نظرات نویسنده کاملاً متعلق به خودش است (به استثنای رویداد غیرمحتمل هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات Moz نباشد.

داشبوردهای نرم افزاری قرار است تمیز و ساکت باشند، طوری سازماندهی شوند که همه چیزهایی که برای انجام کارهای خوب نیاز دارید در دسترس باشد، مانند این:

مشاهده تغییر نام تجاری «Google برای کسب‌وکار من» به «نمایه کسب‌وکار Google» شامل این خبر می‌شود که کسب‌وکارهای تک مکان دیگر از منزلت اتاق خود لذت نخواهند برد، زیرا داشبوردهای زیبا تنها استان شرکت‌های موفق و بزرگ خواهند بود، به نظر می‌رسد که SMB‌ها هستند. اکنون به آنها گفته می شود (با بی تفاوتی) لیست های خود را در اینجا مدیریت کنند:

که در سخنان خود گوگل:

ما به کسب‌وکارهای کوچک توصیه می‌کنیم که نمایه‌های خود را مستقیماً در جستجو یا Maps مدیریت کنند. برای ساده نگه داشتن همه چیز، «Google برای کسب و کار من» به «نمایه کسب و کار Google» تغییر نام می‌دهد… تجربه وب موجود در «Google برای کسب‌وکار من» عمدتاً از کسب‌وکارهای بزرگ‌تر با مکان‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و به «مدیر نمایه کسب‌وکار» تغییر نام می‌دهد. ”

به طور کلی، به کسب‌وکارهای بزرگ نسخه‌ای از داشبورد «Google برای کسب‌وکار من» با پیمایش مفید و حوزه‌های کاری اختصاصی داده می‌شود، در حالی که شرکت‌های کوچک و متوسط ​​باید متوجه شوند. چه چیزی تغییر کرده است و سعی کنید فهرست‌های تجاری محلی خود را مستقیماً در SERPهای نامرتب مدیریت کنید، در میان انبوهی از تبلیغات، نتایج ارگانیک، ویژگی‌های SERP، چرخ فلک‌ها، تصاویر، نتایج ویدیویی و غیره.

شاید این موضوع مهمی نباشد و کسب و کارهای محلی که مایل به سازماندهی یک داشبورد مدیریت فهرست های اختصاصی هستند می توانند به Moz Locals بازار تکیه کنند. یا شاید یک نقطه عطف است.

شاید اکنون یک لحظه حیاتی در تاریخ گوگل باشد تا از آنها دعوت شود تا در مورد الگوی نگران کننده ای که شرکت قدرتمند آنها از زمانی که وارد زندگی صاحبان مشاغل کوچک شده است، تجدید نظر کنند. 16 سال پیشو شروع به تسلط بر سرنوشت آنها کردند. کلمات برجسته شده در نقل قول بالا بیانیه ای تاکیدی از همسویی با مارک های بزرگتر – اغلب نخبه – به جای کسب و کارهای کوچک متنوع است که معنای بومی گرایی است.

من شخصاً می بینم که اقتصاد اجتماعی ما به دلیل الگوی ترجیح دادن به هر چیزی که بزرگ‌ترین است و با کوچک‌ترین مورد با بی‌تفاوتی مزمن برخورد می‌کند، عمیقاً زخمی شده است، و معتقدم که Google در صورت تمایل، این قدرت را دارد که این پویایی را در حوزه بسیار اساسی خود تغییر دهد. به. امروز، که قهرمانان تغییرات مثبت مهم‌ترین افراد در هر اتاق هستند، لطفاً با من در ارسال سه دعوت نامه از محله تجاری محلی به Google بپیوندید، به امید پاسخگویی به درخواست.

1) آیا گوگل می تواند 59 درصد از وب سایت ها را در بسته های محلی پنهان کند؟

دوست من و دانشمند بازاریابی Moz، دکتر پیتر جی مایرز، اخیراً شماره هایی را با من به اشتراک گذاشته است که شایسته دیدن هستند. گوگل با اجرای 10000 کلمه کلیدی از طریق MozCast که نیمی از آنها به طور خاص در شهرها بومی سازی شده بودند، 3322 بسته محلی را بر روی دسکتاپ برگرداند، به این معنی که 33٪ از SERP های درخواست شده دارای این نوع نتایج هستند. از این بسته‌ها، 59٪ لینک‌های صفر به وب‌سایت‌های کسب‌وکار محلی را به این شکل نشان می‌دهند:

این موردی نبود که پیوندهای وب سایت وجود نداشته باشد زیرا هیچ وب سایتی وجود نداشت – بسته هایی که در آنها برخی از ورودی ها پیوندهای وب سایت داشتند و برخی دیگر نداشتند (به دلیل اینکه هیچ URL اضافه نشده بود) 41٪ از تعداد کل را تشکیل می دادند. در عوض، این بسته‌های بدون وب‌سایت از نوعی بودند که در طول سال‌ها به آن‌ها «تیزرهای محلی» و نام‌های متنوع دیگری لقب گرفته‌اند.

دکتر پیت این آزمایش را دو بار انجام داد و در آزمایش دوم، بسته های بدون وب سایت 58 درصد از کل را تشکیل می دادند. به عبارت دیگر، نزدیک به 6/10 از SERP های محلی گوگل به طور عمدی URL ها را پنهان می کنند. این یک نیروی طبیعت یا یک اصل علمی نیست – این تصمیمی است که Google اتخاذ می‌کند تا پایگاه اصلی کسب‌وکارهای محلی را پنهان کند، جایی که آن‌ها برای ارائه تجربه‌ای به مشتری که مستقیماً کنترل می‌کنند سخت کار می‌کنند.

چرا از گوگل دعوت می کنم این را تغییر دهد؟ مسلماً، جذابیت اصلی فهرست‌های مشاغل محلی این است که می‌توانند همان چیزی باشند که مشتریان برای اطلاعات بسیار سریع به آن نیاز دارند. اما همه‌گیری، وب‌سایت‌های تجاری محلی را به مراکزی برای کمک، تجارت و ارتباطات تبدیل کرده است که هرگز قبلاً نبوده است، و این شرکت‌ها سزاوار موتور جستجویی هستند که به سرمایه‌گذاری‌هایی که در سبد خرید، سیستم‌های رزرو، چت زنده، متن و رسانه‌های صوتی و تصویری انجام می‌دهند احترام بگذارد. و سایر دارایی های تحت کنترل برند.

چشم انداز گوگل این است که به عنوان بنیانگذار Tidings باشد دیوید میهم می گوید، “لایه تراکنش اینترنت“، اما من از آنها دعوت می کنم که با پنهان کردن قابلیت های تراکنش ارائه شده توسط مارک های کوچک که فهرست گوگل را تشکیل می دهند، از این هدف حمایت نکنند. این کار درست یا منصفانه نیست.

کاری که Google می تواند انجام دهد تا نشان دهد که آنها به کسب و کارهای دارای موقعیت مکانی بی احترامی نمی کنند، این است که هر زمان که یک کسب و کار URL را آپلود کرد، پیوندهای وب سایت ها را به همه بسته های محلی بازگرداند. این نشان می‌دهد که گوگل می‌داند که صاحبان مشاغل کوچک اغلب احساس ناتوانی می‌کنند که یک موتور جستجوی غول‌پیکر مالک اطلاعات و شهرت آنها باشد. Google می‌تواند توپ را به خیابان اصلی پرتاب کند تا مشتریان بیشتری در پلتفرمی قرار گیرند که کسب‌وکار تجربه مشتری را به سبک منحصر به فرد خود کنترل می‌کند.

۲) آیا گوگل می‌تواند با صحبت‌های مستقیم، نه تاکتیک‌های ترساندن، برای یک فضای کاری مشترک سالم‌تر هماهنگ شود؟

همانطور که اخیرا در مطالعه ای توسط Sterling Sky نشان داده شده است، محصول محلی گوگل به یک تبدیل شده است محرک غالب سرنخ های کسب و کار محلی. در زمانی که به طور کامل از شبکه Google خارج نمی‌شوند، صاحبان مشاغل محلی مجبورند مکان Google را برای خود بسازند تا توسط مشتریان پیدا شوند، و همه سزاوار این هستند که یک فضای کاری مشترک داشته باشند که در آن با وقار با آنها رفتار شود.

متأسفانه، Google تصمیم گرفت تا با تحت الشعاع قرار دادن صاحبان مشاغل محلی، تغییر نام تجاری Google برای کسب و کار من به عنوان نمایه کسب و کار Google را آغاز کند. ایمیل ها و CTA ها برای ترساندن آنها به این باور که مقررات ضد تراست انحصار گوگل به کسب و کارهای کوچک آسیب می رساند.

جامعه SEO محلی تمایل به پذیرش آن داشت مثل این:

مانند توسط مایک بلومنتال از Near Media گزارش شده است، این تاکتیک های ترساندن ممکن است جدید نباشند، اما مطمئناً ضد اجتماعی هستند. پس از مشاهده افشاگر فیس بوک، فرانسیس هاگن توضیح می دهد که چگونه باعث ایجاد جامعه می شود خشم، پریشانی و ترس به نفع ناشران استهمه برندهای فناوری که وجدان خوب دارند باید متعهد شوند که به جای جامعه ای که با اطلاعات غلط حساب شده آسیب می بیند، متحدان یک جامعه سالم و آگاه شوند.

من به‌عنوان یک کالیفرنیایی، تلاش گوگل برای ایجاد ترس را شخصاً می‌پذیرم، زیرا اخیراً از طریق شرکت‌های تحویل غذا و اشتراک سواری شخص ثالث زندگی کرده‌ام که بیش از 200 میلیون دلار را به پیشنهاد 22 سرازیر کرده‌اند تا از دستمزد زندگی و حمایت‌های اولیه برای گروهی از افراد محروم شوند. رانندگان که آنقدر فقیر هستند که اغلب در ماشین های خود زندگی می کنند و بخشی از غذایی را که قرار است تحویل دهند می خورند. پروپ 22 بود اخیراً بر خلاف قانون اساسی حکم داده استو بسیاری از رای دهندگان و رانندگان اکنون متاسفند که از طریق الف به آن رای داده اند کمپین تبلیغاتی تهدیدآمیز و قدرتمند.

هیچ مدل کسب و کاری نباید بر ایجاد تکیه کند همان پزشکان استرس به ما می گویند که برای محافظت از سلامت خود از آن اجتناب کنیمو من از گوگل دعوت می کنم تا در فضای کاری که در حال ایجاد آن هستند تجدید نظر کند، جایی که صاحبان کسب و کار مستقل انتخاب دیگری جز مشارکت ندارند. این CTAها و ایمیل‌های ترسناک توسط پزشکانی دریافت می‌شوند که واکسن‌هایی را به مدیران و کارمندان Google ارائه می‌کنند، صاحبان کارخانه‌های تقطیر مستقلی که هنگام ناپدید شدن Purell ضدعفونی‌کننده دست شما را ساخته‌اند، خواربارفروش یا رستوران‌دار محلی که وعده‌های غذایی شما را در حین کار از خانه درست می‌کند و تحویل می‌دهد. احترام متقابل لازم است.

یک متحد صادق برای مشاغل محلی باشید که دارند قهرمانانه از طریق COVID-19 به جامعه خدمت کرد و جوامع ما را تامین کرد. آنها را با اطلاعات نادرست هدف قرار ندهید و فقط به خاطر محافظت از سود گوگل باعث ناراحتی آنها نشوید. سلامت فردی و اجتماعی قیمتی ندارد.

3) آیا گوگل می تواند یک خط مشی همسایه خوب برای ایجاد یک رابطه جدید با کسب و کارهای کوچک و محلی پیش نویس کند؟

در سخنرانی افتتاحیه خود در سال 1933، FDR اعلام کرد:

در حوزه سیاست جهانی، من این ملت را به سیاست همسایه خوب تقدیم می‌کنم، همسایه‌ای که قاطعانه به خود احترام می‌گذارد و چون چنین می‌کند، حقوق دیگران را رعایت می‌کند.»

من بیشتر دو دهه اخیر زندگی ام را صرف مشاوره با صاحبان مشاغل محلی کرده ام و مدافع نقش اساسی آنها در ایجاد جوامع متنوع و پایدار شده ام. شاید به این دلیل است که من در محله‌های خیالی مستر راجرز و خیابان سزامی بزرگ شده‌ام که به نظرم بسیار اساسی است که احترام به خود اولین قدم برای احترام به دیگران است. Google، به عنوان یک محل کار، مملو از افراد خوب است که سزاوار محیطی با احترام هستند که همه کارکنان، همه کاربران محصول محلی و همه جوامع احساس می کنند. اگر می خواهید محلی گرایی را به تجارت پلتفرم خود تبدیل کنید، این افراد شایسته یک همسایه خوب هستند:

من نمی توانم به جای صاحبان مشاغل محلی صحبت کنم که طی دو سال گذشته هر روز ماسک زده اند تا به دیگران در معرض خطرات شخصی بسیار زیاد خدمت کنند، اما می خواهم امروز یک لیست باز از پیشنهادات برای چگونگی Google با نقش اصلی خود شروع کنم. در دنیای محلی آنلاین، می‌تواند همسایه بهتری در خدمت به دنیای واقعی و آفلاین باشد که همه ما به اشتراک می‌گذاریم:

  1. در مورد حذف صاحبان مشاغل تک مکان از داشبورد تجدید نظر کنید. همه سزاوار یک فضای کاری برابر هستند.

  2. پیوندهای وب سایت را به همه بسته های محلی برگردانید.

  3. از ترس برای محافظت از سود خود استفاده نکنید. استرس باعث آسیب به سلامت انسان می شود.

  4. از طریق پرسنل کامل از راه دور که در مورد همه مواردی که ممکن است در نمایه‌های کسب و کار Google مشکل ایجاد می‌کنند و نحوه رفع آن‌ها آموزش ببینند، برای همه محصولات محلی Google پشتیبانی قابل دسترسی ارائه دهید.

  5. یک تیم اختصاصی و از راه دور حذف هرزنامه ایجاد کنید به مقیاس مشکل و عوامل رتبه بندی که به راحتی قابل دستکاری هستند مانند پر کردن عنوان کسب و کار را کاهش دهید.

  6. یک کارمند میانجی بازبینی اختصاصی و از راه دور ایجاد کنید به مقیاس مشکل برای بررسی سریع و حل و فصل گزارش های صاحب کسب و کار در مورد بررسی حملات هرزنامه.

  7. تحقیقاتی را در مورد الگوی پاسخ‌ها و بررسی‌های پرسش و پاسخ با کیفیت پایین که از تصمیم برای تشویق راهنمایان محلی ناشی شده است، آغاز کنید. اگر قرار نیست صاحبان کسب و کار در ازای این نوع UGC امتیازاتی ارائه دهند، گوگل واقعاً هم نباید این کار را انجام دهد.

  8. از قدرتت استفاده نکن برای حمایت از محصولات و شرکای Google بر فراز راه حل های کسب و کار کوچک.

  9. از قدرت خود برای رهبری اقدامات اقلیمی برای محافظت از مناطق تجاری محلی استفاده کنید آتش سوزی های جنگلی، سیل، و سایر بلایای فزاینده.

  10. قرار دادن @EthicalGooglers و دیگر گروه‌های حقوق بشر و DEI در Google در مرکز سیاست‌گذاری شرکت قرار دارند تا تنوع واقعی مردم، ارزش‌ها و نیازها را منعکس کنند.

می‌خواهم از انجمن Moz بخواهم با افزودن پیشنهادات صادقانه‌شان برای تغییرات مثبتی که فکر می‌کنید Google می‌تواند در آن سهیم باشد، همسایه خوبی باشد. به من بگویید با چه چیزی به لیست من اضافه می کنید توییت کردن من.

در مقاله خود با عنوان چگونه بی تفاوتی می تواند یک رابطه را از بین ببرد، جان ام. گرول، Psy.D. ایالت ها:

مشکل واقعی برای بقای یک رابطه زمانی است که دو نفر به حالت خلبان خودکار رفته و نسبت به یکدیگر بی تفاوت می شوند. وقتی احساسات را به طور کامل رها کرده اید، وقتی هیچ احساسی نسبت به طرف مقابل ندارید، بازگشت از آن مشکل است.»

من معتقد نیستم که انسان های خوبی که در گوگل کار می کنند، شخصاً نسبت به پزشکان، رستوران داران، بقالی ها، رانندگان، مغازه داران، معلمان، رهبران مذهبی و سایر خدمتگزاران جامعه که به نیازهای آنها اهمیت می دهند و نهادهای آنها اکنون این موضوع را تشکیل می دهند بی تفاوت باشند. به نام نمایه کسب و کار گوگل. من معتقدم تنها چیزی که در اینجا داریم رابطه‌ای است که باید اصلاح شود، و گوگل در حال حاضر همه چیزهایی را که برای انجام آن نیاز دارد در اختیار دارد. سال 2022، با همه چیزهایی که با هم گذرانده‌ایم، سال فوق‌العاده‌ای برای Google خواهد بود تا سرمایه‌گذاری عمیق خود را در بومی‌گرایی و نیت خود برای پیشرفت از مکانی با احترام متقابل نشان دهد.

اعتبار تصویر کلی سیمز، R. Kriatyrr Brosvik، و گردشگری شهرستان بیکر
Source link

Share This Story, Choose Your Platform!