موضوع را جدی نمی گیرند. فرصت های زیادی برای فروشگاه های آنلاین وجود دارد که پیشنهادات خود را بهبود بخشند. این بدان معناست که فضای زیادی برای فروشگاه های آنلاین آینده نگر برای تسخیر بازار وجود دارد. هر کاری که انجام می دهید ، همیشه فرصتی برای بهبود توضیحات محصول شما وجود دارد. به چیزهای خسته کننده و استاندارد تکیه نکنید!

آیا برای بهبود توضیحات محصول خود به دلایل بیشتری نیاز دارید؟ توضیحات خوب محصولات به شما کمک می کند:

  • مزایا را واضح تر بیان کنید ،
  • ایجاد صدا ،
  • بهبود تجربه مشتری ،
  • شانس رتبه بندی محصول خود را در نتایج جستجو افزایش دهید ،
  • دریافت نرخ تبدیل بالاتر ،
  • دریافت مشتریان بیشتر/ایجاد روابط ،
  • ایجاد اعتماد

ببینید منظور ما چیست؟

0. اگر سایت شما بر روی ووکامرس اجرا می شود ، از سئو ووکامرس استفاده کنید

قبل از اینکه به راههای بهبود توصیف محصولات خود بپردازیم ، می خواهیم به افزونه SEO ووکامرس که به تازگی به روز شده است اشاره کنیم. اگر وب سایت شما در حال اجرا است ووکامرس، این افزونه به شما کمک می کند تا عملکرد فروشگاه آنلاین خود را حداکثر کنید. در حال حاضر ، سئو ووکامرس دارای تحلیلی است که به شما بازخورد می دهد و می توانید از آنها برای بهینه سازی صفحات محصول خود استفاده کنید.

این تجزیه و تحلیل به طور خاص برای بهبود محتوای محصول شما و SEO صفحات محصول شما انجام شده است. این به شما امکان می دهد صفحات بی نظیر محصولات را آماده کنید تا رتبه بندی شوند. بنابراین اگر هنوز سئو ووکامرس ندارید ، حتماً همین حالا آن را دریافت کنید!

1. همیشه بر مشتری خود تمرکز کنید

گام شماره یک تقریباً در همه کارهایی که SEO در حال تحقیق در مورد کلمات کلیدی است. همین امر در مورد بهبود توضیحات محصول نیز صدق می کند. شما باید محصول ، مشتری و نحوه نوشتن یا صحبت آنها در مورد این محصول خاص را بشناسید. شما باید بدانید که مشتری چگونه متوجه نیاز به خرید محصول از شما می شود: سفر کاربر.

ممکن است سازنده نام و توصیف شگفت انگیزی را ارائه دهد که به هیچ وجه با افکار مصرف کننده در مورد این محصول مطابقت ندارد. یک تخریب کننده ذرات جاروبرقی فریاد نمی زند ، درست است؟ آن را تقویت نکنید ؛ آن را معقول و قابل فهم نگه دارید

انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای محصولات نیز به شما ایده می دهد چگونه در مورد محصولات صحبت کنید – نه فقط در مورد اینکه از چه کلماتی استفاده کنید. ارزش واقعی محصول را بیابید و از روش صحبت مصرف کنندگان برای برقراری ارتباط با آن استفاده کنید.

2. به متن عمومی تولیدکنندگان تکیه نکنید

استفاده از توضیحات ارائه شده توسط سازندگان آسان است. محتوا در مجموعه داده ها است ، پس چرا از آن استفاده نکنید؟ خوب ، چند دلیل وجود دارد که چرا نباید از آن توضیحات پیش فرض استفاده کنید. یکی ، بسیاری از فروشگاه های آنلاین دیگر که محصولات مشابهی را می فروشند از این توصیف ها استفاده می کنند. دو ، بسیاری از فروشگاه های آنلاین دیگر که محصولات مشابهی را می فروشند از این توصیف ها استفاده می کنند. ببینید ، محتوای تکراری!

توصیفات استاندارد سازنده در نتایج جستجو فراوان است

اگر مثل بقیه باشید ، به سختی می توانید برجسته شوید. البته ، برای برخی از محصولات دشوار است که توضیحی ارائه دهند که دقیقاً محصول را به روش منحصر به فرد شما توصیف کند. بعلاوه ، ممکن است تغییرات کمی در یک محصول داشته باشید ، که باعث ناکامی زیادی در نوشتن این توصیفات فردی می شود. با این وجود ، اگر کوچکترین امکانی برای نوشتن چیزی که برجسته است وجود داشته باشد – به دنبال آن باشید.

در تحقیق ، محصول خود را در Google جستجو کنید و ببینید کدام رقیب مطرح می شود. نوشته های آنها را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید چگونه می توانید از آن برتر باشید.

3. برای موتورهای جستجو ننویسید (اما بنویسید)

یکی از مهمترین نکاتی که باید به خاطر بسپارید این است که شما برای انسان می نویسید نه ماشین. البته ، نوشتن توضیحات خوب محصول ، درک آن را برای موتورهای جستجو آسان می کند ، اما این نباید هدف شما باشد. هدف شما این است که ارزش محصول را به مشتریان منتقل کرده و آن را به عنوان راه حل بفروشید.

انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی به شما این ایده را می دهد که محصول برای چه اصطلاحاتی رتبه بندی می شود – و شما می دانید مردم برای توصیف آن از چه چیزی استفاده می کنند. ترکیب این موارد به شما کمک می کند تا توضیحات محصول فوق العاده ای بنویسید که می تواند موتورهای جستجو و مصرف کنندگان را به خوبی انجام دهد!

فراموش نکنید که از Yoast SEO برای آماده سازی صفحات محصول خود برای موتورهای جستجو استفاده کنید ، بعلاوه ، اگر سایت شما بر روی WooCommerce اجرا می شود ، از افزونه SEO WooCommerce ما لذت خواهید برد. اگر می خواهید افق دید خود را گسترش دهید و احتمال ظهور سایت خود در Google را افزایش دهید ، می توانید وبلاگ نویسی را در فروشگاه تجارت الکترونیک خود شروع کنید.

4. بر حل درد کاربر تمرکز کنید

به راحتی می توانید مجموعه ای از مزایا را که به نظر شما مناسب محصول هستند ، لیست کنید. شاید برخی از مشخصات را در حین کار اضافه کنید. اما ، پس از آن ممکن است با توضیحات محصول که از آن نوشته شده است استفاده کنید شما دیدگاه و نه مصرف کنندگان. چه هستند آنها از استفاده از محصول خود سود می برید؟ راه حل چیست؟ چگونه می خواهید درد کاربر را برطرف کنید؟

به یاد داشته باشید ، شما دندان های دندانی نمی فروشید ، بلکه محلول خونریزی لثه را می فروشید. گاهی اوقات ، مصرف کنندگان حتی نام محصول مورد نظر خود را نمی دانند – آنها می خواهند مشکل خود را برطرف کنند. فروش ساده دندانپزشکی به این سادگی که ممکن است به معنای از دست دادن افرادی باشد که به دنبال راهی سریع و آسان هستند می تواند به آنها در کاهش مشکلات کمک کند.

تمرکز بر قصد کاربر امکان کشف این مشکلات را می دهد و به شما کمک می کند راه حل هایی را با محصول خود ارائه دهید.

خمیر دندان جدید Renewal توسط Colgate برای رفع این خونریزی لثه ها راه اندازی شده است

5. از کلیشه ها دوری کنید و از استفاده از مضافات اضافی خودداری کنید

اگر هر محصول را بهترین نامگذاری کنید عکس آن را بدست می آورید – دیگر هیچ کس چیزی را باور نخواهد کرد. کلمات قدرت دارند ، اما شما باید نحوه استفاده از این قدرت را بیاموزید. با دقت به کلماتی که استفاده می کنید فکر کنید زیرا بیشتر اوقات کمتر بیشتر است. کلمات بیهوده را حذف کنید. با استفاده از زبان ساده ، این کلمه قدرتمند می تواند کار را انجام دهد. البته ، اگر محصولات شما برنده جوایز یا افتخارات دیگر شده اند ، می توانید در مورد آن افتخار کنید – لطفاً این کار را با سلیقه انجام دهید!

ژاکت هلی هنسن ممکن است جوایزی را به همراه داشته باشد ، اما این توصیف تقریبا غیر قابل رمزگشایی است

کلیشه ها در نوشتار شما نیز همینطور است. اگر یک متن معمولی می تواند کار را انجام دهد ، از زبان کلیشه استفاده نکنید. به خاطر داشته باشید که همه مثل شما اصطلاحات مشابهی را نمی دانند. محتوای خود را به راحتی قابل درک ، اسکن آسان و به خاطر سپردن آسان نگه دارید.

دیکی با لیستی از مهمترین ویژگیها ، که توسط نمادهایی که می توانید به سرعت آنها را اسکن کنید ، پشتیبانی می کند ، مستقیماً سر اصل مطلب می رود

6. آن را شخصی کنید

لازم نیست هر قطعه از متن خسته کننده و دور باشد. می توانید از صدای خود استفاده کنید و آن را شخصی تر کنید. لحن صدای خود را توسعه دهید و به آن پایبند باشید! این شما را شناخته می کند ، به مارک تجاری شما کمک می کند و شما را از دیگران متمایز می کند.

به خاطر داشته باشید که شما فقط یک محصول را به شخص نمی فروشید ، بلکه یک تجربه را می فروشید. و از آنجا که می خواهید آن مشتری در آینده بازگردد ، بهتر است تجربه خوبی باشد!

صدای بی نظیر جی پترمن با صدای بلند و واضح می آید

7. از داستانها و مثالهای کاربر استفاده کنید

همیشه نباید شما باشید که داستان یک محصول را روایت می کنید – بهترین فروشنده محصول شما کسی است که قبلاً آن را خریداری کرده است. از مشتریان خود درخواست ورودی کرده و از بینش آنها برای افزایش محتوای خود استفاده کنید. حتی ممکن است داستانهای آنها را در توضیحات محصول خود بگنجانید.

از نمونه های بصری و متنی محصول خود استفاده کنید که توسط مشتریان واقعی استفاده می شود. با انجام این کار ، مشتریان بالقوه احساس بهتری نسبت به محصول ، مزایا و نحوه استفاده از آن پیدا می کنند.

توضیحات محصول را برای یک فروشگاه آنلاین بهبود بخشید

در این مقاله ، ما هفت روش برای نوشتن توضیحات بهتر محصول برای سایت تجارت الکترونیک خود را مشخص کرده ایم – خواه Shopify یا یک سایت WooCommerce. البته ، روشهای بیشتری برای انجام این کار وجود دارد ، اما با این نکات ساده ، هرکسی می تواند نسخه بازاریابی محصولات خود را بهبود بخشد. آیا به دنبال نکات SEO بیشتر در تجارت الکترونیک هستید؟ ما یک راهنمای نهایی در زمینه SEO تجارت الکترونیک داریم که بسیاری از موضوعات را تحت تاثیر قرار می دهد.


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!