هنوز هم کمی شبیه به تابستان است ، اما در اینجا به شما می گوییم که برای بزرگترین فروش سال آماده شوید: جمعه سیاه و دوشنبه سایبری. و ، فصل خرید کریسمس و روز شکرگزاری را فراموش نکنید. چه خبر از آن؟ خوب ، هیچ وقت آنقدر زود نیست که بتوانیم برای زیباترین زمان سال برنامه ریزی کنیم. بنابراین ، اگر یک فروشگاه آنلاین دارید ، لطفاً به فصل خرید تعطیلات فکر کنید!

رتبه بندی در گوگل کاری نیست که شما یک شبه انجام دهید ، و به همین دلیل است که هیچ وقت برای شروع زود نیست. به یاد داشته باشید ، پایان سال به سرعت نزدیک می شود. فراموش نکنید ، جمعه سیاه (26 نوامبر) و دوشنبه سایبری (28 نوامبر) فصل خرید تعطیلات امسال را آغاز می کنند. شما می توانید محتوای زیادی را برای همه موارد تنظیم کنید. در اینجا ، ما به مواردی می پردازیم که می توانید برای آماده شدن انجام دهید!

مانند همه چیز در سال 2021 ، فصل خرید تعطیلات متفاوت خواهد بود. در سال گذشته ، ما COVID-19 را در سراسر کره زمین گسترش دادیم ، و-در حالی که در بسیاری از نقاط بهتر به نظر می رسد-هنوز ممکن است مدتی طول بکشد تا همه چیز به حالت عادی برگردد. مردم نگران آینده هستند. بسیاری کار خود را از دست داده اند. به این ترتیب ، پیش بینی اینکه دقیقاً چه اتفاقی می افتد ، سخت است و برنامه ریزی برای آن دشوار است.

در حالی که مغازه ها در اکثر نقاط باز هستند ، به نظر می رسد بخش زیادی از مخاطبان شما از خرید آنلاین راضی خواهند بود. سال گذشته ، خرید آنلاین به اوج جدیدی رسید – و این روند به این زودی ها کند نمی شود. بنابراین ، خود را برای فصل خرید تعطیلات آماده کنید که برای بسیاری از افراد یک رویداد آنلاین خواهد بود.

امسال ، این شانس زیاد است که اکثر خرده فروشان به ارائه بهترین معاملات آنلاین ادامه دهند. دلیل کاملی برای این وجود دارد ؛ البته ، مغازه ها می خواهند از تجمع گسترده افرادی که برای آن معامله منحصر به فرد شکار می کنند ، جلوگیری کنند. البته ، وانت در فروشگاه یا کنار خیابان محبوب خواهد بود.

بنابراین ، اگر نیازی ندارید که افراد در یک روز خاص به فروشگاه شما بیایند ، چرا معاملات آنلاین را برای چند روز تمدید نمی کنید؟ وقتی فصل خرید تعطیلات قبل از جمعه سیاه شروع می شود و هفته ها ادامه می یابد ، تعجب نکنید. این منطقی است زیرا اگر می خواهید این افراد را به فروشگاه های خود ببرید ، پخش آنها در یک دوره طولانی تر خوب خواهد بود.

در صورت وجود ، به خاطر داشته باشید که خریداران بیشتر خریدهای خود – یا مقدمات آن – را به صورت آنلاین انجام می دهند. در هر صورت ، آسان تر نمی شود!

به موقع شروع به آماده سازی کنید

به خاطر داشته باشید که رتبه بندی محتوا مدتی طول می کشد. بنابراین ، آن را در نظر بگیرید. زمان مطمئنی که اغلب پیشنهاد می شود این است 45 روزبه البته ، همیشه می توانید آماده سازی را زودتر شروع کنید ، اما برای پیگیری رقابت ، سعی کنید مطالب خود را حداقل 45 روز جلوتر آماده کنید. اطلاعاتی را که در رویدادهای قبلی جمعه سیاه جمع آوری کرده اید ، بررسی کنید و ببینید آیا می توانید پیشرفت هایی را انجام دهید یا خیر. هنگامی که در راه هستید ، برنامه شما ممکن است به این شکل باشد:

  1. 45 روز قبل: تبلیغ خود را به تقویم وب سایت خود ارسال کنید و یک پست ذخیره شده در تاریخ در رسانه های اجتماعی و در خبرنامه ایمیل خود ارسال کنید).
  2. 7 روز قبل: یک رویداد/تبلیغات آینده را در رسانه های اجتماعی و از طریق ایمیل ارسال کنید. سعی کنید مشاغل دیگر (کوچک) را تشویق کنید تا آن را با پیروان خود به اشتراک بگذارند.
  3. 1 روز قبل: یک پست رویداد یادآوری را در رسانه های اجتماعی ارسال کنید.

رعایت این مراحل و بازه های زمانی یک قاعده خوب است ، اما ما فکر می کنیم شما می توانید کارهای بیشتری در راه اندازی صفحات جدید و تجدید صفحات قدیمی انجام دهید. بیایید چند نکته کاربردی را بررسی کنیم.

1. صفحات هدیه فصل تعطیلات را تنظیم کنید

ابتدا ، باید در نظر بگیریم که کدام دسته یا صفحات فرود ویژه برای تعطیلات آینده منطقی هستند. شما همیشه می توانید صفحاتی مانند “بهترین هدایا برای پدران/دختران/نوجوانان” ، “جدیدترین تخفیفات برای کودک 6/10/12 ساله خود” ، “بهترین تخفیفات برای مادر/دوست/پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ” تنظیم کنید یا حتی در این زمینه فکر کنید. “10 هدیه برتر برای علاقه مندان به فضای باز/اسکی/چتربازی” و “3 پیشنهاد برتر برای مادران/پدران/و غیره در خانه ماندن”. چندتا را نام بردن.

مطمئن شوید که این صفحات هدیه – یا دسته بندی ، عنوان صفحه و توضیحات متا متناسب با فصل تعطیلات آینده است. می توانید از این صفحات هدیه برای روز ولنتاین و فروش تابستانی خود دوباره استفاده کنید. محتوای (قدیمی) متناسب با روزهای تعطیل را بیابید ، عناوین و توضیحات متا را متناسب با فصل آینده بازنویسی کنید و به احتمال زیاد مجبور نخواهید شد کار زیادی برای به روزرسانی آنها انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که توضیحات مناسب محصول را بنویسید و از بهبود تصویر محصولات اطمینان حاصل کنید. بیاموزید که چگونه با استفاده از تجزیه و تحلیل خاص محصول ما در SEO WooCommerce ، توصیفات عالی محصول بنویسید.

برای افزایش شانس رتبه بندی صفحات هدیه ، ساختار پیوند داخلی آنها را تقویت کنید. همچنین می توانید صفحات قبلی فصل تعطیلات تمام سال ، مانند صفحات فرود ویژه کریسمس (“هدایای برتر 7/10/25 برای زیر درخت کریسمس”) را پیوند دهید تا در زمان مناسب آنها را افزایش دهید. این می تواند در حدود 45 روز باشد ، اما ما تمایلی نداریم که آن را به 60 روز افزایش دهیم. باید زمان کافی برای گوگل و سایر موتورهای جستجو وجود داشته باشد تا پیوندهای شما را دنبال کرده و صفحات فرود ویژه فصل تعطیلات خود را به موقع پیدا کنند.

رسانه های اجتماعی مانند توییتر و Pinterest – اگرچه از نظر فنی یک موتور جستجوی بصری است – می توانند نقش مهمی در موفقیت فروش تعطیلات (آنلاین) شما ایفا کنند. به عنوان مثال ، Pinterest را در نظر بگیرید. اگر شما یا همسرتان لیست آرزوهای Pinterest دارید ، دست خود را بالا ببرید؟ بسیاری از مردم آن را دارند. اگر بتوانید محصولات مناسب را در لیست خواسته های افراد قرار دهید ، می تواند بر فروش شما تأثیر مثبت بگذارد.

در حین کار ، فراموش نکنید که صفحات هدایای فصل تعطیلات خود را در فیس بوک و اینستاگرام نیز به اشتراک بگذارید. در قسمت قبل ، ما 10 لیست برتر را ذکر کرده ایم. همه ما می دانیم که اینها هنوز در رسانه های اجتماعی بسیار خوب کار می کنند.

به طور مشابه ، توصیه می کنیم راهنماهای هدیه تعطیلات را تنظیم کرده و آنها را به اشتراک بگذارید. یک نمای کلی عالی برای انواع هدایا برای بسیاری از مردم ایجاد کنید. ELLE دارد صفحه ای شبیه آن، و همینطور شرکتهای دیگر.

نکته آخر اینکه بازاریابی ایمیلی خود را فراموش نکنید! برای بسیاری از شرکت ها ، روزنامه ها جریان ثابتی از درآمد را ارائه می دهند. حتماً برای خبرنامه های خود یک کمپین خوب برنامه ریزی کنید.

بیشتر بخوانید: بهینه سازی رسانه های اجتماعی با Yoast SEO »

3. معرفی محصولات جدید

فصل تعطیلات زمان بسیار خوبی برای عرضه محصولات جدید است. اگر پرفروش های بالقوه را برای فصل تعطیلات آینده می شناسید ، حتماً از همین حالا نوشتن مطالب درباره این محصولات را شروع کنید. به نحوه نوشتن سایت های فناوری در مورد آیفون های مفهومی ، ویژگی هایی که ممکن است اپل به آنها اضافه کند و مواردی از این قبیل فکر کنید. هرچه بیشتر در مورد محصولات جدید از قبل بنویسید ، احتمال اینکه صفحات فروش این محصولات در زمان اهمیت بیشتر باشد بیشتر خواهد بود. شما باید تمام صفحاتی را که از قبل ساخته اید به آن صفحه اصلی که هنگام عرضه محصول و خرید برای خرید تنظیم می کنید پیوند دهید. با آن صفحه مانند محتوای سنگ بنای رفتار کنید.

4. داده های ساختار یافته را به صفحات محصول خود اضافه کنید

هنگام افزودن یا تغییر صفحات محصول خود متناسب با فصل ، بهینه سازی آنها را فراموش نکنید. برای مثال ، بررسی کنید که آیا داده های ساختار یافته را به صفحات محصول خود اضافه کرده اید یا خیر. از آنجا که نتایج غنی برای محصولات در نتایج جستجو ، با نمایش رتبه ها و قیمت ها ، می تواند برتری شما را نسبت به رقیب شما بیشتر کند. افزونه SEO ووکامرس یا افزونه SEO محلی ما می تواند در انجام این کار به شما کمک کند.

به خواندن ادامه دهید: ساختار داده ها با Schema.org: راهنمای نهایی »

5. استفاده مجدد از محتوا

شرم آور نیست که شراب قدیمی را در بطری جدید سرو کنید. اگر راهنمای جمعه سیاه برای سال 2020 دارید ، در صورت تمایل مجدداً از آن در سال 2021 استفاده کنید. سال را به روز کنید و جزئیاتی مانند مارک های محبوب و محصولات محبوب آن سال را به روز کنید. اگر مشکل آدرس اینترنتی شما باشد /black-friday-guide-2020/، آن را به /black-friday-guide-2021/ حدود آگوست سال آینده و آدرس قبلی را به آدرس جدید هدایت کنید. نیازی به ایجاد صفحه جدید نیست. عدم استفاده مجدد از آدرس اینترنتی قدیمی ، هدر دادن پیوندهای ورودی خوب است. البته اگر سال را در URL وارد نکنید ، این کار حتی ساده تر است /black-friday-guide/ یک حلزون عالی نیز هست

در ماه های قبل از فصل تعطیلات ، شما حتی می توانید به سادگی پست های محبوب سال گذشته (کمی تنظیم یا در صورت نیاز به روز رسانی) را در رسانه های اجتماعی ارسال کنید. روز ولنتاین حتی ممکن است به سانتا مخفی تبدیل شود. دوشنبه سایبری ممکن است با کریسمس مورد علاقه پدر باشد. اینها احتمالاً تنظیمات کوچکی هستند. شاید فقط افزودن “این کریسمس” به توضیحات یا عنوان متا مفید باشد.

ادامه مطلب را بخوانید: آیا باید محتوای قدیمی را به روز کنم یا حذف کنم؟ »

6. بهینه سازی برای سرعت و تلفن همراه

ایده خوبی است که وب سایت خود را از نظر سرعت و تلفن همراه بررسی و بهینه سازی کنید. اینها توصیه هایی است که هر روز و تمام روز از یک وبلاگ یا مشاور SEO دریافت می کنید. موبایل ، سرعت سایت و تجربه کاربری ، به طور کلی ، هر سال (یا هر روز ، اهمیت بیشتری پیدا می کند). هنگام آماده سازی وب سایت خود برای فصل تعطیلات ، این زمان مناسب است تا وب سایت موبایل و سرعت سایت خود را دوباره بررسی کنید و در صورت امکان این موارد را به روز کنید یا بهبود دهید. برای شروع ، به Core Web Vitals جدید Google نگاه کنید و از آنها برای بهبود سایت خود استفاده کنید. در اینجا پنج راه برای افزایش نمرات Core Web Vitals ارائه شده است.

به خواندن ادامه دهید: چگونه سرعت سایت را بررسی کنیم »

7. یک برنامه اندازه گیری ایجاد کنید

همه چیز آماده است؟ برنامه ریزی اندازه گیری را فراموش نکنید تا بتوانید موفقیت خود را تجزیه و تحلیل کنید. همه برنامه های خود را بنویسید و در مورد نحوه ردیابی همه اقدامات خود فکر کنید. اگر می خواهید بدانید سال آینده بر چه چیزی تمرکز کنید ، این نکته کلیدی است. برای دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه تجزیه و تحلیل جمعه سیاه ، دوشنبه سایبری یا خرید کریسمس ، پست ما را با 5 نکته برای سنجش موفقیت فروش در تعطیلات بخوانید.

و وقتی فصل تعطیلات تمام می شود؟

چگونه صفحات محصول مجموعه هدایای تعطیلات را پس از پایان تعطیلات اداره کنیم؟ حتی اگر مجموعه هدیه یا محصول موفقیت بزرگی بود و می خواهید سال آینده دوباره آن را ارائه دهید ، مدتی طول می کشد تا صفحه دوباره مرتبط شود. بنابراین ، بهترین روش برخورد با این صفحات در این بین چیست؟

در این ویدئو پاسخ جوست به آن را مشاهده کنید!

نتیجه گیری در مورد SEO فصل تعطیلات

به طور خلاصه ، اکنون وقت آن است که دست به کار شوید و شروع به نوشتن صفحات هدیه تعطیلات و محتویات محصولات جدید کنید. و برای برنامه ریزی تبلیغات و تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی خود شروع کنید. وقتی کسب و کار آنلاین شما به فصل تعطیلات بستگی دارد ، هرگز نمی توانید خیلی زود شروع کنید. آماده باشید ؛ شروع کن

بیشتر بخوانید: قابلیت استفاده از تجارت الکترونیک: راهنمای نهایی »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!