استفاده از external linking !

با استفاده از لینک های خارجی برای سئوی داخلی سایت در وب سایت خود ممکن است به این فکر کنند که با لینک شدن به سایت های رقیب به آن ها ارزش میدهیم و با این کار به خودمان ضرر میزنیم. در صورتی که با لینک گذاشتن های سایت های مرتبط، علاوه بر اینکه سایتی که به آن لینک داده ایم سود میبرد ولی سود بیشتر عاید سایت خود ما می شود.

با استفاده از لینک خارجی به سایتی که مرتبط با موضوع شما هست، به گوگل نشان می دهید که مطلب شما خوب و کارآمد می باشد و محتوایی که شما تولید کرده اید با کیفیت است.

استفاده از لینک دادن داخلی

بهتر است در هر پست 2 تا 5 لینک داخلی استفاده کنید. لینک داخلی بسیار ارزشمند است. به عنوان مثال طراحی وب سایت و صفحات ویکی پدیا از صفحاتی است که تعداد زیادی لینک در هر صفحه موجود است.

ویکی پدیا با میلیون ها محتوا و اعتبار میباشد. لینک دادن به صورت مرتبط از پست ها و صفحات مربوط به سایر پست ها در سئوی سایت بسیار موثر است.

در نظر داشته باشید مکان قرار گیری لینک ها در پست نکات حائز اهمیت می باشد. این را بدانید که لینک هایی که در بخش هایی مانند footer و aside میباشد برای سئوی سایت بی ارزش هستند و بیشتر در رابط کاربری تاثیر دارد. بنابراین در انتخاب مکان استفاده از لینک های داخلی دقت فرمایید !

افزایش سرعت باز شدن صفحات

گوگل در به طور واضح اعلام کرد که سرعت سایت و صفحات آن، تاثیر مستقیم در رتبه بندی سایت در نتایج و بهبود سو دارد. بهینه سازی سایت و بهبود سرعت دارای نکاتی بسیار و جامعی است که در سری پست های مرتبط به این موضوع می پردازیم. در نظر داشته باشید.

در نظر داشته باشد که به هیچ وجه صفحات سایت شما بیتشر از 4 ثانبه برای باز شدن زمان نگیرد!!

نکاتی از قبیل کم کردن حجم تصاویر به صورتی که افت کیفیت محسوسی نداشته باشند، استفاده از هاست های سریع و قدرتمند و…. میتواند در این زمینه به شما کمک کند و با در نظر گرفتن این مسائل بهبودی چشم گیر درسئو خود خواهید دید.

برای این کار از ابزار و سایت هایی مانند GTmetrix.com و از نتایج و پیشنهاد های آن استفاده کنید.

CDN ها و افزونه های کش، تاثیر مثبت و خوبی در سرعت باز شدن صفحات دارند. اما بزرگ ترین عامل تعیین کننده سرعت سایت و در نتیجه آن، یکی از عوامل مهم در سئو داخلی سایت، هاستی است که از آن استفاده می کنید. با انتخاب یک هاست معتبر و بهینه سازی شده و ترجیحا هاست اختصاصی با سیستم کش قوی در بهبود سئوی خود گامی مهم برداشته اید.

  استفاده از کلمات LSI برای سئوی داخلی سایت !

کلمات کلیدی LSI عباراتی هستند هم معنی کلمه کلیدی هدفی که در صفحه به کار برده اید. گوگل از این کلمات استفاده می کند تا بفهمد آیا محتوای صفحه مرتبط و درست هست یا خیر.

مثلا فرض کنید در این صفحه که عنوان آن “سئو داخلی سایت” است، از عباراتی مانند “لینک”، “سرعت”، “کلمه کلیدی”، On-page SEO و غیره استفاده نشده باشد. محتوای تولید شده در این صفحه نامعتبر می باشد.

به این عبارات که از نظر معنایی به کلمه کلیدی هدف صفحه نزدیک هستند، LSI گفته می شود.

با توجه به اینکه برای تولید محتوا در نظر گرفتم کلمات کلیدی بسیار مهم است و این امر موجب می شود گاهی از LSI غافل شوید . حتما در این صورت خط فکری خود را تغییر دهید و به دنبال ساخت محتوایی باششد که شامل LSI باشد.

تاثیر استفاده از کلمات کلیدی LSI در سئوی سایت بسیار لازم و حیاتی میباشد و بدون آن تلاش شما بی نتیجه خواهد بود.

با استفاده از قابلیت جستوجوی مشابه گوگل یا Related searches می توانید کلمات کلیدی LSI از نظر گوگل را بدست آورید.

سئوی داخلی سایت

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!