تا پایان این ماه، ما یک برنامه SEO Yoast برای Shopify راه اندازی خواهیم کرد! این یک خبر بزرگ است! در این پست، توضیح خواهیم داد که چرا تصمیم گرفتیم یک برنامه برای Shopify بسازیم. ما طولانی و سخت در مورد آن فکر کردیم. و ساخت آن نیز مقداری زمان و تلاش صرف شد. من در مورد برخی از دلایل تجاری و برخی دلایل به همان اندازه مهم در مورد ارزش های اصلی خود بحث خواهم کرد.

سئو برای همه

ماموریت ما سئو برای همه است. ما می خواهیم همه در موتورهای جستجو شانس مناسبی داشته باشند. Shopify یک پلت فرم تجارت الکترونیک بزرگ است و به سرعت در حال رشد است. گسترش خدمات خود به Shopify به ما کمک می کند تا به ماموریت خود نزدیک شویم. ما در حال حاضر روی یک برنامه دسک‌تاپ کار می‌کنیم که می‌تواند توسط همه، صرف نظر از CMS مورد نظرشان، استفاده شود. در کنار افزونه وردپرس خود، ما همچنین یک راه حل SEO برای Typo3 و یک افزونه SEO WooCommerce نیز ارائه می دهیم.

دلایل تجاری

اجازه دهید در این مورد صریح و واضح بگویم. یک برنامه در پلتفرم Shopify یک فرصت تجاری بزرگ است. Shopify به سرعت در حال رشد است. ساختن اپلیکیشن و سود بردن از رشد آن پلتفرم خاص منطقی است. امتیاز قیمت در Shopify با قیمت های وردپرس بسیار متفاوت است (و شاید کمی معقول تر نیز باشد). این باعث می شود بازار Shopify برای گسترش آن جذاب باشد. ما رویاهای بزرگی برای رشد بیشتر شرکت خود داریم (در داخل و خارج از وردپرس) و موفقیت در Shopify این کار را بسیار آسان تر می کند.

رشد Yoast (تا کنون) به شدت به وردپرس وابسته بوده است. این ما را کمی آسیب پذیر می کند. هنگام تصمیم گیری برای ساخت برنامه Shopify، هنوز توسط Newfold Digital خریداری نشده بودیم. تصمیم برای ساخت این برنامه همچنین یکی از تنوع ریسک بود. داشتن یک برنامه یا افزونه در چندین پلتفرم فقط باعث می شود شرکت ما به طور پایدار رشد کند.

چرا Shopify؟

ما در حال شکستن سنت خود هستیم که فقط نرم افزار Yoast SEO را برای پلتفرم های منبع باز عرضه می کنیم. Shopify منبع بسته است. ما گفتگوهای زیادی در مورد آن داشتیم زیرا در Yoast ما دختران و پسران طرفدار منبع باز هستیم. همزمان، بهتر کردن وب همچنین چیزی است که برای قلب ما بسیار عزیز است. و ما فکر می کنیم که Shopify وب را بهتر می کند. ما قویاً به مأموریت Shopify برای آنلاین کردن مشاغل کوچک اعتقاد داریم. ما احساس می کنیم که برای اینترنت مهم است که مردم وب سایت خود را داشته باشند و محصولات خود را از طریق شخص ثالث نفروشند. با Yoast SEO برای برنامه Shopify، ما می خواهیم به افراد کمک کنیم تا با فروشگاه آنلاین خود رتبه بندی کنند.

در کنار آن، ارزش های Shopify واقعاً با ما طنین انداز می شود. آنها بر روی مشاغل کوچک متمرکز شده اند و به آنها کمک می کنند تا تجارت خود را به صورت آنلاین توسعه دهند. آنها می خواهند تجارت را برای همه بهتر کنند. آنها برای دراز مدت می سازند. آنها به پایداری اعتقاد دارند و در مورد ابتکارات تأثیر اجتماعی هیجان زده هستند. بنابراین Shopify شرکتی است که ما دوست داریم با آن دوست باشیم.

در مورد وردپرس چطور؟

Yoast عشق خاص و بی قید و شرطی به وردپرس دارد. ما مسئولیت خود را در قبال اکوسیستم وردپرس بسیار جدی می گیریم. پنج مورد برای ابتکار آینده چیزی است که ما مطمئناً به آن علاقه داریم. ما به حمایت از حداقل پنج نفر برای آینده ادامه خواهیم داد! ما به سرمایه گذاری در WordCamps و تیم هسته وردپرس خود ادامه خواهیم داد. ما همچنین به افزودن ویژگی های عالی در افزونه وردپرس خود ادامه خواهیم داد، از جمله دو نسخه جدید شگفت انگیز در این ماه.

پنج برای وب

همانطور که ما دوست داریم پنج برای آینده ابتکار عمل در وردپرس، ما می خواهیم آن را به یک چیز بزرگتر تبدیل کنیم. با پولی که در Shopify بدست می آوریم، می خواهیم پس بدهیم. ما این پول را به طرح‌هایی که کل وب را بهتر می‌کنند برمی‌گردانیم. ما قبلاً در حال انجام برخی کارها در آنجا هستیم. Yoast عضوی از W3C، و جونو آلدرسون خودمان در هیئت مشورتی AMP. ما در حال برنامه ریزی برای افزایش تلاش ها و ابتکارات خود برای بهتر کردن وب هستیم و 5٪ از درآمد Shopify خود را به وب بازگردانیم.

هیجان زده برای راه اندازی!

من واقعاً در مورد راه اندازی Yoast SEO برای Shopify در 18 ژانویه هیجان زده هستم. ما زمان فوق العاده ای را در ساخت برنامه سپری کردیم و نمی توانیم منتظر باشیم تا مردم فروشگاه های خود را با Yoast SEO بهینه کنند! برای جشن گرفتن، در 20 ژانویه یک YoastCon آنلاین (- می دانم که شبیه به یک زنده نیست) داریم. ما چند سخنران شگفت انگیز خواهیم داشت که در مورد همه چیزهای سئو تجارت الکترونیک صحبت می کنند. برای Shopify-ers و WordPressers به ​​طور یکسان جالب است!

در Yoastcon Online – Shopify Edition به ما بپیوندید

آن را از دست ندهید و همین امروز ثبت نام کنید!

اکنون برای YoastCon آنلاین – نسخه Shopify ثبت نام کنید!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!