بررسی مزایا و معایب طراحی سایت با وردپرس !

طراحی سایت با وردپرس در جهان محبوبیت ویژه ای دارد، اما نکته ای که بسیاری از طراحان و افراد علاقمند به طراحی سایت هستند از آن غافل هستند کیفیت کار، امنیت وب سایت و نهایتا نیازهای مشتری است.

همانطور که برای هر کار دیگری داشتن اطلاعات مفید به تصمیم گیری کمک می کند، برای طراحی سایت نیز قبل از اقدام باید اطلاعات مناسب و مفیدی در مورد انواع روش های مختلف و مزایا و معایب آنها جمع آوری کرد و با انجام نیاز سنجی و شناخت خواسته های مشتری بهترین انتخاب را انجام داد.

انتخاب وردپرس

آمار جهانی نشان میدهد که وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا ی کدباز از نظر سئو می باشد.

وردپرس تنها سیستم مدیریت محتوایی است که با سادگی و انعطاف پذیری نکات سئو را رعایت کرده است. این ویژگی در کمتر سیستم مدیریت محتوایی دیده می شود.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای افرادی طراحی شده است که نیاز به نوشتن وبلاگ و ایجاد سایت شخصی دارند، با توجه به اینکه وبلاگ نویسان جامعه بزرگی را تشکیل می دهند و درصد قابل توجهی از استفاده کنندگان وب را تشکیل می دهند ودرپرس نیز یک سیستم محبوب به حساس می آید است.

طراحی پنل مدیریت وردپرس به گونه ای انجام شده که با کمترین میزان دانش بتوان با آن کار کرد. قالب های وردپرس منعطف بوده و به راحتی میتوان تغییرات لازم را در تنظیمات قالب و طرح گرافیکی آن ایجاد کرد. به طور کلی سادگی و سهولت استفاده مهمترین ویژگی وردپرس است.

مزیت های طراحی سایت با وردپرس

  • سئو بسیار قوی در مقایسه با سایر سیستم های مدیریت محتوا
  • سهولت استفاده استفاده بخش مدیریت محتوا
  • انعطاف پذیری بسیار بالا
  • وجود قالب ها و ماژول های رایگان بسیار زیاد
  • سادگی ایجاد پوسته و قالب جدید
  • آپدبت منظم
  • وجود افزونه های بسیار زیاد برای کاربردهای مختلف
  • امکان کدنویسی و توسعه
  • رایگان بودن

 مزایای فوق برای وردپرس کافی بوده است تا به عنوان یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوا در دنیا مطرح شود.

مشکلات طراحی سایت با وردپرس

مشکلات امنیتی یکی از موارد است که هر چند وقت یکبار مشخص می شود. برای حل این موضوع همواره باید وردپرس را یه آخرین نسخه آپدیت کنید.

با وجود انعطاف قابل توجه اما همچنان نمی توان تمام کارهای مورد نظر را با وردپرس انجام داد.

برای کاربردهای تجاری و طراحی سایت های بزرگ بهینه نیست و نیازمند وب مستر حرفه ای است بنابراین در چنین مواقعی استفاده از وردپرس هزینه بر میشود.

چه زمانی طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کنیم ؟

قبل از هر اقدامی باید تا جای ممکن تحقیقات کرده و اطلاعات جمع آوری کرده. قطعا هر سیستم آماده ای برای هر کاربرد خاصی مناسب نیست و وردپرس مناسبترین اسکریپت برای راه اندازی سایت شخصی و وبلاگ است اما برای کاربردهای حرفه ای باید با احتیاط برخورد کرد و نیاز مند متخصص است.
برای طراحی سایت با وردپرس هزینه ها پایین است و بسیاری از موارد کد ها به صورت آماده موجود می باشد که باعث کاهش هزینه و زمان مصرقی می شود و در صورتی که بخواهید قالب یا افزونه اختصاصی داشته باشید می توانید به طراحان قالب و برنامه نویسان وردپرس سفارش طراحی قالب بدهید.

آیا وردپرس برای طراحی وب سایت مناسب است؟

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!