وقتی می گوییم SEO برای همه ، منظور ما این است. ما ابزارهای خود را به گونه ای ساخته ایم که همه-از مبتدی تا متخصص و شرکت های کوچک تک نفره تا شرکت های بزرگ-می توانند شانس مناسبی در نتایج جستجو داشته باشند. اما موارد دیگری نیز وجود دارد زیرا SEO برای همه همچنین به شما کمک می کند تا محتوای خود را به زبان خود بهبود بخشید. از Yoast SEO 17.0 ، ما اکنون ابزارهای SEO خود را به 18 زبان ارائه می دهیم!

جهان بزرگتر از زبان انگلیسی است

ما در مورد ترجمه افزونه خود به زبانهای مختلف صحبت نمی کنیم – البته ، در حال حاضر نیز چنین است – یا به مشتریان پشتیبانی از زبانهای دیگر را ارائه می دهیم. نه ، ما در مورد کمک به شما در بهبود محتوای خود به زبان مادری صحبت می کنیم.

از همان ابتدا ، Yoast SEO اطلاعات زیادی در مورد سایت شما دارد-از نقطه نظر فنی و همچنین از نظر محتوا. و اگرچه مناسب بودن سایت از نظر فنی مهم است ، اما بخش بزرگی از SEO محتوا است. شما باید بهترین مطالب ممکن را ارائه دهید تا مورد توجه خوانندگان بالقوه قرار بگیرید.

به این ترتیب ، زبانی که می نویسید نقش مهمی در انتقال پیام شما به مخاطبان دارد. بسیاری از ابزارهای SEO به شدت بر زبان انگلیسی تمرکز می کنند و در بسیاری از بزرگترین زبان های جهان به درستی کار نمی کنند. برای Yoast SEO ، می توانید روی تیم متخصصان زبان شناسی ما حساب کنید تا تجزیه و تحلیل SEO و خوانایی ما را دقیق تنظیم کنند تا آنها دقیقاً در آن زبانها کار کنند. Yoast SEO با قابلیت های چند زبانه خود ، یک مزیت بزرگ در استراتژی بین المللی SEO شما است.

محتوا را به زبان خودتان ارتقا دهید

در حالی که بسیاری از چک های ما بدون توجه به زبان کار می کنند ، ما برخی چک های اضافی داریم که مختص زبان است. ما چند سال پیش با تجزیه و تحلیل متمرکز بر انگلیسی شروع کردیم ، اما اکنون ابزارهای زبان خود را به 18 زبان-در سطوح مختلف پشتیبانی ارائه می دهیم.

اینها زبانهایی هستند که ابزارهای SEO ما در حال حاضر آنها را درک می کند:

انگلیسی پرتغالی کشور چک
آلمانی روسی عربی
هلندی لهستانی عبری
اسپانیایی سوئدی ترکی
فرانسوی مجارستانی نروژی
ایتالیایی اندونزیایی اسلواکیایی

برای همه این زبان ها ، ما تجزیه و تحلیل را دقیق تنظیم می کنیم. ما از لیست کلمات ، الگوریتم های اصلی و هوشمند برای یافتن و درک محتوای شما استفاده می کنیم. به علاوه ، ما از آنچه پیدا می کنیم برای بازخورد دادن به شما برای بهبود محتوای خود – به زبان خود – استفاده می کنیم!

Yoast SEO Premium دارای ویژگی های بیشتری است

بیشتر تجزیه و تحلیل زبان در نسخه رایگان Yoast SEO اتفاق می افتد ، اما ، البته ، Premium دارای ابزارهای زبانی اضافی است. به عنوان مثال ، ویژگی فرم کلمه یک ویژگی بزرگ است. این امر تجزیه و تحلیل را بسیار دقیق تر می کند زیرا تشخیص کلمات کلیدی در یک محتوا مناسب تر است.

برای این منظور ، Yoast SEO Premium می تواند اشکال دستوری مختلف کلمات کلیدی شما را درک کند. این کار از طریق ریشه یابی یا تجزیه کلمات به شکل اصلی آنها انجام می شود. اکنون ، Yoast SEO می تواند از آن برای پیدا کردن و درک عبارت کلیدی شما استفاده کند.

به عنوان مثال ، فرض کنید می خواهید متن خود را برای این مدت بهینه کنید [ballet shoes]به اگر به طور طبیعی بنویسید ، از این اصطلاح استفاده خواهید کرد کفش باله به صورت مفرد نیز با پشتیبانی از فرم کلمه ، Yoast SEO این را درک می کند [ballet shoes] و [ballet shoe] اساساً چیزهای یکسانی هستند و هر دوی آنها را به عنوان نمره تراکم کلمات کلیدی در نظر می گیرند. ما برای اکثر زبان هایی که از آنها پشتیبانی می کنیم قابلیت شکل کلمه را ارائه می دهیم.

سایر ابزارهای مرتبط با زبان که می توانید در Yoast SEO Premium پیدا کنید ، عبارت عبارت کلیدی مرتبط و پیشنهادات پیوند داخلی است.

خرید کنید Yoast SEO Premium اکنون!

قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت وردپرسی خود با افزونه Yoast SEO Premium!

زبانهای بیشتری در راه است

تیم اختصاصی ما از زبان شناسان داخلی به سختی در حال گسترش لیست زبان ها است. ما می خواهیم تا آنجا که می توانیم زبان ارائه دهیم ، بنابراین می توانیم به وعده خود در مورد SEO برای همه وفادار باشیم. یا بهتر است بگوییم سئو به هر زبانی.

به روز رسانی Yoast SEO 17.0

در ادامه موضوع زبان ، ویژگی فرم کلمه را برای اسپانیایی بهبود بخشیدیم. ما همچنین نحوه جستجوی کلمات برجسته را بهبود بخشیده ایم که منجر به نتایج سریعتر می شود. علاوه بر این ، ما چندین اصلاح و بهبود برای مدیریت داده های قابل فهرست بندی داریم ، به این معنی که افزونه سریعتر با استفاده از پرس و جوهای کمتر ، فراداده شما را اداره می کند.

هم اکنون Yoast SEO 17.0 را نصب کنید!

در حالی که این پست عمدتا در مورد زبانهایی که Yoast SEO 17.0 می تواند بفهمد صحبت می کند ، این نسخه عمدتا در پشت صحنه پیشرفت هایی دارد. در حال حاضر ، لطفاً از Yoast SEO لذت ببرید و بهترین مطالب ممکن را به زبان دلخواه خود بنویسید!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!