از هفته گذشته، Thijs de Valk مدیرعامل جدید Yoast است. Thijs قبلاً مدیر بازرگانی Yoast بود. او برای شروع این نقش جدید یعنی رهبری شرکت بسیار هیجان زده است. Marieke van de Rakt، مدیر عامل سابق و بنیانگذار آکادمی SEO Yoast، بیشتر بر بازاریابی محتوا تمرکز خواهد کرد به عنوان مدیر بازاریابی خلاق

مدیرعامل جدید: Thijs

Thijs برای اولین بار بلافاصله پس از پایان دوره کارشناسی ارشد خود در علوم تربیتی (که شبیه روانشناسی رشد است) در Yoast شروع به کار کرد. این در سال 2012 بود، زمانی که او کارمند شماره 4 بود. در زمان خود در Yoast، Thijs نقش های زیادی داشته است، از انجام پشتیبانی، نوشتن نقد، و نقش های بازاریابی و محصول. او در واقع در Yoast کار کرده است دو بار. او نزدیک به 3 سال پیش برای دومین و فعلی خود بازگشت. دلایل بازگشت او نیز عشق او را به شرکت روشن می کند:

“Yoast اولین کار واقعی من بود. بنابراین برای من خوب بود که چند سال تجربه در شرکت های دیگر داشته باشم. چیزی که من بیشتر آموخته ام این است که تعداد کمی از شرکت های دیگر وجود دارند که به اندازه Yoast دارای چشم انداز هستند. Yoast دائماً تحت تأثیر عشق آنها به وب است و می خواهد وب را تا حد امکان بهبود بخشد. این انگیزه ذاتی و افراد خارق‌العاده‌ای که اینجا کار می‌کنند به این معنی بود که من باید برگردم. و من اکنون آماده و بسیار مفتخرم که رهبری این شرکت را بر عهده دارم.»

آیا تغییرات بزرگی رخ خواهد داد؟

«به طور خلاصه: نه. ما امسال توسط نیوفولد خریداری شدیم که به ما فرصت های زیادی می دهد و در حال حاضر نیز به ما می دهد. Yoast به ماموریت خود مانند همیشه ادامه خواهد داد. ما همچنان از طریق نرم افزار و دوره های آکادمی خود به افراد کمک خواهیم کرد سئوی وب سایت خود را بهبود بخشند. کسب و کار واقعاً به خوبی اجرا می شود، بنابراین نیازی به تغییر واقعی نیست.

با این حال، هنوز فصل های زیادی برای نوشتن Yoast وجود دارد. و من برای کمک به نوشتن آن فصل ها بسیار هیجان زده هستم. ما می خواهیم به ایجاد تأثیر مثبت بر روی وب ادامه دهیم و در حال حاضر چیزهای شگفت انگیزی برای انجام این کار آماده کرده ایم. مثل همیشه، همچنان رو به جلو و بالاست!»


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!