برای بیش از 10 سال، Yoast SEO به کاربران وردپرس در سراسر جهان در سئوی خود کمک کرده است. و ما بسیار مفتخریم که بگوییم با بیش از 12 میلیون کاربر فعال، یکی از محبوب ترین افزونه های SEO در جامعه وردپرس است. ما به جایی نمی رویم، افزونه های وردپرس ما یکی از تمرکز اصلی ما باقی خواهند ماند. اما ما Yoast SEO را به پلتفرم دیگری می آوریم: Shopify! درست مانند افزونه Yoast SEO برای وردپرس، این برنامه Shopify به کاربران کمک می کند تا روی سئوی خود کار کنند و صفحاتی را ایجاد کنند که هم مردم و هم موتورهای جستجو آن را دوست داشته باشند. و برای راه اندازی مناسب جدیدترین محصول خود، میزبان یک رویداد Shopify هستیم!

اپلیکیشن Yoast SEO به زودی در Shopify قرار خواهد گرفت

دو هفته دیگر، در 18 ژانویه، Yoast SEO جدید خود را در برنامه Shopify منتشر خواهیم کرد و بسیار هیجان زده هستیم! ما نمی توانیم صبر کنیم تا محصول خود را به یک پلتفرم کاملاً جدید بیاوریم و به کاربران آن در زمینه SEO خود کمک کنیم. در حال حاضر، ما هنوز در حال بررسی چند من آخر هستیم، اما تقریباً آماده است. بنابراین اگر فروشگاه Shopify دارید یا کسی را می شناسید که این کار را انجام می دهد، مطمئن شوید که به وب سایت ما یا فروشگاه برنامه در Shopify توجه داشته باشید. Yoast SEO خیلی زود به Shopify می پیوندد! اگر می‌خواهید درباره دلیل معرفی این محصول جدید بیشتر بخوانید، حتماً پست وبلاگی را بخوانید که در آن مدیر عامل ما Thijs de Valk توضیح می‌دهد که چرا Yoast SEO را به Shopify آورده‌ایم.

اما این برنامه جدید Shopify چه کاری می تواند برای من انجام دهد؟

اکنون ممکن است تعجب کنید که از این برنامه جدید در Shopify چه انتظاری می توانید داشته باشید. مشابه افزونه وردپرس ما، این افزونه به شما کمک می کند تا صفحات خود را با بازخورد دادن در مورد یافتن و خوانایی صفحات خود بهینه کنید. این بازخورد به شما کمک می کند تا صفحات خود را بهبود بخشید تا آنها را در نتایج جستجو بالاتر ببرید و فروش خود را بهبود بخشید. علاوه بر این بازخورد، Yoast SEO برای برنامه Shopify همچنین به شما امکان کنترل نحوه نمایش صفحات شما در گوگل و رسانه های اجتماعی را می دهد. و در آخر اما مطمئناً نه کم اهمیت ترین، در واقع تمام متا داده های SEO مورد نیاز و یک نمودار طرحواره کامل را برای سایت شما تولید می کند، که موتورهای جستجو می توانند از آن برای درک بهتر صفحات شما استفاده کنند. چند قابلیت دیگر با این برنامه جدید ارائه می شود. اگر می خواهید در آن غوطه ور شوید، مطمئن شوید که صفحه محصول Yoast SEO برای Shopify را بررسی کنید.

به رویداد آنلاین رایگان Shopify ما بپیوندید

برای جشن گرفتن و شروع محصول جدیدمان، امسال میزبان YoastCon بسیار ویژه ای هستیم. نسخه آنلاین YoastCon – Shopify در 20 ژانویه که مملو از بسیاری از گفتگوهای جالب SEO توسط متخصصان در این زمینه خواهد بود. می توانید انتظار داشته باشید که در مورد نحوه بهبود سئو فروشگاه آنلاین خود و نحوه عملکرد Yoast SEO در Shopify اطلاعات بیشتری کسب کنید. و اگر تا به حال به یک رویداد Yoast رفته اید، می دانید که ما نیز دوست داریم از آن لذت ببریم. بنابراین شما همچنین می توانید انتظار نوعی سرگرمی را داشته باشید!

سخنرانانی از Shopify و شرکت های معروف SEO

ما می خواهیم مطمئن شویم که همه چیزهایی را از این رویداد کم می کنند. به همین دلیل است که ما مهمانانی را از شرکت های مختلف دعوت کرده ایم که در مورد سئو برای فروشگاه های آنلاین صحبت کنند. ما رویداد را با یک شروع می کنیم خوش آمدید و نسخه ی نمایشی محصول توسط مدیر عامل ما Thijs de Valk و CPO Joost de Valk. پس از آن، Aleyda Solis با ما صحبت خواهد کرد بدترین مشکلات سئو فروشگاه های آنلاین در سال 2022 و نحوه رفع آنها. موضوع دیگری که مورد بحث قرار خواهد گرفت این است چگونه یک وب سایت تجارت الکترونیک عالی بسازیم، صحبتی توسط جونو آلدرسون خودمان.

اما این همه ماجرا نیست. ما همچنین با کوین ایندیگ و جکسون لو از Shopify، مایک کینگ، لیلی ری و ماریکه ون د راکت و ویلمین هالبک خودمان گفتگو خواهیم کرد. اطلاعات بیشتر در مورد این گفتگوها و برنامه به زودی متعاقبا اعلام می شود! فقط صفحه رویداد ما را زیر نظر داشته باشید.

اطلاعات کاربردی

این رویداد، نسخه آنلاین YoastCon – Shopify، در روز پنجشنبه، 20 ژانویه 2022 برگزار خواهد شد. از ساعت 4:30 بعد از ظهر CET / 10:30 صبح به وقت شرقی شروع می شود و چند ساعت طول خواهد کشید. اما شما می توانید هر زمان که دوست دارید تنظیم کنید! و اگر نتوانستید آن روز را بگذرانید، نگران نباشید، همچنین امکان تماشای رویداد در زمان دیگری وجود دارد.

اکنون برای رویداد Shopify ثبت نام کنید!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!