خبر مهمی برای یوست! بسیار خوشحالیم که اعلام می کنیم به Newfold Digital می پیوندیم. پیوستن به نیروهای پیشرو در ارائه دهنده راه حل های حضور در وب ، Yoast را قادر می سازد تا SEO را برای همه به سطح بعدی برساند! ما منتظر امکانات جدید هستیم تا به افراد بیشتری در بهبود سئوی خود کمک کنیم. ما معتقدیم که نیروهای مشترک ما به ما کمک می کند تا امکانات جدید را در بسیاری از سیستم عامل ها گسترش دهیم.

همه ایده های سئو ما را عملی کنید

Joost de Valk Yoast را در سال 2010 تأسیس کرد. Yoast قبلاً هیچگونه بودجه ای نداشت ، به طور طبیعی تبدیل به یک شرکت با 140 کارمند شد که دارای افزونه ای با بیش از 12 میلیون نصب فعال بود. ما نمی خواهیم آنجا متوقف شویم! ما در حال برنامه ریزی برای رشد و پیشرفت بیشتر هستیم! پیوستن به Newfold Digital آزادی ایجاد و تکرار ایده ها را برای پیشبرد ماموریت خود به ما می دهد. ما قصد داریم بسیاری از ویژگی ها و محصولات جدید را برای کمک به افراد در یافتن وب سایت های خود منتشر کنیم.

عشق مشترک به وردپرس

Yoast عاشق وردپرس است. ما وردپرس و دختران و طرفداران منبع باز هستیم. پیوستن به نیوفولد ما را قادر می سازد تا آن عشق را به طور کامل زنده نگه داریم. البته Bluehost یکی از اعضای خانواده شگفت انگیز Newfold Digital است. ما واقعا مشتاق همکاری با Bluehost هستیم. در طول سالها ، ما با تیم Bluehost بیشمار WordCamps شرکت کرده ایم و در بسیاری از نسخه های WordPress Core با هم کار کرده ایم. Yoast و Bluehost پیشنهادات و سهم ما را در انجمن وردپرس با هم افزایش خواهند داد.

فقط برای بهتر شدن تغییر می کند

یک تغییر بزرگ ، اما فقط یک تغییر به سوی بهتر! همه چیزهای مهم یکسان باقی می مانند. تیم یوست یکسان خواهد ماند ، همه کارکنان ما با ما می مانند. دفتر مرکزی ما در وایچن هلند خواهد ماند. برند ما همچنان برند ما خواهد ماند. مأموریت ما مأموریت ما باقی خواهد ماند. Yoast SEO همچنان Yoast SEO باقی خواهد ماند. مدیرعامل ما مدیر عامل ما باقی خواهد ماند و همه اعضای هیئت مدیره در نقش خود باقی خواهند ماند.

خیلی چیزهای هیجان انگیز در راه است!

ما واقعاً هیجان زده هستیم که امروز می توانیم این خبر را اعلام کنیم. در چند ماه آینده ما واقعاً شروع به کار و یادگیری از بسیاری از همکاران جدید خود در Newfold Digital خواهیم کرد! ما برنامه های شگفت انگیزی داریم که برای مشتریان ما هیجان انگیز خواهد بود. منتظر خبرها و اطلاعات بیشتر باشید!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!