آیا می دانید اسپانیایی بعد از چینی ماندارینی دومین زبان مادری است که در این سیاره صحبت می شود؟ بیش از 500 میلیون نفر بومی به زبان اسپانیایی صحبت می کنند. علاوه بر این ، اسپانیایی چهارمین زبان رایج در جهان است. برای Yoast ، میلیون ها نفر اسپانیایی زبان از ابزارهای ما برای بهبود وب سایت خود در بازارهای خود استفاده می کنند. ما دوست داریم به آنها کمک کنیم تا موفق شوند. از امروز ، ما به مشترکین حق بیمه پشتیبانی مشتری را به زبان اسپانیایی ارائه می دهیم.

این پست را به زبان اسپانیایی بخوانید »

ارزش Yoast SEO Premium به زبان اسپانیایی

Yoast SEO Premium دارای بسیاری از ویژگی های جالب مانند مدیر تغییر مسیر ، پیشنهادات پیوند داخلی ، لیست رو به رشد تمرینات SEO برای ادامه کار و دسترسی به تیم پشتیبانی عالی مشتری ما است. علاوه بر این ، شما به صورت رایگان به آکادمی Yoast SEO دسترسی پیدا می کنید تا همه چیز را در مورد SEO بیاموزید. لطفاً توجه داشته باشید که در حال حاضر ، مطالب دوره ما همه به زبان انگلیسی هستند و فیلم ها دارای زیرنویس انگلیسی هستند.

اما Yoast SEO Premium همچنین دارای ویژگی های متناسب با زبان خاص شما است. SEO Yoast در اکثر زبانها به درستی کار می کند ، اما برخی از ویژگی های پیشرفته نیاز به تنظیم برای یک زبان خاص دارند. هر قانون برای هر زبانی یکسان نیست ، بنابراین تیم زبان شناسان ما این موارد را برای هر زبانی که ارائه می دهیم به دقت تنظیم می کند. یکی از چشمگیرترین ویژگی های مبتنی بر زبان که می توانید از آن استفاده کنید پشتیبانی از فرم کلمه است.

فرم کلمات در اسپانیایی

به طور سنتی ، Yoast SEO به شما امکان می دهد یک عبارت کلیدی متمرکز اضافه کنید ، که از آن برای تجزیه و تحلیل محتوای شما استفاده می کند تا به شما پیشنهاداتی برای بهبود آن ارائه دهد. مدتی پیش ، ما با افزودن پشتیبانی از فرم های کلمه ، این سطح را بالا بردیم. این بدان معناست که ما در حال حاضر اشکال دستوری مختلف یک عبارت کلیدی را درک کرده ایم ، بنابراین می توانیم آنها را در متن تشخیص دهیم و آنها را در نمرات خود بشماریم. این باعث می شود تجربه نوشتن و بهینه سازی طبیعی تری داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های این زبان ، امکان افزودن مترادف و عبارات کلیدی مرتبط به متن شما است. در مجموع ، این امر تجزیه و تحلیل Yoast SEO را بسیار قوی تر می کند. البته زبان اسپانیایی یکی از اولین زبان هایی بود که ما آن را در دسترس قرار دادیم.

پشتیبانی مشتری به زبان اسپانیایی

به عنوان مشترک Premium ، همیشه می توانید هر زمان که مشکلی داشتید با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید. اما ، اگر بخواهید این کار را به زبانی انجام دهید که بومی شما نیست ، به ما گفتن مشکل شما دشوار است. ما این را درک می کنیم ، و به همین دلیل است که پشتیبانی مشتری را به زبان اسپانیایی برای شما ارائه می دهیم.

ما یک تیم اختصاصی داریم که آماده پاسخگویی به تمام سوالات داغ شما در مورد Yoast SEO Premium به زبان شما است. این امر باعث می شود تا بتوانید مسائل خود را به راحتی بیان کنید و ما به زبانی که بیشتر با آن راحت هستید پاسخ دهیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به سرعت در راه شما به شما کمک کنیم!

Yoast SEO Premium را دریافت کنید

به میلیون ها کاربر اسپانیایی زبان Yoast SEO: ¡Hola! شما مدتی است که می توانید از ابزارهای ما به زبان اسپانیایی استفاده کنید ، اما امروز ما به کاربران Premium یک سرویس جدید عالی ارائه می دهیم: پشتیبانی مشتری به زبان شما. هنوز Yoast SEO Premium ندارید؟ منتظر چی هستی؟


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!