بیا بریم! فروش جمعه سیاه در Yoast آغاز شده است! Yoast SEO Premium، پلاگین شماره 1 SEO وردپرس، یا یکی از دیگر افزونه های پرمیوم ما را اکنون بخرید و یک 30 درصد تخفیف عالی اکنون زمان آن است که کمی عشق و توجه اضافی را به سایت خود اختصاص دهید! به وب سایت خود عشقی را که شایسته آن است بدهید و از بزرگترین فروش سال بهره مند شوید!

خرید کنید Yoast SEO Premium اکنون!

باز کردن قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت وردپرس خود با افزونه Yoast SEO Premium!

فقط قیمت اصلی: 89 یورو قیمت فروش: 62.30 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت

یا همه پلاگین ها و بسته های ما را با 30٪ تخفیف بررسی کنید!

با گلوله های سبز Yoast SEO سبز شوید

فروش جمعه سیاه امسال در Yoast تماماً به سبز شدن است. سبز کردن گلوله های خود در Yoast SEO می تواند کار سختی باشد! Yoast SEO Premium این کار را کمی ساده تر می کند. و آن گلوله‌های سبز به شما کمک می‌کند متن‌های بهتری بنویسید و در موتورهای جستجو رتبه بالاتری کسب کنید. بنابراین در مورد SEO جدی باشید و با Yoast SEO Premium سبز شوید!

با یک سیاره سبزتر سبز شوید

سبز شدن یعنی سبز کردن گلوله های شما، اما این گلوله ها تنها چیزی نیستند که در Yoast به آن اهمیت می دهیم. بنابراین، با روحیه سبز شدن، ما برای هر سفارشی که در این آخر هفته جمعه سیاه دریافت می کنیم، یک درخت می کاریم. به این ترتیب، نه تنها گلوله های سبز بیشتری دریافت می کنید، بلکه جهان را کمی سبزتر می کنیم. اگر اکنون افزونه Yoast SEO Premium خود را بخرید، از رتبه های بالاتر و سیاره ای سبزتر بهره مند خواهید شد! این کار بیهوده ای است!

با جستجوی ارگانیک و سئوی پایدار سبز شوید

این آخر هفته در Yoast، ما تا آخر راه سبز خواهیم شد. با ما همراه باشید و همه چیز را در مورد محصولات شگفت انگیز ما بخوانید که به شما کمک می کند همه آن گلوله ها را سبز کنید. بالاتر از آن، در مورد سئوی پایدار و مزایا و معایب هوش مصنوعی به شما خواهیم گفت. و، ما به اهمیت جستجوی ارگانیک می پردازیم. همه چیز در مورد سبز شدن است!

و از دست ندهید بزرگترین تخفیف سال، که به شما 30 درصد تخفیف روی تمام افزونه ها و بسته های Yoast می دهد. مطمئن شوید که آنها را بررسی کنید!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!